Exelmedia szuka młodszego specjalisty e-commerce!

Lubisz dzieci, szczególnie te uczące się dopiero brykania na maksa? Na Twój widok żaden berbeć nie biegnie z płaczem i przerażeniem do mamy? Jesteś osobą dokładną,estetyczną i lubisz pracować z komputerem? Chcesz dorobić sobie do życia studenckiego? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz; tak, yes, ja albo ¡sí!, to nasze gorące krzesło na stanowisku młodszy specjalista e-commerce potrzebuje właśnie Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Lubisz dzieci, szczególnie te uczące się dopiero brykania na maksa? Na Twój widok żaden berbeć nie biegnie z płaczem i przerażeniem do mamy? Jesteś osobą dokładną,estetyczną i lubisz pracować z komputerem? Chcesz dorobić sobie do życia studenckiego?

Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz; tak, yes, ja albo ¡sí!, to nasze gorące krzesło na stanowisku młodszy specjalista e-commerce potrzebuje właśnie Ciebie!

Szukamy prawdziwego czarodzieja lub czarodziejki, osoby, która pomoże ratować świat dzieci i rodziców z codziennych opresji. Twoim zadaniem będzie dodawanie produktów, porządkowanie królestwa naszych sklepów internetowych, dbanie o ich rozwój na różnych płaszczyznach oraz tworzenie prostych nieskomplikowanych grafik.

“Ach, przecież ja nie znam się na obsłudze sklepów internetowych..” Jeśli taka myśl pojawiła się w Twojej głowie, mamy dla Ciebie odpowiedź - wcale nie musisz. Dla nas wystarczy, że swobodnie poruszasz się po Internecie, resztę białej magii nauczysz się od nas. Czarować jak Harry Potter będziesz już po kilku dniach. Będziesz trochę takim naszym Czarusiątkiem..:)

Właśnie! Ostatnio w telewizji słyszeliśmy, że jeśli władasz dobrze staroeuropejskim językiem tajemniczej i intrygującej nazwie “English” to masz minimum +20(według nas jest to minimum 50) punktów do Twoich umiejętności. Wykorzystaj to!

Pracować-czarować możesz z domu, po kryjomu, nie mówiąc o tym nikomu. A jeżeli np. mieszkasz na 10 piętrze, w bloku bez windy, chcesz się rozruszać, bo nie chce Ci się siedzieć na górze, zbiegnij po schodach i zawitaj w naszym biurze.

Zgłoszenia przyjmujemy WYŁĄCZNIE gołębiem pocztowym(ewentualnie żółwiem) na adres: bok@exelmedia.pl lub bezpośrednio na FB. Personalny gołąb-kurier w dziobie albo koło nóżki powinien mieć Twoje CV(żółw rzecz jasna na skorupie).

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności