Marketing dla branży samochodowej

Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami SEO i zadbaj o rozwój swojego biznesu!

Szukasz pomocy w zakresie marketingu internetowego dla Twojego salonu samochodowego, warsztatu lub wypożyczalni samochodów? Działasz w branży automotive? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów e-commerce!


Zobacz poniżej naszą przykładową współpracę z dealerem samochodów marki KIA. Nasze prace przyczyniły się do osiągnięcia pozycji lidera lokalnego w Internecie, a zbudowany przez nas sklep internetowy z sukcesem sprzedaje akcesoria marek KIA i MITSUBUSHI na całą Polskę!

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

Chcesz rozwinąć swój biznes? Uważasz, że oferta Exelmedia dotycząca SEO i pozycjonowania strony odpowiada Twoim oczekiwaniom? Nie zwlekaj i skontaktuj się już teraz!

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

Chcesz rozwinąć swój biznes w branży automotive? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Prowadzisz salon samochodowy? Zobacz nasze case study dla salonu KIA w Opolu - Dealer samochód - branża motoryzacyjna 2022

Case study - Dealer samochodów

Salon samochodowy – Google Analytics

1 sty 2017 - 24 mar 2022

Salon samochodowy KIA
Meble Kukułka

Branża motoryzacyjna

Branża meblarska

Branża dziecięca

jednym z naszych klientów jest autoryzowany salon KIA, z którym skutecznie współpracujemy i stale osiągamy kolejne sukcesy!

Tulisie.pl to sklep internetowym, w którym dostępny jest cały szereg akcesoriów dla najmłodszych. Również tutaj nasza pomoc okazała się nieoceniona i pozwoliła na osiągniecie samego szczytu w branży dziecięcej przez Tulisie!

Tulisie.pl

Meble kukułka to nasz następny niezwykle ważny klient, z którym podejmujemy się współpracy już od długiego czasu. Przez ten okres w dużym stopniu poprawiły się wyniki sprzedażowe oraz przyrost klientów tej firmy!

Tulisie.pl

Case study – Internetowy sklep motoryzacyjny

Masz sklep internetowy z branży samochodowej? Zobacz nasze case study dla internetowego sklepu motoryzacyjnego - Internetowy sklep motoryzacyjny - Case Study 2022

Poniższe wykresy przedstawiają jedynie ruch organiczny, który został sprowadzony dzięki działaniom SEO

Samochodowy sklep internetowy – Google Analytics

zakres: 1 sty 2018 - 20 mar 2022

Porównanie: 1 sty 2020 - 31 gru 2020

z: 1 sty 2019 - 31 gru 2019

Porównanie: 1 sty 2020 - 31 gru 2020

z: 1 sty 2019 - 31 gru 2019

Porównanie: 1 sty 2021 - 31 gru 2021

z: 1 sty 2020 - 31 gru 2020

Porównanie: 1 sty 2021 - 31 gru 2021

  z: 1 sty 2020 - 31 gru 2020

Nasza firma Exelmedia specjalizuje się w marketingu internetowym oraz e-commerce. Co więcej, posiadamy także własny sklep internetowy na platformie Shoper – Tulisie.pl. Nasz sklep to jeden z topowych sklepów online z branży dziecięcej, który stale utrzymuje się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Sukcesywnie rozwijamy go już od kilku lat, które to pozwoliły zebrać nam cenne doświadczenie w prowadzeniu sklepu online.


Dodatkowo posiadamy także ponad 10-letnie doświadczenie w samej branży e-commerce. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać naszym klientom w rozwoju ich biznesów. Nasi specjaliści SEO oraz Google Ads są gwarancją sukcesu i poprawy wyników Twojego sklepu! Podczas działalności naszej agencji marketingu e-commerce współpracowaliśmy również z salonami samochodowymi i sklepami internetowymi z branży samochodowej, co potwierdzają nasze case study.


Poznaj nas lepiej – sprawdź wyniki, jakie osiągali nasi klienci i zaufaj naszemu doświadczeniu! Skorzystaj z naszej oferty SEO i Google Ads dla branży motoryzacyjnej, skontaktuj się z nami i wznieś swój biznes na wyższy poziom już teraz!

Specjalizujemy się w SEO i Google Ads dla branży samochodowej

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

ZBUDUJEMY DLA CIEBIE SKLEP INTERNETOWY KTÓRY BĘDZIE ZARABIAĆ!


ZMAKSYMALIZUJEMY WIDOCZNOŚĆ W INTERNECIE DLA TWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ!

KRYZYS TO NAJLEPSZY CZAS ŻEBY ZDOBYĆ RYNEK SKUTECZNYM MARKETINGIEM INTERNETOWYM!

Wybierając naszą ofertę zyskujesz kompleksową i skuteczną pomoc w rozwoju Twojego biznesu, a wszystko to bez umów czy innych zobowiązań z Twojej strony. Jest to znakomita możliwość, aby zwiększyć wyniki finansowe Twojego biznesu, przeskoczyć konkurencję i osiągnąć sukces! Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty?

SEO bez abonamentu – czy warto?

  • Posiadamy bogate doświadczenie w branży marketingu internetowego i e-commerce (jesteśmy na rynku już od 2008 roku!)
  • Jesteśmy certyfikowanym partnerem sklepu Shoper i Google
  • Posiadamy własne sklepy internetowe, które cieszą się nieposzlakowaną opinią i uznaniem klientów, dzięki czemu jeszcze lepiej będziemy potrafili zadbać o Twój biznes
  • W naszych szeregach znajdują się najlepsi specjaliści z zakresu pozycjonowania i SEO stron, reklamy Google Ads, a także kampanii Facebook!

Specjalizujemy się w systemach CMS

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania i SEO sklepu online? Nie czekaj – jeszcze dziś skontaktuj się z naszym certyfikowanym specjalistą SEO po więcej informacji!

Zadzwoń: 510 442 282
Napisz: bok@exelmedia.pl

Cennik według godzin

pierwsza godzina dla nowych klientów: 97,97 netto

1 godzina - 200zł netto /h

5 godzin - 185zł netto /h

10 godzin - 175zł netto /h

x godzin - do wyceny