E-mail marketing dla sklepów internetowych

E-mail marketing dla sklepów internetowych

Gromadzisz w bazie swojego sklepu internetowe adresy mailowe klientów, ale w ogóle ich nie wykorzystujesz? Siadaj, pała! Regularne i wysokiej jakości newslettery w Twoim sklepie to sposób na zbudowanie dobrej i trwałej relacji z Twoimi klientami. Pomagają one także podnieść współczynników zakupów e-commerce. Wejdź w świat e-mail marketingu i zobacz co możesz z nim zdziałać.

Dlaczego powinieneś wykorzystywać e-mail marketing w swoim sklepie internetowym?

Gromadzisz w bazie swojego sklepu internetowe bazę adresów mailowych, ale w ogóle jej nie wykorzystujesz? To błąd! Wysyłanie regularnych i wysokiej jakości newsletterów pomoże Ci dostarczyć interesujących treści bezpośrednio na skrzynkę mailową swoich klientów. E-mail marketing dla sklepu online to także doskonała możliwość na informowanie klientów o bieżących akcjach i promocjach w sklepie internetowych, który prowadzisz. Wysyłanie regularnych wiadomości to także sposób na zbudowanie dobrej trwałej relacji z Twoimi klientami. Pomaga także podnieść współczynników zakupów e-commerce. E-mail marketing wspomaga współczynniki sprzedażowe e-commerce, rozwija biznes i podnosi zyski. To także idealny sposób na zwiększenie zaufania klienta. 

Wejdź w świat e-mail marketingu i zobacz co możesz z nim zdziałać.

{{C2A}}

Co zyskujesz wykorzystując e-mail marketing w swoim sklep internetowym?

 1. Docierasz bezpośrednio do osób, które zapisały się na newsletter, czyli do tych, których są zainteresowani Twoją ofertą.
 2. Dzięki regularnym i spersonalizowanym wiadomościom e-mail, budujesz dobrą relację z klientami, którzy chętnie będą do Ciebie wracać.
 3. Informujesz zapisane do newslettera osoby, o przygotowanych przez Ciebie rabatach i innych akcjach, a to przyczynia się do wzrostu Twojej sprzedaży.
 4. Wysyłasz wiadomości, których koszt jest niewielki, a skuteczność wysoka.
 5. Oszczędzasz pieniądze, a Twój zwrot z inwestycji cały czas rośnie.
 6. Nie musisz wysyłać wiadomości ręcznie, wszystko dzieje się automatycznie, za sprawą specjalnego systemu do e-mail marketingu.
 7. Nie tracisz swojego cennego czasu, a Twoje wiadomości nie są kwalifikowane jako spam.
 8. Analizujesz skuteczność wysyłanych wiadomości, co pozwala Ci lepiej poznać Twoich klientów.

Jak zadbamy e-mail marketing dla Twojego sklepu?

 1. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne wiadomości e-mail, abyś nie musiał się niczym martwić.
 2. Przygotujemy angażujące wiadomości, które pomogą Ci budować relację z Twoimi klientami.
 3. Zajmiemy się konfiguracją systemu do e-mail marketingu, przez co nie będziesz musiał martwić się technicznymi szczegółami.
 4. Zaopiekujemy się wysyłką wiadomości w wyznaczonym terminie, po to byś mógł zająć się rozwojem Twojego biznesu.
 5. Pomożemy Ci mierzyć skuteczność wysyłanych e-maili, w wyniku czego lepiej poznasz swoich klientów.

Wprowadź e-mail marketing w sklepie online z Exelmedia!

Nie wiesz jak zabrać się do wprowadzenia e-mail marketingu w e-sklepie? To żadnej problem! Naprzeciw wychodzą Ci specjaliści z Exelmedia, z których pomocą szybko opanujesz wszelkie techniki marketingu internetowego. Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami już dziś!

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. Brak długofalowych zobowiązań Koniec z długoletnimi umowami, które szkodzą Twojemu biznesowi, u nas nie będziesz więźniem
 2. Elastyczność współpracy Realizujemy Twoje cele, co miesiąc dostosowujemy nasze działania dla najlepszych efektów
 3. Stała kwota miesięcznych zobowiązań Samodzielnie określasz swój budżet, brak ukrytych opłat czy prowizji, masz bezpieczeństwo finansowe
 4. Transparentność działań Każdy miesiąc działań podsumowujemy szczegółowym raportem, dzięki czemu masz stały wgląd w postępy prac
 5. Partnerska współpraca Pozytywne wzajemne relacje to dla nas podstawa udanej współpracy, nie jesteśmy molochem, wolimy bezpośredni kontakt niż infolinię
 6. Pełne prawo do utworzonych zasobów Wszystkie treści, konta, na których pracujemy są Twoją własnością, także po zakończeniu współpracy
 7. Jesteśmy praktykami Zarządzamy swoim sklepem internetowym, znamy realia i problemy tego biznesu i będziemy mogli wspomagać Ciebie kompleksowo
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.