Allegro Ads dla sklepów internetowych

Twój sklep Allegro nie funkcjonuje w sposób, który by Cię satysfakcjonował? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większego grona użytkowników oraz zwiększyć sprzedaż? Możesz osiągnąć to dzięki Allegro Ads! Przekonaj się sam – skontaktuj się Agencją Marketingu E-commerce Exelmedia i wspólnie stwórzmy skuteczną kampanię Allegro Ads, która wzniesie Twój sklep na wyższy poziom!

Allegro Ads co to jest?

Allegro to platforma sprzedażowa, na której zamieszczone są miliony ofert. Czy jest zatem możliwe, aby spośród nich wyróżnić akurat Twoją ofertę? Zapewniamy, że tak! Jednym z najlepszych sposób, aby to osiągnąć jest Allegro Ads, czyli system reklamowy, dzięki któremu Twoja oferta jest promowana i wyświetlana w popularnych miejscach Allegro, w aplikacji mobilnej oraz na wszystkich urządzeniach! Pamiętaj jednak, że najlepszy efekt zagwarantuje Ci jedynie skutecznie poprowadzona kampania Allegro Ads, dlatego już dzisiaj skontaktuj się z naszymi specjalistami Allegro Ads!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Rodzaje reklam Allegro Ads

W ramach Allegro Ads można przeprowadzić różnego rodzaju kampanie, które wyróżnią Twoją ofertę. Wśród dostępnych możliwości wyróżniamy:

  • Oferty sponsorowane Allegro Ads – jest to reklama, dzięki której Twoje oferty wyświetlają się m.in. jako pierwsze propozycje na liście wyszukiwań użytkownika. Dodatkowo mogą być one widoczne w kolumnie obok pozostałych wyników lub na stronie innej oferty. W ten sposób znacząco zwiększa się szansa na to, że użytkownik dostrzeże Twoją ofertę i zdecyduje się z niej skorzystać!
  • Reklama graficzna Allegro Ads – reklama ta wyświetla się na stronie głównej Allegro, nad wynikami wyszukiwania oraz w innych ważnych zakładkach Allegro. Tym samym możesz zaprezentować swoje produkty, markę czy sklep użytkownikom, którzy dopiero weszli na Allegro.
  • Sieć reklamowa Allegro Adssieć reklamowa Allegro stwarza z kolei możliwość promowania oferty nie tylko na Allegro, ale również w serwisach zewnętrznych – Facebook oraz Google. W ten sposób możesz wyświetlać swoje oferty w wyszukiwarce Google i docierać do nowych klientów oraz na Facebooku, gdzie Twoja oferta dotrze do użytkowników, którzy już ją widzieli, ale nie zdecydowali się na zakup.

Zalety Allegro Ads

  • Możliwość dotarcia do nowych klientów
  • Zwiększenie ruchu w sklepie Allegro
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Rozwój sklepu
  • Promocja oferty na serwisach zewnętrznych (Google, Facebook)
  • Pełna kontrola nad czasem, miejscem i kosztem wyświetlania reklamy
  • Możliwość monitorowania i analizowania kampanii reklamowej w czasie rzeczywistym

Allegro Ads cena

Cena Allegro Ads jest kwestią indywidualną i zależy od kilku czynników. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Allegro Ads czy warto?

Czy optymalizacja Allegro Ads jest opłacalna? Powyższe argumenty chyba nie pozostawiają żadnych wątpliwości - Allegro Ads to rozwiązanie, które ma ogromny wpływ na rozwój sklepu! Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Allegro Ads! Nasza agencja posiada certyfikat Allegro Ads co potwierdza naszą specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności w zakresie reklam Allegro. Nie zastanawiaj się więc dłużej, skontaktuj się z nami i już teraz stwórzmy kampanię Allegro Ads dla Twojego sklepu!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.