Centrum Wystawienniczo Kongresowe w Opolu

CWK w Opolu, to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przystosowany do realizacji różnych wydarzeń. Funkcjonalna powierzchnia wystawiennicza i konferencyjna z mobilnymi, dźwiękoszczelnymi ścianami oraz bogata infrastruktura centrum spełnią oczekiwania realizatorów: targów, kongresów, konferencji, szkoleń, wystaw, koncertów, imprez ze świata mody i sportu.

Zakres działań 

  • Wsparcie SEO oraz UX dla nowej strony CWK Opole
  • Research słów kluczowych
  • Wdrożenie całościowej analityki na stronie
  • Kampanie Google Ads w sieci wyszukiwania
  • Kampanie Google Ads w sieci reklamowej
  • Kampanie Google Ads - Remarketing w sieci reklamowej

Efekty Współpracy

Współpraca z klientem rozpoczęła się w maju 2018 roku. Celem współpracy była promocja witryny cwkopole.pl w Google Ads oraz wsparcie SEO/UX na nowo powstałej stronie.

W pierwszej fazie działań udało się utrzymać poziom ruchu z przed wdrożenia nowej strony dzięki odpowiedniemu procesowi przekierowania serwisu.

Uruchomienie kampanii Google Ads pozwoliło na reklamę CWK na sąsiednie województwa oraz dotarcie do większych miast w Polsce.

Odświeżenie witryny oraz jej poprawa pod kątem UX również pozytywnie wpłynęło na odbiór userów na stronie.

Przykład klienta CWK Opole to dowód, na to, że mimo problemów, które wiążą się z wdrożeniem nowej strony (spadki widoczności w Google, przyzwyczajenie userów do starej strony oraz problemy techniczne) można w krótkim okresie czasu uzyskać bardzo  pozytywne rezultaty.

Dane z Google Analytics 1.06.2018 - 31.10.2018, zaraz po włączeniu nowej strony.

 

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zobacz więcej pozycji

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.