Kampanie AdWords po angielsku i hiszpańsku

Zastanowiłeś się, jak dotrzesz do nowych klientów z zagranicy i zachęcisz ich do skorzystania z Twojej oferty?

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Myśląc o oferowaniu swoich usług lub produktów za granicą pierwszym krokiem jest dostosowanie strony www do potrzeb naszej nowej grupy docelowej. Tłumaczymy stronę, przydzielamy zadania związane z obsługą zagranicznych klientów osobie z odpowiednimi kompetencjami i upewniamy się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik – teraz wystarczy wejść w nowy rynek i rozpocząć sprzedaż. Czy aby na pewno jest to takie proste? Zastanowiłeś się, jak dotrzesz do nowych klientów i zachęcisz ich do skorzystania z Twojej oferty? Odpowiednim rozwiązaniem są kampanie AdWords po angielsku i hiszpańsku, które mamy przyjemność Ci zaoferować!

Eksportowa kampania AdWords po hiszpańsku i angielsku

Rynki anglojęzyczne i hiszpańskojęzyczne dają spore możliwości na rozwój Twojego biznesu. Strona internetowa i reklama w języku angielskim i hiszpańskim pozwoli Ci na sprzedaż Twoich usług lub produktów nie tylko na terenie Europy, ale również w Ameryce Północnej oraz Południowej. Sprawdź, w których krajach jest zapotrzebowanie na oferowane przez Ciebie produkty i wykorzystaj tę szansę. Z naszą pomocą masz szansę zaistnieć za granicą. Kampanie AdWords po angielsku i hiszpańsku sprawią, że potencjalni klienci dowiedzą się o Twoim istnieniu. Niemal każdego miesiąca słyszymy o sukcesie polskich firm za granicą – Twój biznes może być następny!

Kampania AdWords w języku hiszpańskim i angielskim to nie tylko reklama tekstowa wyświetlana w wynikach wyszukiwania Google. Twoja firma będzie również promowana poprzez reklamy graficzne w sieci reklamowej, czyli na stronach partnerów Google! Wybrane strony będą dopasowane tematycznie do Twojej branży, tak by reklama trafiała tylko i wyłącznie do osób, które mogą być realnie zainteresowane tym co oferujesz. Ponadto jeśli prowadzisz sklep internetowy możemy zaoferować Ci reklamy produktowe, dzięki którym wyróżnisz atuty Twoich produktów umieszczając ich zdjęcie oraz cenę wprost w wynikach wyszukiwania. Co więcej, Twoja reklama pojawi się w odpowiedzi na konkretne zapytanie klienta, czyli masz pewność, że szuka tego co oferujesz!

Kampania eksportowa AdWords – YouTube i Gmail

Jeśli prócz formy tekstowej i graficznej interesuje Cię reklama video to nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoja firma była promowana w drugiej co do wielkości wyszukiwarce – YouTube. W tym serwisie nie tylko spędzamy czas po to by się rozerwać, ale również w celu znalezienia rozwiązania problemów, czy konkretnej instrukcji. Co za tym idzie jest to świetna forma promocji, w której możesz pokazać Twoją usługę lub produkt w akcji! Kampanie AdWords po angielsku i hiszpańsku pozwolą Ci na dostosowanie przekazu do osób posługujących się tymi znanymi na całym świecie językami, tak by reklama stała się przekonująca i zachęcająca do zakupu.

Kolejną z opcji jest reklama w serwisie pocztowym Gmail, z którego korzystają miliony ludzi na całym świecie. Ta forma promocji pozwala na dokładne kierowanie reklamy do konkretnej grupy odbiorców. Google analizuje wiadomości znajdujące się w skrzynce mailowej i wyświetla odpowiednio dopasowane reklamy. Dla przykładu osoba korespondująca ze znajomymi o zakupie nowego samochodu, bądź czytająca newsletter motoryzacyjny zobaczy reklamę dopasowaną do jego potrzeb z ofertami aut, które mogą go zainteresować. Co za tym idzie reklama trafia tylko i wyłącznie do osób, których interesuje dany temat, a Ty nie tracisz swojego budżetu reklamowego na nie przynoszące efektów formy reklamy!

Jak widzisz oferowane przez nas kampanie AdWords po angielsku i hiszpańsku to Twoja wielka szansa na zaistnienie na zagranicznych rynkach. Nastawiając się na rozwój biznesu zrozumiałym krokiem jest eksport tego co oferujesz do innych krajów. Dzięki świadczeniu usług, bądź sprzedaży produktów za granicą masz szansę zyskać szeroki zasięg, a co za tym idzie zwiększyć swoje dochody. Rynki hiszpańskojęzyczne i angielskojęzyczne to ogromne pole do popisu i wielkie możliwości, które możesz wykorzystać. Nie zapomnij jednak o odpowiedniej reklamie – działając na naszym rodzimym rynku na pewno wiesz, jak bardzo jest istotna. Razem z nami możesz śmiało ruszyć z kampanią zagraniczną AdWords – nasi certyfikowani specjaliści rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości i pomogą w dalszym rozwoju Twojej firmy!

 

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.