Kampanie eksportowa AdWords

Kampanie eksportowe AdWords

Chcesz promować swoją firmę za granicą? To żaden problem! Oferujemy kampanię zagraniczną AdWords skierowaną do osób z krajów posługujących się językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim. Zdobądź nowych klientów już dziś!

Czy reklama eksportowa AdWords jest dla mnie?

Jeśli chcesz zdobyć klientów z zagranicy to odpowiedź brzmi: TAK! Reklamy będą wyświetlały się osobom z krajów posługujących się językiem angielskim, hiszpańskim oraz francuskim. To niepowtarzalna okazja dla Ciebie. Wejdź ze swoimi produktami oraz usługami na rynek zagraniczny!

Dla kogo Kampania AdWords za granicę?

 • Firmy nastawione na rozwój
 • Firmy planujące sprzedaż produktów i usług za granicą
 • Firmy o szerokim zasięgu
 • Firmy ze średnimi i dużymi budżetami reklamowymi

Co zyskujesz?

 • Reklamę na rynkach zagranicznych (rynki angielsko-, niemiecko-, hiszpańsko- i francuskojęzyczne)
 • Wszystkie możliwości reklamy Google AdWords
 • Reklamę w sieci wyszukiwania
 • Reklamę w sieci reklamowej
 • Reklamę w sieci produktowej
 • Pozyskasz klientów z zagranicy
 • Porady i konsultacje naszego certyfikowanego specjalisty AdWords
 • Gwarantujemy natychmiastowy efekt naszych prac!

 

Google AdWords
Kampania zagraniczna

Kampania zagraniczna AdWords

Reklama eksportowa Google AdWords to idealne rozwiązanie firm chcących promować swoje produkty i usługi na rynkach zagranicznych. Dzięki możliwościom systemu reklamowego AdWords możemy promować Twoją stronę w postaci reklamy tekstowej lub reklamy obrazkowej prezentując Twoje produkty bezpośrednio w wynikach wyszukiwania osób z innego kraju.

Reklamując stronę internetową poprzez Google AdWords za granicą masz możliwość wyświetlania reklam graficznych w sieci reklamowej Google, która obejmuje miliony witryn w całym Internecie.

Inną z możliwości na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą jest reklama usług, bądź produktów w systemie pocztowym Gmail lub przy pomocy reklamy wideo w serwisie YouTube.

Zainteresowany możliwościami reklamy zagranicznej Google AdWords? Poniżej znajdziesz opis każdego typu reklamy dla stron internetowych. Jeśli wolisz porozmawiać zadzwoń, a my wyjaśnimy wszystkie niejasności!

Rodzaje reklamy eksportowej Google AdWords

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania to rodzaj reklamy tekstowej, która wyświetla się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Jest wyświetlana w postaci tzw. linków sponsorowanych. Twoje reklamy wyświetlimy na rynkach zagranicznych, w takich język jak angielski, hiszpański, czy francuski.

Sieć wyszukiwania to przede wszystkim miliony odsłon dziennie i tysiące potencjalnych klientów z całego świata. Sieć ta obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwania Google.

AdWords kampania zagraniczna
AdWords za granicę

Kampania eksportowa AdWords w Sieci Reklamowej (GDN)

Reklama zagraniczna AdWords w sieci reklamowej to graficzna forma reklamy Twojej firmy. Reklamy graficzne są tematycznie dopasowane do serwisów, na których zostaną wyświetlone. Dzięki temu docieramy do większej liczby osób z potencjalnie zainteresowanych naszymi produktami, czy usługami.

Prezentując reklamę w serwisach powiązanych tematycznie z Twoja firmą, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość sprzedaży Twoich usług, bądź produktów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Twoją witrynę!

Google AdWords PLA – Product Listing Ads

Kampania produktowa Google AdWords bazuje na listach produktów w Twoim sklepie internetowym. Użytkownik szukając produktów w internecie otrzymuje reklamę, która zawiera zdjęcie, nazwę produktu, nazwę sprzedawcy oraz cenę poszukiwanego produktu.

Dzięki kampanii eksportowej możesz ruszyć ze sprzedażą produktów do wybranego kraju, bądź szeregu krajów posługujących się danym językiem. Exelmedia obsługuje rynki angielsko-, hiszpańsko- oraz francuskojęzyczne.

Kampania eksportowa AdWords
Kampania AdWords za granicę

Kampania produktowa w sieci reklamowej Google

Dzięki tym reklamom użytkownik zobaczy zdjęcia Twoich produktów na stronach należących do sieci reklamowej Google, między innymi YouTube, portale informacyjne, fora internetowe.

Potęga tego typu kampanii jest możliwość osadzenia reklamy w kontekście strony, co wraz z wykorzystaniem remakretingu co zwiększa szansę konwersji w Twoim sklepie internetowym.

Reklama YouTube Video za granicę

Kampanie reklamowe z treściami wideo w portalu YouTube.com, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube. To doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Twojego sklepu internetowego, bądź strony internetowej!

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Co za tym idzie, nasza reklama dociera do dużego grona osób potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami. Internauci chętnie oglądają treści video, co jest naszą szansą na zyskanie popularności!

Reklama eksportowa YouTube
Kampania zagraniczna AdWords

Kampanie zagraniczne AdWords na Gmail

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Twojej firmy bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail użytkowników z wybranego kraju.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

 • Budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu przywiązania do marki
 • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
 • Generowaniu bezpośredniej sprzedaży
 • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swoich usług lub produktów.

Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Masz Pytania?

Zadaj Pytanie Certyfikowanemu Specjaliście

Administratorem Danych jest: Exelmedia sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-368 przy ul. Ozimskiej 48. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.exelmedia.pl/polityka-prywatnosci/

Zobacz Wszystkie Produkty AdWords

 

Produkty Google AdWords przygotowane dla Twojej firmy

 • partner-prokonsumencki
 • partner-edrone
 • partner-shoper
 • partner-mailchimp
 • partner-landingi
 •  

Pin It on Pinterest

Aktualne ceny naszych produktów znajdziesz na

SemForge.com