Case study

Działamy w branży marketingu internetowego od 10 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy potężną ilość wiedzy i doświadczenia, a najważniejsze, że pomogliśmy setkom firm zaistnieć w Internecie. Poniżej kilka przykładów sukcesów naszych Partnerów.
Higo.com.pl – branża obuwnicza 2024

Higo.com.pl – branża obuwnicza 2024

Higo.com.pl to sklep z obuwiem damskim oraz producent ręcznie robionych butów damskich ze skóry naturalnej. Produkty Higo charakteryzuje wysoka jakość oraz 100% polska produkcja. Nasz współpraca rozpoczęła się od kwietnia 2022 roku i z wieloma sukcesami jest kontynuowana aż po dziś dzień.
Sushi-sklep.pl – sklep z produktami azjatyckimi 2024

Sushi-sklep.pl – sklep z produktami azjatyckimi 2024

Sushi-sklep.pl to sklep zajmujący się sprzedażą produktów spożywczych oraz artykułów kuchennych pochodzenia azjatyckiego. Współpraca z naszym partnerem trwa nieprzerwanie od 2022 roku. W tym okresie skutecznie poprawiliśmy pozycję strony, co zauważalnie wpłynęło na wzrost ruchu, jak i poprawę wyników sprzedażowych.
ShopGracz – sklep z grami planszowymi, karcianymi i bitewnymi 2024

ShopGracz – sklep z grami planszowymi, karcianymi i bitewnymi 2024

ShopGracz. to sklep specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, bitewnych, jak również gier na konsole. W swojej ofercie posiadają także szeroką gamę akcesoriów do gier, szeroki wybór książek fantasy, komiksów oraz figurek kolekcjonerskich. Nasza współpraca rozpoczęła się od 2022 roku i od tego czasu odnotowujemy liczne sukcesy.
Tulisie.pl - Branża dziecięca

Tulisie.pl - Branża dziecięca

Tulisie.pl to sklep, który oferuje nosidełka i chusty dla dzieci oraz akcesoria z nimi związane. Firma kieruje swoją ofertę dla rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 4 lat. Sklep działa od niecałych 3 lat. Współpraca z sklepem trwa od samego początku. Ważnym elementem tej branży jest sezonowość, który trwa od kwietnia do października.
Sklep Colway - Naturalny Kolagen

Sklep Colway - Naturalny Kolagen

Sklep-Colway.com to lider branży naturalnego kolagenu. Na swojej witrynie sklep oferuje kosmetyki, suplementy na bazie kolagenu. Współpraca z klientem trwa prawie od początku założenia sklepu. Dzięki naszym działaniom sklep od lat zajmuje czołową pozycję w wyszukiwarce Google dla większości fraz, których używają klienci szukając produktów z kolagenem.
Meblekukulka.pl – branża meblowa 2022

Meblekukulka.pl – branża meblowa 2022

Meblekukulka.pl to sklep internetowy z meblami oraz producent mebli tapicerowanych, który w swoim asortymencie posiada szeroką ofertę mebli, które wyróżnia wysoka jakość i precyzyjne wykonanie. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku i po osiągnięciu wielu sukcesów nadal jest kontynuowana.
Internetowy sklep motoryzacyjny – Case Study 2022

Internetowy sklep motoryzacyjny – Case Study 2022

Jako Agencja E-commerce Exelmedia podejmujemy się współpracy z klientami wywodzącymi się z różnych branż. Jednym z nich jest jeden z największych dealerów samochodów KIA w Opolu. W swojej ofercie posiada on nowe i używane samochody oraz prowadzi sklep internetowy z częściami samochodowymi.
SFD Furniture Design

SFD Furniture Design

Zakład komunalny Opole

Zakład komunalny Opole

Strefa Kultury Wrocław

Strefa Kultury Wrocław

Strefakultury.pl to największy nad dolnym śląsku portal kulturalny, który wyrósł na obchodach 2016 roku Wrocław - Europejska Stolica Kultury. Na działalność Strefy Kultury Wrocław składają się trzy główne filary: miejsca, festiwale i programy.

Wartościowe case study sklepów internetowych

Kilkunastoletnia obecność w branży e-commerce pozwoliła nam zdobyć potężną dawkę wiedzy. Przez cały czas działalności zdołaliśmy pomóc sklepem internetowym działającym w różnych sektorach, operującym  na wielu różnych systemach CMS -  Prestashop, Shoper, czy WooCommerce. Potrzeby z jakimi się do nas zwracali pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić w ramach unikalnych i wartościowych case study.

Poznaj referencje wystawione przez naszych klientów 

Przekonaj się co myślą o współpracy z nami nasi klienci. Zobacz wystawione referencje.

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.