AdWords dla Stron Internetowych

Kampanie Google AdWords dla Stron Internetowych

Chcesz szybkich efektów? Twoja oferta zmienia się dynamicznie? Obszar Twoich usług nie ogranicza się do lokalnej społeczności? Zobacz produkt dla siebie!

Czy reklama AdWords jest dla mnie?

Tak oczywiście! Dodatkowo jeśli posiadasz rozbudowaną ofertę, która dynamicznie się zmienia i chciałbyś pozyskiwać klientów poza lokalnym rynkiem to właśnie to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Co zyskuje dzięki reklamie AdWords w Exelmedia?

 • Wszystkie możliwości reklamy Google AdWords.
 • Reklamę w sieci wyszukiwania.
 • Reklamę w sieci reklamowej.
 • Reklama Gmail.
 • Reklama YouTube.
 • Pozyskasz klientów z Twojego regionu lub całego kraju.
 • Porady i konsultacje naszego certyfikowanego specjalisty AdWords.
 • Gwarantujemy natychmiastowy efekt naszych prac!

Google AdWords
Reklama stron internetowych

AdWords dla stron internetowych

Reklama Google AdWords to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju stron internetowych. Dzięki możliwościom systemu reklamowego AdWords możemy promować Twoją stronę w postaci reklamy tekstowej lub reklamy obrazkowej prezentując Twoje produkty bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.

Reklamując stronę internetową poprzez Google AdWords masz możliwość wyświetlania reklam graficznych w sieci reklamowej Google, która obejmuje miliony witryn w całym Internecie.

Inną z możliwości na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą jest reklama usług, bądź produktów w systemie pocztowym Gmail lub przy pomocy reklamy wideo w serwisie YouTube.

Zainteresowany możliwościami reklamy Google AdWords? Poniżej znajdziesz opis każdego typu reklamy dla stron internetowych. Jeśli wolisz porozmawiać zadzwoń, a my wyjaśnimy wszystkie niejasności!

Rodzaje reklamy Google AdWords dla Stron Internetowych

Reklama AdWords w sieci wyszukiwania

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania to rodzaj reklamy tekstowej, która wyświetla się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Jest wyświetlana w postaci tzw. linków sponsorowanych. Sieć wyszukiwania to przede wszystkim miliony odsłon dziennie i tysiące potencjalnych klientów.

Sieć ta obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwania Google. Mowa o stronach takich jak chociażby onet.pl, wp.pl, czy gazeta.pl

Kampania AdWords w Sieci Reklamowej (GDN)

Reklama AdWords w sieci reklamowej to graficzna forma reklamy Twojej firmy. Reklamy graficzne są tematycznie dopasowane do serwisów, na których zostaną wyświetlone. Dzięki temu docieramy do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych naszymi produktami, czy usługami.

Prezentując reklamę w serwisach powiązanych tematycznie z Twoja firmą, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość sprzedaży Twoich usług, bądź produktów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Twoją witrynę!

Reklama AdWords - sieć reklamowa
Reklama YouTube Video

Reklama YouTube Video

Kampanie reklamowe z treściami wideo w portalu YouTube.com, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube. To doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Twojego sklepu internetowego!

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Co za tym idzie, nasza reklama dociera do dużego grona osób potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami. Internauci chętnie oglądają treści video, co jest naszą szansą na zyskanie popularności!

Kampanie AdWords na Gmail

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Twojej firmy bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

 • Budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu przywiązania do marki
 • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
 • Generowaniu bezpośredniej sprzedaży
 • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swoich usług lub produktów.

Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Kampanie AdWords na Gmail

Zgarnij Kasę na Konto AdWords

Jako partner Google mamy przygotowane dla Ciebie promocyjne kupony, które zasilą budżet Twojej kampanii AdWords.

kupon 250 adwords
kupon adwords 600 zł

Masz Pytania?

Zadaj Pytanie Certyfikowanemu Specjaliście

Administratorem Danych jest: Exelmedia sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-368 przy ul. Ozimskiej 48. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.exelmedia.pl/polityka-prywatnosci/

Polecane Produkty

AdWords dla sklepów internetowych

Marketing w wyszukiwarce z wykorzystaniem Google AdWords dla e-commerce

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wesprzyj swoje działania reklamowe dzięki SEO stron internetowych

AdWords dla Sklepów Internetowych

Posiadasz sklep internetowy? Jeśli tak to powinieneś zobaczyć ofertę AdWords dla Ciebie!

Zobacz Wszystkie Produkty AdWords

Produkty Google AdWords przygotowane dla Twojej firmy

 •  

Pin It on Pinterest

Aktualne ceny naszych produktów znajdziesz na

SemForge.com