Uczciwe Google Ads dla sklepów internetowych Shoper

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie Shoper? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? Chcesz samodzielne decydować o budżecie kampanii reklamowej sklepu internetowego? Z Google Ads Shoper możesz osiągnąć to wszystko! Przekonaj się jak dzięki naszej skutecznej kampanii Google Ads rozwiniesz swój biznes i zwielokrotnisz przychody. Już teraz skontaktuj się z Agencją Marketingu Internetowego, Certyfikowanym Partnerem Google i najlepszymi specjalistami Google Ads z Exelmedia!

Dlaczego powinieneś zadbać o Google dla sklepu internetowego Shoper?

Interesuje Cię natychmiastowe zwiększeniu ruchu klientów w Twoim sklepie internetowym Shoper? Chcesz dotrzeć do osób, które zdecydowane są kupić produkty takie jak Twoje? A może pragniesz zaistnieć w świadomości odbiorców? Z Google Ads dla sklepu online osiągniesz to bez problemu. Tutaj Ty decydujesz ile możesz przeznaczyć na marketing e-sklepu. Budżetu nie przekroczysz nawet o grosz. Możesz kierować reklamy w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Interesują Cię użytkownicy, szukający określonych produktów w oknie wyszukiwarki? A może chcesz pokazać Zaprezentuj swój e-commerce i rozwiąż problemy klientów, oferując im bezpośrednio Twoje produkty w najpopularniejszym miejscu internetowego świata. Zoptymalizowana przez nas kampania Google Ads pomoże Ci natychmiast zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowym na platformie Shoper i skutecznie docierać do najbardziej wartościowych dla Ciebie klientów. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że jest to niezwykle skuteczna i najlepsza reklama sklepu w Google!

Jako partnerzy Google mamy dla Ciebie 1200zł na kampanię Google Ads. Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju twojego biznesu w sieci.

Chce rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 519089662

Każdy projekt wyceniamy oddzielnie, gdyż podchodzimy do biznesu naszych partnerów indywidualnie. Opłata za prowadzenie reklama Google Ads składa się z dwóch elementów:

1. Przygotowanie i ustawienie kampanii Google Ads oraz optymalizacja wstępna (1 miesiąc współpracy).
2. Bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii (od 2 miesiąca).

Co miesięczne, przejrzyste raporty

Dostępność i komunikacja - tworzymy każdemu partnerowi dedykowany kanał na komunikatorze Slack

Grafiki do GDN do osobnej wyceny

Ceny netto + 23% VAT

Kupon 1200 zł w ramach uczestnictwa w Google Partner

Minimalny budżet miesięczny na reklamy to 1200 zł.

Umowa bezterminowa - w każdym momencie możesz ją wypowiedzieć

Co zyskujesz dzięki profesjonalnie przygotowanej kampanii Google Ads dla sklepu Shoper?

  1. Osiągasz natychmiastowy wzrost ruchu klientów w Twoim sklepie.
  2. Trafiasz bezpośrednio do osób szukających Twoich produktów lub usług.
  3. Twoja oferta jest widoczna najwyżej w wynikach wyszukiwania Google.
  4. Twoja oferta może pojawiać dostępna jest w całej sieci reklamowej lub w miejscach, na których Ci zależy - stronach WWW, portalach branżowych, czy kanałach Youtube.
  5. Ty określasz swój budżet i wybierasz ile chcesz wydawać w danym miesiącu.
  6. Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę - nie marnujesz w ten sposób funduszy marketingowych.
  7. Ty decydujesz jak długo chcesz prowadzić kampanię reklamową Twojego sklepu.

Reklama Google Ads Shoper daje Ci ogromne możliwości docierania do najbardziej zainteresowanych zakupem klientów. Dzięki pojawieniu się w odpowiednim miejscu i czasie, notujesz natychmiastowy wzrost ruchu, który może przełożyć się bezpośrednio zwiększenie Twoich produktów. Powyższe aspekty chyba jasno odpowiadają na pytanie jak zwiększyć ruch w sklepie internetowym oraz w jaki sposób zwiększyć zyski sklepu online – wystarczy skorzystać z Google Ads Shoper od Exelmedia!

Zobacz FAQ Google ADS 

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.