Bezpłatna pomoc firmom. Pokonaj panujący kryzys

Jeśli jesteś właścicielem firmy i zmagasz się z panującym kryzysem, chcemy zaoferować Ci wartościowe, bezpłatne konsultacje z zakresu marketingu internetowego i e-commerce - czyli naszej specjalności i na co dzień wykorzystujemy w naszych sklepach.

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Pomagamy przedsiębiorcom w czasach kryzysu.

Wiemy, że wielu z Was to przedsiębiorcy, prowadzący sklepy internetowe, a także Ci, których strona WWW jest główną wizytówką. Wiemy, że zmagacie z ciężką sytuacją z powodu braku dostatecznej ilości klientów. Strasznie denerwuje nas chaos pustoszący kolejne firmy i całą światową gospodarkę. Dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy, chcemy zaoferować Ci wartościowe, bezpłatne konsultacje z zakresu marketingu internetowego i e-commerce - czyli specjalności, którą codziennie wykorzystujemy w naszych sklepach. Nasza pomoc jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.

W ramach naszej pomocy oferujemy konsultacje w postaci:

  • jak przenieść handel stacjonarny do internetu - konsultacje z e-commerce
  • prowadzisz obecnie jakieś działania, nie wiesz czy dobrze - analiza obecnie realizowanych działań

 

Podobnie jak Wy, mocno odczuliśmy, gdy epidemia pojawiła się w Polsce. Z dnia na dzień nasze sklepy z branży dziecięcej odnotowały znaczący spadek sprzedaży, a my zastanawialiśmy się jak to będzie, gdy nasi klienci będą zmuszeni pozostać w domu ze swoimi pociechami. Pierwszy tydzień zwiastował katastrofę, a nasze miny były nietęgie. Ale później ruch zaczął rosnąć, a to z kolei przełożyło się na wzrost sprzedaży. Przez lupę przyjrzeliśmy się co jest tego przyczyną. Doszliśmy do wniosku, że złożyły się na to szybka reakcja na kryzys oraz konsekwentnie prowadzone działania marketingowe na naszych sklepach. Bez tego byłoby nam naprawdę ciężko się podnieść z wirusowego kryzysu. Teraz wiemy jak ważne jest stałe rozwijanie e-commerce, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłości.

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnymi konsultacjami, skontaktuj się z nami i umów na rozmowę telefoniczną.

Prosimy o kontakt na bok@exelmedia.pl Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.