Allegro i sklep internetowy, dlaczego warto to połączyć?

Allegro to jedna z najpopularniejszych platform sprzedażowych w Polsce. Każdego dnia korzystają z niej miliony użytkowników, co już stanowi istotny element tego, dlaczego warto rozszerzyć sklep internetowy o sprzedaż na Allegro. Dlaczego jeszcze uruchomienie sprzedaży na Allegro jest korzystne? Sprawdź już teraz!

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Allegro – sprzedawaj więcej w łatwy sposób

Sklep online to najlepszy sposób na stworzenie własnego biznesu. W przestrzeni swojego sklepu internetowego samodzielnie dobierasz produkty i określasz, w jaki sposób mają trafiać one do potencjalnych klientów. Jeśli odpowiednio zarządzasz swoim biznesem, dbasz o swoich klientów, wówczas szybko możesz zdobyć ich zaufanie. Pamiętaj jednak, że osoby robiące zakupy przez internet rzadko ograniczają się do jednego „miejsca”. Użytkownicy, zanim dokonają zakupu, preferują sprawdzić ceny danego produktu, porównać je z konkurencją i finalnie postawić na ofertę, która najbardziej odpowiada ich wymaganiom. Z tego względu, jeśli zdecydujesz się na rozszerzenie swojego sklepu o inne kanały sprzedaży zwiększysz szansę, że klient wybierze Twoją ofertę. Z tego względu zachęcamy Cię do sprzedaży wielokanałowej i korzystania nie tylko z własnego sklepu, ale także z innych platform sprzedażowych czy porównywarek, w tym tej najpopularniejszej, czyli Allegro.

Jak działa i na czym polega Allegro?

Allegro jest platformą, na której, podobnie jak we własnym sklepie online, możesz wystawiać swoje oferty produktów. Wystarczy, że założysz i zweryfikujesz swoje konto – to naprawdę prosty sposób na kolejny kanał sprzedaży. Czasami można spotkać się z opiniami, że Allegro to miejsce do sprzedaży wyłącznie elektroniki czy odzieży. Nic bardziej mylnego! Na Allegro znajdują się sprzedawcy z przeróżnych branż, a baza produktów jest naprawdę ogromna. Dlatego niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twój sklep – Allegro jest dobrym miejscem dla Ciebie!

Zalety rozszerzenia sprzedaży o Allegro

Zalet, które przemawiają za platformą sprzedażową Allegro jest naprawdę sporo. O pierwszych z nich wspomnieliśmy już wcześniej – duża ilość użytkowników, możliwość sprzedaży każdego typu produktów czy proste rozpoczęcie sprzedaży. Zanim jednak przejdziemy dalej, warto rozszerzyć kwestie rozpoczęcia sprzedaży na Allegro. Posiadając wcześniej swój sklep online, nie musisz startować z Allegro całkowicie od zera! Allegro oferuje możliwość połączenia z Twoim sklepem, np. założonym na platformie e-commerce Shoper! Dzięki temu sprzedaż, wystawianie produktów i ogólne zarządzanie sprzedażą staje się jeszcze łatwiejsze. Kolejną zaletą omawianej platformy jest brak kosztów na start. Otwarcie oraz prowadzenia firmowego konta na Allegro jest darmowe. Bezpłatne jest także wystawianie większości ofert, wyjątkami jest tylko kilka kategorii, które wymagają uiszczenia opłaty. Niemniej, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Allegro to świetny sposób na rozwój dla każdego sklepu internetowego!

Rozszerz sklep internetowy o sprzedaż na Allegro z Exelmedia!

Jak widzisz, Allegro to doskonały sposób, aby pozyskać kolejnych klientów i zwiększyć sprzedaż. Jednak, aby zmaksymalizować swoje zyski dobrze jest korzystać nie tylko z Allegro, ale również innych porównywarek cenowych czy marketplace’ów. Jak prawidłowo zintegrować sklep z porównywarkami i portalami aukcyjnymi, w jaki sposób wystawiać oferty i budować swoją widoczność? Pomożemy Ci w tym! Jesteśmy Agencją Marketingu E-Commerce Exelmedia i od już od wielu lat zajmujemy się sprzedażą internetową. Sprawdź naszą ofertę Porównywarek Cenowych oraz Allegro dla sklepu internetowego i rozszerz swój biznes e-commerce razem z nami!

Uczciwe pozycjonowanie SEO i reklama Google Ads

W dzisiejszym dynamicznym świecie online, gdzie skuteczna obecność w wyszukiwarkach i precyzyjna reklama stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu biznesowego, w Exelmedia wychodzimy z ofertą uczciwego pozycjonowania SEO i efektywnej reklamy w Google Ads. Zapoznaj się z naszą propozycją i podnieś poziom swojej widoczności na uczciwych warunkach.

Dowiedz się więcej na temat uczciwych praktyk SEO i zapoznaj się z akcją społeczną, promującą uczciwe pozycjonowanie i reklamę w Google - #NABICIWSEO.

O autorze

Jan Maciaszek - Specjalista SEO/ADS

Swoją przygodę z e-commerce i marketingiem internetowym rozpoczął od praktyk w naszej firmie na stanowisku copywriter. Obecnie odpowiada za prowadzenie działań SEO (szczególnie pod kątem kreacji i optymalizacji treści w serwisach) i reklamę Google ADS. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni, zdrowego odżywiania i sportu, który każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie.

Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności