Uczciwe pozycjonowanie SEO dla branży samochodowej

Szukasz pomocy w zakresie marketingu internetowego dla Twojego salonu samochodowego, warsztatu lub wypożyczalni samochodów? Działasz w branży automotive? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów e-commerce!

SEO i Google Ads dla branży samochodowej

Zobacz poniżej naszą przykładową współpracę z dealerem samochodów marki KIA. Nasze prace przyczyniły się do osiągnięcia pozycji lidera lokalnego w Internecie, a zbudowany przez nas sklep internetowy z sukcesem sprzedaje akcesoria marek KIA i MITSUBUSHI na całą Polskę!

Salon samochodowy – Google Analytics
1 sty 2017 - 24 mar 2022

Wykres ruchu salonu samochodowego z Google Analytics

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Case study – Internetowy sklep motoryzacyjny

Masz sklep internetowy z branży samochodowej? Zobacz nasze case study dla internetowego sklepu motoryzacyjnego - Internetowy sklep motoryzacyjny - Case Study 2022


Poniższe wykresy przedstawiają jedynie ruch organiczny, który został sprowadzony dzięki działaniom SEO


Samochodowy sklep internetowy – Google Analytics
zakres: 1 sty 2018 - 20 mar 2022

Wykres ruchu sklepu samochodowego z Google Analytics

Porównanie: 1 sty 2020 - 31 gru 2020
zakres: 1 sty 2019 - 31 gru 2019

Porównanie ruchu sklepu samochodowego z Google Analytics w czasie

Porównanie: 1 sty 2021 - 31 gru 2021
zakres:1 sty 2020 - 31 gru 2020

Porównanie ruchu sklepu samochodowego z Google Analytics w czasie

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Specjalizujemy się w SEO i Google Ads dla branży samochodowej

Nasza firma Exelmedia specjalizuje się w marketingu internetowym oraz e-commerce. Co więcej, posiadamy także własny sklep internetowy na platformie Shoper – Tulisie.pl. Nasz sklep to jeden z topowych sklepów online z branży dziecięcej, który stale utrzymuje się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Sukcesywnie rozwijamy go już od kilku lat, które to pozwoliły zebrać nam cenne doświadczenie w prowadzeniu sklepu online.

Dodatkowo posiadamy także ponad 10-letnie doświadczenie w samej branży e-commerce. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać naszym klientom w rozwoju ich biznesów. Nasi specjaliści SEO oraz Google Ads są gwarancją sukcesu i poprawy wyników Twojego sklepu! Podczas działalności naszej agencji marketingu e-commerce współpracowaliśmy również z salonami samochodowymi i sklepami internetowymi z branży samochodowej, co potwierdzają nasze case study.

Poznaj nas lepiej – sprawdź wyniki, jakie osiągali nasi klienci i zaufaj naszemu doświadczeniu! Skorzystaj z naszej oferty SEO i Google Ads dla branży motoryzacyjnej, skontaktuj się z nami i wznieś swój biznes na wyższy poziom już teraz!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności