Kampanie Google Ads w Olsztynie

Prowadzisz firmę w Olsztynie, ale liczba Twoich klientów jest dla Ciebie mało zadowalająca? Chcesz zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów lub usług i jednocześnie wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Dotrzyj bezpośrednio do klientów, do których skierowana jest Twoja usługa lub produkt – wybierz reklamę Google Ads Olsztyn i zwiększ zyski swojej firmy! Spraw, by Twój biznes przebił się na rynku i osiągnął sukces!

Wystarczy skontaktować się z nami – Certyfikowanymi Specjalistami Google!

Zamów darmową wycenę!

Każdy projekt wyceniamy oddzielnie, gdyż podchodzimy do biznesu naszych partnerów indywidualnie. Opłata za prowadzenie reklama Google Ads składa się z dwóch elementów:

1. Przygotowanie i ustawienie kampanii Google Ads oraz optymalizacja wstępna (1 miesiąc współpracy).

2. Bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii (od 2 miesiąca).

Co miesięczne, przejrzyste raporty

Dostępność i komunikacja - tworzymy każdemu partnerowi dedykowany kanał na komunikatorze Slack

Grafiki do GDN do osobnej wyceny

Ceny netto + 23% VAT

Kupon 1200 zł w ramach uczestnictwa w Google Partner

Minimalny budżet miesięczny na reklamy to 1200 zł.

Umowa bezterminowa - w każdym momencie możesz ją wypowiedzieć

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

Chcesz rozwinąć swój biznes? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Unikalne warunki współpracy SEO

Nasze usługi SEO/ADS dla e-commerce opierają się na prostych zasadach:

 1. Brak długofalowych zobowiązań (brak okresu wypowiedzenia)
 2. Elastyczność współpracy (realizujemy twój cel)
 3. Stała kwota zobowiązań miesięcznych (ty decydujesz o kwocie budżetu)
 4. Transparentność działań (raporty i stała komunikacja)
 5. Partnerska współpraca (relacje są najważniejsze)
 6. Masz pełne prawo do utworzonych zasobów (kont, treści)

W naszej firmie kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest człowiek – nasz klient. Dlatego też wychodzimy z absolutnie wyjątkową i (być może) jedyną taką ofertą współpracy na rynku. Co wyróżnia naszą propozycję spośród wielu innych? Cała współpraca opiera się na relacji partnerskiej, w której razem z Tobą planujemy i realizujemy poszczególne cele, kluczowe dla Twojego biznesu. Co więcej, rezygnujemy z długofalowych zobowiązańz nami nie musisz podpisywać rocznej czy jeszcze dłuższej umowy. Gwarantujemy elastyczną współpracę oraz stałe zobowiązania miesięczne. Przy tym wszystkie nasze działania prowadzone są w sposób transparentny, a każdy miesiąc kończymy szczegółowym raportem, podsumowującym rezultaty naszej pracy. Dodatkowo, kiedy postanowisz zakończyć współpracę zobowiązujemy się do przekazania Ci dostępu do kont oraz zasobów, na których pracowaliśmy, abyś mógł dalej udoskonalać swój biznes. Postaw na Exelmedia, firmę z ponad 10-letnim doświadczeniem i wybierz profesjonalne usługi SEO/ADS na najbardziej atrakcyjnych warunkach!

Reklama Google Ads w Olsztynie

Reklama Google Ads Olsztyn to linki umieszczone w najbardziej widocznych miejscach wyszukiwarki Google i prowadzące do strony Twojej firmy, dzięki czemu potencjalni klienci z łatwością trafią na Twoją ofertę! Reklamy Google Ads stwarzają niesamowite możliwości i skutecznie wspomagają prowadzenie sklepu internetowego oraz innych usług i biznesów. Chcesz, aby więcej ludzi dowiedziało się o Twojej firmie i poznało Twoje produkty? A może pragniesz, by Twoja firma była reklamowana na stronach i portalach, takich jak WP czy YouTube? Wszystko to jest możliwe dzięki Google Ads w Brzegu i profesjonalnej pomocy Exelmedia!

Co daje Google Ads?

 • Natychmiastowy wzrost ruchu na Twojej stronie
 • Twoja oferta jest widoczna najwyżej w wynikach wyszukiwania Google
 • Trafiasz bezpośrednio do osób szukających Twoich produktów lub usług
 • Ty określasz budżet i wybierasz ile chcesz wydawać w miesiącu
 • Ty decydujesz jak długo chcesz prowadzić kampanię reklamową

Google Ads Olsztyn otwiera przed Twoją firmą wiele możliwości, a wśród nich m.in.:

Specjalizujemy się w systemach CMS

Jak wygląda kampania Google Ads z Exelmedia?

Cała kampania Google Ads Olsztyn przebiega w 4 bardzo prostych krokach:

Wyślij powyższy formularz, napisz na nasz adres mailowy: bok@exelmedia.pl, a jeśli wolisz dzwonić, nie wahaj się – jesteśmy dostępni pod numerem: 510 442 282! Skontaktuj się z naszym Certyfikowanym Specjalistą Google Ads, który posiada różnego rodzaju szkolenia i kursy Google Ads, a pomoże Ci on w dobraniu najlepszego i najskuteczniejszego rozwiązania specjalnie dla Twojego biznesu!

Na początku uzgadniamy cele Google Ads

Po uzgodnieniu celów, zbieramy się do pracy nad Twoją kampanią reklamową. Pierwsze rezultaty otrzymasz już po 7 dniach. Kampanie Google Ads na terenie Olsztynie błyskawicznie zwielokrotnią ruch potencjalnych klientów na Twojej stronie i zagwarantują Ci rozwój oraz zysk.

Następnie rozpoczynamy kampanię Google Ads

Przez kolejne 90 dni (lub dłużej) będziemy zarządzać Twoją kampanią i budżetem reklamowym - Ty nie musisz się o nic martwić. Będziemy pracować także nad wdrożeniem nowych kreacji reklam, wybierzemy nowe miejsca docelowe, aby Twoja marka była coraz bardziej rozpoznawalna, a przychody stale rosły. Jesteśmy pewni, że wyciśniesz z Twojego biznesu jeszcze więcej, wystarczy, że podejmiesz się współpracy z Exelmedia – partnerem sklepu Shoper i Google, a przy tym jedyną agencją marketingu i e-commerce z doświadczeniem w sprzedaży internetowej w województwie pomorskim!

W kolejnym kroku zwiększamy skuteczność kampanii Google Ads

Po każdych 30 dniach, otrzymasz od nas raport Google Ads z najważniejszymi parametrami kampanii. Będziesz mógł sam ocenić jak dobrze wykonujemy swoją pracę i czy Twoja reklama Google Ads przynosi zamierzone rezultaty, a zapewniamy, że rezultaty te będą obecne i z całą pewnością Cię zachwycą!

Po miesiącu otrzymujesz raport

E-mail: bok@exelmedia.pl
Telefon: 510 442 282

Zainteresowała Cię współpraca i wspólne zadbanie o reklamę Twojej firmy w Olsztynie? Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej o nas i naszym doświadczeniu w świecie marketingu internetowego i e-commerce! Nasza firma aktywnie funkcjonuje na rynku już od 2008 roku i od tego czasu stale rozwija się nasze nieziemskie uczucie do e-commerce i marketingu internetowego…

Poznaj nas lepiej!

Exelmedia.pl

Agencja Marketingu E-Commerce

Zajmujemy się promocją sklepów i innych firm działających w internecie. Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania dla biznesu.

Jesteśmy certyfikowaną agencją Google Partners co oznacza, że spełniamy standardy wyznaczone przez firmę Google. Nie musisz się o nic martwić - Twoja kampania Google Ads jest w dobrych rękach!

Zaufaj specjalistom!

Google Partner

Na e-commerce zjedliśmy zęby

Prowadzimy własne sklepy internetowe

Nie jesteśmy wyłącznie teoretykami e-commerce. Codziennie zarządzamy własnymi sklepami, dlatego wiemy na co zwrócić szczególną uwagę, aby osiągać jak najlepsze efekty. Chętnie pomożemy również Tobie wycisnąć jeszcze więcej z Twojego biznesu!

Oprócz reklamy Google Ads Olsztyn proponujemy Ci również pełną optymalizację Twojej strony pod kątem SEO Olsztyn (pozycjonowanie w Google). Jeśli chcesz możemy przeprowadzić dla Ciebie także kampanię Facebook Olsztyn.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Pomagając ogromnej liczbie klientów e-commerce przekonaliśmy się, że każda branża wymaga unikalnej strategii. Nasze liczne studium przypadku to cenne źródło wiedzy, które umożliwi dobór optymalnych rozwiązań dla Ciebie. W ciągu naszej działalności podejmowaliśmy się wielu współprac i pomogliśmy dużej ilości firm rozwinąć skrzydła i podbić rynki lokalne, krajowe i zagraniczne. Poznaj szczegółowe Case Study naszych klientów!

Liczne Case Study - Potężna wiedza, która chętnie się dzielimy

Salon samochodowy KIA
Meble Kukułka

Branża motoryzacyjna

Branża meblarska

Branża dziecięca

jednym z naszych klientów jest autoryzowany salon KIA, z którym skutecznie współpracujemy i stale osiągamy kolejne sukcesy!

Tulisie.pl to sklep internetowym, w którym dostępny jest cały szereg akcesoriów dla najmłodszych. Również tutaj nasza pomoc okazała się nieoceniona i pozwoliła na osiągniecie samego szczytu w branży dziecięcej przez Tulisie!

Tulisie.pl

Meble kukułka to nasz następny niezwykle ważny klient, z którym podejmujemy się współpracy już od długiego czasu. Przez ten okres w dużym stopniu poprawiły się wyniki sprzedażowe oraz przyrost klientów tej firmy!

Tulisie.pl

Masz pytania odnośnie kampanii Google Ads w Olsztynie? Porozmawiaj właśnie teraz z certyfikowanym specjalistą i poznaj szczegóły!

510 442 282
bok@exelmedia.pl

Zalety kampanii Google Ads Olsztyn

Bądź obecny w sieci wyszukiwania

Każdego dnia miliony osób korzysta z wyszukiwarki Google, wpisując zapytania informujące o swoich problemach. Dlaczego miałbyś nie dotrzeć właśnie do nich? Naszym zadaniem jest wychwycenie tych użytkowników, których potrzeby mogą zostać zaspokojone dzięki Twoim produktom lub usługom. Dzięki reklamie Ads Olsztyn Twoja strona będzie promowana bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, czyli tam gdzie klienci najczęściej szukają pomocy!

Zaprezentuj bezpośrednio Twoje produkty

Przedstaw swoje produkty w atrakcyjnej formie dla klienta - wraz z tytułem, fotografią, ceną i nazwą Twojego sklepu. Docieraj dokładnie do tych osób, które są aktualnie zainteresowane artykułami takie jak Twoje. Klikając w reklamę Google znajdą się oni bezpośrednio na karcie produktu, a stąd do zakupu dzieli ich już niewiele.

Pokaż się w sieci reklamowej

Kampania Google Ads Olsztyn to nie tylko reklama w wyszukiwarce Google, ale również w sieci reklamowej, czyli na milionach stron, na których przebywają Twoi potencjalni klienci. Twoja reklama Google Ads pojawi się tylko i wyłącznie na stronach powiązanych tematycznie z Twoją branżą. Co za tym idzie, nie trafiasz do przypadkowych osób, lecz bezpośrednio do Twoich potencjalnych klientów. To naprawdę niesamowite, w jak łatwy sposób można skierować ofertę do określonego grona odbiorców!

Docieraj na urządzenia mobilne

Twoje reklamy będą wyświetlane również na smartfonach i tabletach, z którymi praktycznie nie rozstajemy się w ciągu każdego dnia. Twoi klienci będą mogli w szybki i wygodny sposób skontaktować się z Tobą w celu umówienia na spotkanie, dopytania o szczegóły oferty, bądź zamówienia produktu, a wszystko to dzięki reklamą w telefonie! To Twoja niepowtarzalna szansa na dotarcie do klientów w czasach, w których ciągle pędzimy i szukamy rozwiązania problemów w biegu!

Przekonuj klientów z remarketingiem

Niektórzy klienci zwlekają z decyzją i nie wybierają firmy, bądź sklepu od razu. Czasami potrzebują oni czasu do namysłu. Zdarzają się też sytuacje, w których klient rezygnuje z zakupu po dodaniu produktu do koszyka. Mamy na to radę! Osobom, które odwiedziły Twoją stronę, lecz nie wykonały pożądanego działania, będziemy przypominać o Twojej ofercie. W kolejnych dniach wyświetlimy Twoją reklamę na odwiedzanych przez nich stronach, tak by zachęcić ich do kontaktu z Tobą! To również może pomóc z przekonaniu klientów do wyboru Twojej oferty, a przy tym zwiększyć Twoje zyski!

Nie czekaj i już teraz zadbaj o profesjonalną i skuteczną reklamę i kampanię Google Ads w Olsztynie z Exelmedia.pl!

Zadzwoń: 510 442 282
Napisz: bok@exelmedia.pl