Marketing e-commerce dla sklepów internetowych

Marketing e-commerce dla sklepów internetowych

Skuteczny marketing dla sklepu internetowego może być problematyczny. To co w przypadku jednych sklepów okazuje się kurą znoszącą złote jaja, dla innych może być czarną dziurą pochłaniającą każdą złotówkę przeznaczonego budżet. Ważne jest, aby kanały reklamowe były odpowiednio dopasowane do potrzeb Twoich potencjalnych klientów. Chętnie pomożemy Ci dotrzeć do osób, które poszukują aktualnie oferowanych przez Ciebie produktów. Możesz być pewny - Twój budżet nie zostanie zmarnowane na nierentowne i nieprzynoszące efektów działania.

Uczciwe Google Ads dla stron i sklepów internetowych

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? Chcesz samodzielne decydować o budżecie kampanii? Z Google Ads dla sklepu internetowego możesz osiągnąć to wszystko. Przekonaj się jak dzięki naszej skutecznej kampanii Google Ads rozwiniesz swój biznes i zwielokrotnisz przychody. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z Agencją Marketingu Internetowego Exelmedia – partnerem Google i specjalistami Google Ads!

Uczciwe pozycjonowanie SEO sklepów i stron internetowych

Skoro tu jesteś to wiesz czym jest SEO - odpowiedzią na intencje wpisywane w wyszukiwarkę Google. Jedną z takich intencji jest chęć zakupu jakiegoś produktu, który możliwe że oferuje Twoja firma.

Podstawy pozycjonowania już znasz, a czy spotkałeś partnera, który uczciwie podszedł do tematu promocji Twojego sklepu w wyszukiwarce? Jeśli już kiedyś wydawałeś pieniądze firmy na pozycjonowanie i nie widziałeś efektów, albo wprost czułeś się oszukiwany, to czytaj dalej - właśnie znalazłeś partnera dzięki któremu zapomnisz o złych doświadczeniach.

Porównywarki Cenowe, Allegro dla sklepu internetowego

Sprzedajesz produkty w sklepie internetowym? Świetnym sposobem, aby pokazać się światu jest obecność w popularnych porównywarkach cenowych oraz zaprezentowanie oferty na Allegro. Zadbasz w ten sposób o dodatkowe kanały dotarcia nowych klientów. Dowiedz się jak za pomocą porównywarek i marketplace’ów możesz zwiększyć przychody.

E-mail marketing dla sklepów internetowych

Gromadzisz w bazie swojego sklepu internetowe adresy mailowe klientów, ale w ogóle ich nie wykorzystujesz? Siadaj, pała! Regularne i wysokiej jakości newslettery w Twoim sklepie to sposób na zbudowanie dobrej i trwałej relacji z Twoimi klientami. Pomagają one także podnieść współczynników zakupów e-commerce. Wejdź w świat e-mail marketingu i zobacz co możesz z nim zdziałać.

Marketing automation dla sklepów internetowych

Reagowanie na zachowania klientów w sklepie internetowych w czasie rzeczywistym? To nie powrót do przyszłości. Dobre opracowany i zaimplementowany marketing automation jest w zasięgu Twojej ręki! Odzyskuj porzucone koszyki, wyświetlaj treści osobom, które odwiedziły Cię kilkukrotnie - wszystko automatycznie. Odkryj jak nie kiwnąć palcem, zaoszczędzić czas i sprzedawać.

Content marketing dla sklepów internetowych

Wartościowe treści, dopasowane przez do klientów niczym garnitur, są prawdziwym bogactwem we współczesnym świecie. Świat ten zewsząd przepełniony jest szumem i natłokiem informacji, w którym każdy sprzedawca mówi jaki to jego produkt nie jest najlepszy. Nie bądź jednym z wielu - bądź oryginalny. Spośród całego natłoku treści możemy pomóc wydostać Ci wartościowy content. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Sprawdź naszą ofertę marketingu dla sklepów internetowych już dzisiaj!

Uczciwe pozycjonowanie lokalne SEO sklepów i stron internetowych

Chcesz zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów w Twojej okolicy? Wybierz uczciwe pozycjonowanie SEO! Nasze podejście opiera się na uczciwości i transparentności, co oznacza, że stawiamy na jasne zasady współpracy i skupiamy się na długoterminowych korzyściach dla Twojego biznesu. Z nami Twoja strona lub sklep internetowy zyskają wysoką widoczność w lokalnych wyszukiwaniach, przyciągając więcej klientów z Twojego regionu.

Uczciwe pozycjonowanie SEO sklepów i stron internetowych za granicą

Marzysz o ekspansji swojego biznesu na rynki zagraniczne? Zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych klientów i zbudować rozpoznawalność swojej marki poza granicami Polski? Sprawdź jak nasze doświadczenie w pozycjonowaniu SEO pomoże Ci zwiększyć ruch na Twojej stronie. Dzięki indywidualnie dobranej strategii SEO, nie tylko zyskasz większą widoczność, ale także przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów na nowych, zagranicznych rynkach.

Allegro Ads dla sklepów internetowych

Twój sklep Allegro nie funkcjonuje w sposób, który by Cię satysfakcjonował? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większego grona użytkowników oraz zwiększyć sprzedaż? Możesz osiągnąć to dzięki Allegro Ads! Przekonaj się sam – skontaktuj się Agencją Marketingu E-commerce Exelmedia i wspólnie stwórzmy skuteczną kampanię Allegro Ads, która wzniesie Twój sklep na wyższy poziom!

Pozycjonowanie SEO ETSY

Optymalizacja techniczna sklepów internetowych

Odpowiednio zoptymalizowany pod kątem technicznym sklep to autostrada do zwiększenia sprzedaży. Dlaczego? Poprawienie niewidocznych elementów w kodzie strony wpływa na zwiększenie jej pozycji w wyszukiwarce. Zmiany UX sklepu internetowego wzmacniają pozytywne doświadczeń użytkownika z Twoją witryną. Efekt? Lepsza widoczność i przyjazny proces zakupowy. Nie czekaj i już teraz przekonaj się co mogą zaproponować Ci specjaliści e-commerce z Exelmedia!

Marketing e-commerce dla sklepów internetowych

Google Ads sklepów internetowych

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? A może pragniesz pokazać swoją markę w sieci? Z Google Ads dla sklepu internetowego osiągniesz to bez problemu. Tutaj Ty decydujesz jaki budżet możesz przeznaczyć na kampanię Google Ads - co ważne nie przekroczysz go nawet o złotówkę. Możesz kierować reklamy Google Ads w zależności od Twoich preferencji. Interesują Cię użytkownicy, szukający określonych produktów w oknie wyszukiwarki? Zaprezentuj się i rozwiąż ich problemy oferując bezpośrednio Twoje produkty w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Docieraj do kobiet, nastolatków, interesujących Cię odbiorców na rynku. Prezentuj swoje produkty na stronach branżowych, Youtube i Gmail’u. Buduj świadomość marki w sieci reklamowej Google. Opracowana przez nas kampania Ads pomoże Ci natychmiast zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowych i skutecznie dotrzeć do najbardziej wartościowych klientów na rynku. Poznaj co możesz osiągnąć dzięki profesjonalnej kampanii Google Ads dla sklepów online.

Pozycjonowanie SEO sklepów internetowych

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Jak? Pojawiając się z ofertą Twojego sklepu bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Klienci nie przeglądają dalszych stron - nie mają na to czasu, a to czego nie widzą dla nich nie istnieje Prowadząc sklep Shoper, Prestashop lub WooCommerce, musisz koniecznie zadbać o pozycjonowanie SEO sklepu internetowego. Wyszukiwarki wyżej promują sklepy, których treść jest wartościowa, przyjazna i adekwatna do zapytań kierowanych przez klientów. Z tego też powodu ważne jest, aby treści dla e-sklepu zawsze były wysokiej jakości. SEO sklepu internetowego nie zależy wyłącznie od tego co w nim umieszczasz, lecz od szeregu niewidocznych gołym okiem elementów. Niewidocznych, nie znaczy nieistotnych. Znajdujące się w kodzie sklepu detale są istotnym czynnikiem branych pod uwagę przez algorytm Google - dlatego nie można o nich zapominać. Gdy nie zadbasz o odpowiednie pozycjonowanie nikt nie dotrze na stronę mimo, że posiadasz najlepsze produkty na świecie. Jeśli jednak zoptymalizujesz istotne elementy, możesz zapewnić sobie topową pozycję na długie lata. Jak zwiększyć ruch w sklepie internetowym? Zobacz pozycjonowanie SEO naszych specjalistów SEO!

Optymalizacja techniczna sklepów internetowych

Odpowiednio zoptymalizowany technicznie sklep online to autostrada do zwiększenia sprzedaży. Dlaczego? Poprawienie niewidocznych elementów w kodzie strony wpływa na zwiększenie jej pozycji w wyszukiwarce - czyli dokładnie tam gdzie klienci szukają Twoich produktów. Optymalizacja techniczna sklepu internetowego pomaga też wpłynąć na doświadczenia odwiedzających związane z procesem wyboru i zakupu produktu, czyli popularny user expierence (UX). Oba działania przyczyniają się do zwiększenia liczby odwiedzin, sprzedaży oraz konwersji w Twoim sklepie.

Odkryj jak optymalizacja techniczna sklepu na CMS Shoper, Prestashop lub WooCommerce pomoże Ci zwiększyć ruch i podnieść słupki Twojej sprzedaży! Przekonaj się sam i skorzystaj z optymalizacji UX już teraz!

Facebook i Instagram sklepów internetowych

Obecność i aktywność w mediach społecznościowych to obecnie absolutna konieczność dla wszystkich sklepów internetowych. Oprócz angażujących użytkowników treści, dostarczania im ważnych informacji na swój temat, warto wykorzystać popularne “sociale” do dotarcia za pomocą reklam do grup docelowych, na których Ci najbardziej zależy. Pokażesz w ten sposób swoje produkty osobom, których zainteresowania i styl życia odpowiada wartościom, jakie niesiesz światu. Tradycyjne media nie dają Ci możliwości tak precyzyjnego dopasowania. Dlaczego miałbyś nie spróbować? To jest naprawdę skuteczne! Przekonaj się sam i wykorzystaj potencjał Facebook i Instagram sklepu internetowego!

Przekonaj się jak stworzone przez nas Facebook i Instagram Ads wpłyną na rozwój Twojego biznesu w mediach społecznościowych!

Porównywarki Cenowe, Allegro sklepu internetowego i inne

Sprzedajesz produkty w sklepie internetowym i chcesz pokazać swój asortyment światu? Świetnym sposobem, aby tego dokonać, jest obecność w popularnych porównywarkach cen sklepów online jak np. Ceneo oraz zaprezentowanie oferty na portalach aukcyjnych – Allegro czy Ebay. Prosimy Cię, nie ukrywaj towaru w piwnicy, z dala od światła słonecznego - chyba że sprzedajesz wampiry i pochodzisz z Transylwanii. Na wyżej wymienionych platformach użytkownicy szukają danych produktów, porównują oferty różnych sklepów, aby wybrać dla nich najlepszą. Już sama obecność i pokazanie sklepu internetowego w porównywarkach cen może być dla Ciebie niezwykle owocna. Zadbasz w ten sposób o dodatkowe kanały dotarcia nowych klientów.

Dowiedz się jak za pomocą porównywarek cenowych i Allegro możesz zwiększyć przychody swojego sklepu Shoper, PrestaShop lub WooCommerce!

E-mail marketing sklepu internetowego 

Gromadzisz w bazie swojego sklepu internetowe bazę adresów mailowych, ale w ogóle jej nie wykorzystujesz? To błąd! Wysyłanie regularnych i wysokiej jakości newsletterów pomoże Ci dostarczyć interesujących treści bezpośrednio na skrzynkę mailową swoich klientów. E-mail marketing dla sklepu online to także doskonała możliwość na informowanie klientów o bieżących akcjach i promocjach w sklepie internetowych, który prowadzisz. Wysyłanie regularnych wiadomości to także sposób na zbudowanie dobrej trwałej relacji z Twoimi klientami. Pomaga także podnieść współczynników zakupów e-commerce.

Wejdź w świat e-mail marketingu e-commerce i zobacz co możesz z nim zdziałać. 

Marketing automation sklepu internetowego 

Reagowanie na zachowania klientów w sklepie internetowych w czasie rzeczywistym? To nie powrót do przyszłości. Dobre opracowany i zaimplementowany marketing automation sklepu internetowego jest w zasięgu Twojej ręki! Odzyskuj porzucone koszyki, generuj nowe leady, wyświetlaj treści osobom, które odwiedziły Cię już kilkukrotnie. Nie musisz kiwać przy tym małym palcem u stopy, bo wszystko dziać będzie się automatycznie, według stworzonego scenariusza. Brzmi jak bajka? Z marketing automation e-commerce to możliwe!

Odkryj jak możesz zaoszczędzić czas i jednocześnie sprzedawać dzięki automatyzacji.

Content marketing sklepu internetowego 

Wartościowe treści dla e-sklepu, dopasowane przez do klientów niczym garnitur, są prawdziwym bogactwem we współczesnym świecie. Świat ten zewsząd przepełniony jest szumem i natłokiem informacji, w którym każdy sprzedawca mówi jaki to jego produkt nie jest najlepszy. Nie bądź jednym z wielu - bądź oryginalny. Twórz interesujący content, który dzięki swej kreatywności, a zarazem przydatności dla odbiorców, będzie czymś co wyróżnia Cię spośród tłumu. Możesz łatwo się z niego wydostać, pomóc wydostać Ci się wartościowy content marketing e-commerce.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Skontaktuj się ze specjalistami od marketingu internetowego z Exelmedia i uczyń swój sklep internetowy jednym z najlepszych w sieci!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

  1. BEZPIECZEŃSTWO BIZNESOWE Współpraca bez ryzyka finansowego (w każdej chwili możesz zrezygnować nie narażając swojego biznesu na płacenie faktur, których nie chcesz płacić pod przymusem długoletniej umowy)
  2. BEZPIECZEŃSTWO PRAWNE Umowa nie zawiera nieuczciwych zapisów, plus wszystkie wybudowane zasoby po zakończeniu współpracy (w tym linki) pozostaną Twoją własnością
  3. BEZPIECZEŃSTWO DZIAŁAŃ Działamy na sprawdzonej wiedzy SEO/ADS i wieloletnim doświadczeniu, w tym pozyskanym we własnym projekcie e-commerce TULISIE.pl - jesteśmy PRAKTYKAMI
  4. TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ Każdy miesiąc działań podsumowujemy szczegółowym raportem, dzięki czemu masz stały wgląd w postępy i przebieg prac
  5. OBSŁUGA PREMIUM NASZYCH PARTNERÓW Działamy we wspólnym interesie więc szczególnie ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Tobą poprzez kanał na SLACK oraz spotkania online czy rozmowy telefoniczne
  6. ELASTYCZNOŚĆ WSPÓŁPRACY Realizujemy Twoje cele, co miesiąc dostosowujemy nasze działania dla najlepszych efektów, które możemy dla Ciebie uzyskać
  7. DZIAŁASZ Z PRAKTYKAMI E-COMMERCE Korzystać będziesz z naszego długoletniego doświadczenia w prowadzeniu własnego sklepu internetowego. Dzięki temu lepiej jest nam zrozumieć każdy aspekt biznesu e-commerce
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności