Google Ads dla sklepów internetowych

Google Ads dla sklepów internetowych

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? Chcesz samodzielne decydować o budżecie kampanii? Z Google Ads dla sklepu internetowego możesz osiągnąć to wszystko. Przekonaj się jak dzięki naszej skutecznej kampanii Google Ads rozwiniesz swój biznes i zwielokrotnisz przychody. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z Agencją Marketingu Internetowego Exelmedia – partnerem Google i specjalistami Google Ads!

Kampanie Google Ads dla sklepów internetowych

Interesuje Cię natychmiastowe zwiększeniu ruchu klientów w Twoim sklepie internetowym? Chcesz dotrzeć do osób, które zdecydowane są kupić produkty takie jak Twoje? A może pragniesz zaistnieć w świadomości odbiorców? Z Google Ads dla sklepu online osiągniesz to bez problemu. Tutaj Ty decydujesz ile możesz przeznaczyć na marketing. Budżetu nie przekroczysz nawet o grosz. Możesz kierować reklamy w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Zoptymalizowana przez nas kampania Google Ads pomoże Ci natychmiast zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowym i skutecznie docierać do najbardziej wartościowych dla Ciebie klientów. To zdecydowanie najlepsza forma reklamy sklepów internetowych!

Jako partnerzy Google mamy dla Ciebie 1200zł na kampanię Google Ads. Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju twojego biznesu w sieci

Chce rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 519089662

Każdy projekt wyceniamy oddzielnie, gdyż podchodzimy do biznesu naszych partnerów indywidualnie. Opłata za prowadzenie reklama Google Ads składa się z dwóch elementów:

1. Przygotowanie i ustawienie kampanii Google Ads oraz optymalizacja wstępna (1 miesiąc współpracy).
2. Bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii (od 2 miesiąca).

Co miesięczne, przejrzyste raporty

Dostępność i komunikacja - tworzymy każdemu partnerowi dedykowany kanał na komunikatorze Slack

Grafiki do GDN do osobnej wyceny

Ceny netto + 23% VAT

Kupon 1200 zł w ramach uczestnictwa w Google Partner

Minimalny budżet miesięczny na reklamy to 1200 zł.

Umowa bezterminowa - w każdym momencie możesz ją wypowiedzieć

Co zyskujesz dzięki profesjonalnie przygotowanej kampanii Google Ads?

 1. Osiągasz natychmiastowy wzrost ruchu klientów w Twoim sklepie, który przełożyć może się na zwiększenie sprzedaży.
 2. Trafiasz bezpośrednio do osób szukających Twoich produktów lub usług, dzięki czemu docierasz do pożądanej grupy klientów.
 3. Twoja oferta jest widoczna najwyżej w wynikach wyszukiwania Google, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie klikalności reklam i odwiedzin w sklepie.
 4. Twoja oferta dostępna jest w całej sieci reklamowej lub w miejscach na których Ci zależy - stronach WWW, portalach branżowych, czy kanałach Youtube.
 5. Ty określasz swój budżet i wybierasz ile chcesz wydawać w danym miesiącu, masz pełną kontrolę nad środkami marketingowymi.
 6. Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę - nie marnujesz w ten sposób funduszy marketingowych.
 7. Ty decydujesz jak długo chcesz prowadzić kampanię reklamową Twojego sklepu, masz pełną kontrolę nad czasem jej trwania.

Jak zadbamy o Google Ads e-sklepu?

 1. Zadbamy o profesjonalną optymalizację Twojego konta Google Ads, aby wykorzystać w pełni drzemiący w nim potencjał.
 2. Stworzymy dla Ciebie reklamy zgodne z zaleceniami Google, dzięki czemu będą wyświetlały się one na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.
 3. Pomożemy Ci trafić do osób bezpośrednio zainteresowanych Twoimi produktami.
 4. Opracujemy reklamy Twojego sklepu, które widoczne będą w niezliczonej liczbie miejsc sieci reklamowej - stronach WWW. portalach branżowych, czy kanałach Youtube.
 5. Strzeżemy Twojego budżetu marketingowego jak oka w głowie, dlatego nigdy nie zapłacisz więcej niż zadeklarowałeś.
 6. Prowadzimy kampanię reklamową tak długo jak zechcesz - masz pełną kontrolę nad czasem jej trwania.

Reklama Google Ads daje Ci ogromne możliwości docierania do najbardziej zainteresowanych zakupem klientów. Dzięki pojawieniu się w odpowiednim miejscu i czasie, notujesz natychmiastowy wzrost ruchu, który może przełożyć się bezpośrednio sprzedaż Twoich produktów. 

Jak zwiększyć ruch na sklepie internetowym? Chyba odpowiedzieliśmy na to pytanie! Najlepszym wyborem jest skorzystanie z Google Ads dla e-commerce od Exelmedia!


Zobacz FAQ Google ADS 


Znajdź usługę pozycjonowania SEO w Twoim mieście


Google Ads BiałystokGoogle Ads BydgoszczGoogle Ads Częstochowa
Google Ads GdańskGoogle Ads Katowice
Google Ads Kielce
Google Ads Kraków
Google Ads Łódź
Google Ads Lublin
Google Ads Olsztyn
Google Ads Poznań
Google Ads Rzeszów
Google Ads Szczecin
Google Ads Warszawa
Google Ads Wrocław
Google Ads Głuchołazy
Google Ads Krapkowice
Google Ads Prudnik
Google Ads Nysa
Google Ads Opole
Google Ads Namysłów
Google Ads Kluczbork
Google Ads Brzeg
Google Ads Strzelce Opolskie

Google Ads Kędzierzyn Koźle

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. Brak długofalowych zobowiązań Koniec z długoletnimi umowami, które szkodzą Twojemu biznesowi, u nas nie będziesz więźniem
 2. Elastyczność współpracy Realizujemy Twoje cele, co miesiąc dostosowujemy nasze działania dla najlepszych efektów
 3. Stała kwota miesięcznych zobowiązań Samodzielnie określasz swój budżet, brak ukrytych opłat czy prowizji, masz bezpieczeństwo finansowe
 4. Transparentność działań Każdy miesiąc działań podsumowujemy szczegółowym raportem, dzięki czemu masz stały wgląd w postępy prac
 5. Partnerska współpraca Pozytywne wzajemne relacje to dla nas podstawa udanej współpracy, nie jesteśmy molochem, wolimy bezpośredni kontakt niż infolinię
 6. Pełne prawo do utworzonych zasobów Wszystkie treści, konta, na których pracujemy są Twoją własnością, także po zakończeniu współpracy
 7. Jesteśmy praktykami Zarządzamy swoim sklepem internetowym, znamy realia i problemy tego biznesu i będziemy mogli wspomagać Ciebie kompleksowo
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.