Pozyskuj klientów dzięki reklamie AdWords

Dzięki Reklamie Google Adwords wyświetlimy odnośnik do swojej strony w wynikach wyszukiwania Google, pokarzemy reklamę graficzną Twojej firmy na portalach partnerskich Google takich jak onet.pl, wp.pl, gmail.com, a nawet zaprezentujemy Twój film video na platformie Youtube!

Dedykowane Pakiety reklamy Google AdWords

Google AdWords dla Stron Internetowych

Kampanie Google AdWords dla Stron Internetowych to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększyć ilość klientów korzystając z możliwości i zalet jakie daje reklama Google AdWords, chcieliby wykorzystać pełen potencjał wyszukiwarki wspierając działania związanie z pozycjonowanie i SEO lub chcieliby przeprowadzić kampanię wizerunkową swojej firmy.

Reklama AdWords Opole

 

Reklama AdWords dla sklepów internetowych

Reklama AdWords dla sklepów i portali internetowych to znakomite rozwiązanie zwiększające sprzedaż w sklepie internetowych z wykorzystaniem pełnego potencjału jaki daje reklama w wyszukiwarce i na portalach partnerskich wraz z remarketingiem, kampaniami wideo i kampaniami w systemie poczty gmail.

Sprzedawaj z AdWords

 

 

Kampania eksportowa AdWords

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży, bądź promowanie firmy na rynku międzynarodowym to to rozwiązanie jest dla Ciebie! Oferujemy reklamy AdWords skierowane do osób posługujących się językiem angielskim, hiszpański oraz francuskim. Rozwiń swój biznes dzięki reklamie zagranicznej AdWords!

Reklamuj Firmę w Google

 

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Administratorem Danych jest: Exelmedia sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-368 przy ul. Ozimskiej 48. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.exelmedia.pl/polityka-prywatnosci/

Sieć Wyszukiwania Google

Użytkownicy poszukujący usług lub produktów zaczynają od wpisywania ich nazw w wyszukiwarce. Kampania reklamowa pozwoli wyświetlać reklamy w głównej liście wyników wyszukiwania.

Sieć Reklamowa Google

Ponad milion witryn, filmów i aplikacji, w których można wyświetlać reklamy. Poza możliwością kierowania reklam na słowa kluczowe, dużym atutem tej sieci jest możliwość wyświetlania reklam w wybranych miejscach docelowych (w tym YouTube, Nasza Klasa, Portale Lokalne).

Kampanie Produktowe Google

Najlepsze rozwiązanie dla sklepów internetowych! Pokazujemy Twoją ofertę bezpośrednio w wynikach wyszukiwania. Znika potrzeba płacenia za dodatkowe usługi takie jak CENEO. Użytkownik może bezpośrednio z wyszukiwarki wejść na stronę produktu, którego szukał, co znacznie podnosi konwersję sprzedaży.

Remarketing

Remarketing pozwala dotrzeć do użytkowników, którzy odwiedzili już Twoją witrynę. Dzięki temu możemy kierować do nich trafne reklamy w wyszukiwarce Google i w innych miejscach w internecie. W ten sposób możemy na przykład wyświetlać reklamy potencjalnym klientom, którzy byli już w witrynie, ale niczego nie kupili.

Kampanie Brandowe

Kampanie Brandowe budują rozpoznawalność Twojej marki. Dzięki temu pomagasz dotrzeć użytkownikom do Twoich usług lub produktów.

Klienci wyszukują nazwę marki w wyszukiwarkach. Częstą praktyką konkurencji jest wyświetlanie reklam na słowa kluczowe,  związane są z marką konkurenta. Chroniąc Cię przed konkurencją prowadzimy kampanie „brandowe”.

Reklama na Mapach Google

Twoja siedziba firmy wyróżniona na mapie Google! Kiedy klient szuka informacji na mapach Google, Twoja reklama wyświetli się przed konkurencją!

Kampanie Wideo w YouTube

Dzięki kampanią wideo w YouTube ludzie zobaczą Twoją reklamę przed oraz w trakcie filmu. Znajdą Twój film promocyjny w wynikach wyszukiwania YouTube, drugiej największej wyszukiwarce na świecie!

Kampanie w Gmail

Dzięki systemowi Google AdWords i kampaniom Gmail Sponsored Promotions wyświetlimy Twój komunikat reklamowy użytkownikom korzystającym z poczty Google. Jest to znakomite wsparcie kampanii newsletterowych, pozwalające przejść użytkownikowi do Twojej witryny, przekazać wiadomość dalej lub zapisać ją w skrzynce odbiorcej

Administratorem Danych jest: Exelmedia sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-368 przy ul. Ozimskiej 48. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.exelmedia.pl/polityka-prywatnosci/

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Reklama AdWords Serwisu Internetowego

Polski rynek wyszukiwarek zdominował Google, którego wyszukiwarka posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat. Dzisiaj Google wyświetla ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, teksty reklamowe, reklamy produktowe, obrazy i mapy, tak więc szansa na to, że użytkownik zobaczy wyniki naturalne znacznie maleje.

Dlatego tak ważne jest skuteczne prowadzenie kampanii reklamowej w linkach sponsorowanych Google Adwords.

Zaletą kampanii reklamowej jest: szybki efekt, możliwość wybrania obszaru reklamy oraz elastyczność w dopasowaniu budżetu i czasu wyświetlania komunikatu reklamowego dla Twoich klientów.

Specjaliści AdWords

Każdy jest specjalistą w swojej branży, dlatego też zlecając nam prowadzenie kampanii AdWords oszczędzasz czas, który możesz poświęcić rozwojowi swojej działalności. Kolejnym aspektem jest doświadczenie – dzięki nam unikniesz błędów nowicjuszy, które obciążają Twój budżet reklamowy.

Skuteczne Zarządzanie Kampanią AdWords

Certyfikowani Specjaliści AdWords mają ścisłą kontrolę nad budżetem, słowami na które ma wyświetlać się reklama, stronami docelowymi, tekstami reklam, co daje możliwość zwiększania jakości kampanii i obniża stawki za kliknięcie w reklamę.

Maksymalizacja przychodów

Dzięki Kampanii AdWords zmaksymalizujemy sprzedaż produktów czy usług, które są częściej szukane przez użytkowników.

  • partner-prokonsumencki
  • partner-edrone
  • partner-shoper
  • partner-mailchimp
  • partner-landingi
  •  

Pin It on Pinterest

Aktualne ceny naszych produktów znajdziesz na

SemForge.com