Branża dziecięca

Wiemy co w branży dziecięcej piszczy

Nie jesteśmy wybitnymi teoretykami e-commerce - jesteśmy ludźmi z praktyczną wiedzą i dokładnie wiemy jak to jest prowadzić e-biznes. Zdajemy sobie sprawę, z jakimi problemami możesz stykać się każdego dnia, czego oczekują od Ciebie Twoi klienci, i za pośrednictwem jakich metod możesz do nich dotrzeć. Skąd to wiemy? Oprócz w agencji marketingu e-commerce, zarządzamy także własnymi sklepami, których obszarem działania jest branża dziecięca.

Poznaj lepiej nasze e-commerce

Sklep Tulisie.pl specjalizuje się w dostarczaniu klientom bezpiecznych dla rozwoju dziecka nosideł i chust producentów znanych ludziom na całym świecie. Specyfiką tego e-commerce jest sezonowość. Wzmożone zapotrzebowanie na nasze produkty pojawia się w okresach, w których rodzice małych dzieci budzą z zimowego snu - zupełnie jak niedźwiadki wyruszają zdobywać świat. Gdy na dworze robi się cieplej mamy pełne ręce roboty. Idealnym okresem na sprzedaż nosideł i chust jest okres marzec-październik. Produkty gromadzone są w naszym magazynie, aby czas wysyłki do klienta był jak najszybszy.

Jak to jest z marketingiem i strategią naszych sklepów internetowych?

Do promocji sklepu wykorzystujemy wszystkie możliwości marketing e-commerce dla sklepów internetowych; Google Ads, pozycjonowanie, porównywarki cenowe, Allegro, Empik, Facebook i Instagram Ads, E-Mail i Content Marketing, a także automatyzację. Stale optymalizujemy nasz sklep pod kątem technicznym. Dbamy o topowe pozycję w wynikach wyszukiwania, jednocześnie ciągle ulepszając user experience sklepów internetowych.

Ogromną wagę przywiązujemy także do odpowiedniej strategii e-commerce. Jesteśmy na bieżąco z analityką sklepu, która pozwala nam na zdobycie cennych informacji o zachowaniach naszych klientów. Stale udoskonalamy customer experience, bo przekonaliśmy się, że zadowolony klient to najcenniejszy skarb jaki może przytrafić się sklepom internetowym.

Jesteśmy dystrybutorem zagranicznych marek w Polsce

Na nasz doświadczenie w e-commerce nie składa się wyłącznie zarządzanie własnymi sklepami internetowymi. Od dłuższego współpracujemy z markami zagranicznymi, promując je, i będąc jednocześnie ich dystrybutorem na terenie Polski. Nasi partnerzy biznesowi także wywodzą się z branży dziecięcej, dlatego też ich produkty dostępne są za pośrednictwem naszych sklepów.

Pierwszą marką, którą promujemy w Polsce jest Isara - rumuńskie przedsiębiorstwo, oferujące sprzęt do noszenia klasy premium.

Druga to czeska firma Bamboolik, specjalizująca się w produkcji ekologicznych pieluszek wielorazowych.

Aby ułatwić dystrybucję produktów w naszym kraju, zarządzamy także ich sklepami internetowymi w języku polskim.

Prowadzimy własną hurtownię B2B artykułów dziecięcych - współpracuj z nami!

Własne sklepy internetowe i rozwijanie zagranicznych marek to nie wszystko czym zajmujemy się na co dzień. Prowadzimy także własną hurtowanie artykułów dla  B2B Akure, która przeznaczona jest tylko dla klientów biznesowych.

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, które zorientowane jest na najmłodszych - sklep internetowy, sklep stacjonarny, przedszkole, jesteś położną zapraszamy do współpracy!

Mamy wiedzę praktyczną, chętnie się nią podzielimy!

Wszystkie usługi w ofercie agencji e-commerce wykorzystujemy na co dzień, testujemy na własnej skórze, współpracujemy z zagranicznymi dostawcami, czy też obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Chętnie podzielimy się Tobą zdobytym know-how, aby Twoje wyniki sprzedażowe poszybowały w górę, jak słupek rtęci w gorące letnie dni.

Zatroszcz się o metamorfozę Twojego sklepu. Pamiętasz brzydkie kaczątko i pięknego łabędzia, pamiętasz? To tak a propos dzieci...

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności