Marketing dla sklepów internetowych WooCommerce

Marketing dla sklepów internetowych WooCommerce

Prowadzisz sklep internetowy na systemie CMS WooCommerce? Chcesz przyciągnąć nowych klientów, ale nie wiesz od czego zacząć? W oparciu o naszej wieloletnie doświadczenie w promocji e-commerce na tej platformie, chętnie pomożemy Ci dobrać szyte na miarę usługi. które ułatwią Ci realizację celów jakie sobie wyznaczyłeś. Wspomożemy Twój marketing sklepu na platformie WooCommerce, abyś zwielokrotnił sprzedaż, a Twoje przychody ciągle rosły.

Zobacz co oferujemy w ramach marketingu dla sklepów internetowych WooCommerce

Google Ads dla sklepów WooCommerce

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? A może pragniesz pokazać swoją markę w sieci? Z Google Ads dla sklepu internetowego WooCommerce osiągniesz to bez problemu. Tutaj Ty decydujesz jaki budżet możesz przeznaczyć na marketing - co ważne nie przekroczysz go nawet o złotówkę. Możesz kierować reklamy w zależności od Twoich preferencji. Interesują Cię użytkownicy, szukający określonych produktów w oknie wyszukiwarki? Zaprezentuj się i rozwiąż ich problemy oferując bezpośrednio Twoje produkty w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Docieraj do kobiet, nastolatków, interesujących Cię odbiorców na rynku. Prezentuj swoje produkty na stronach branżowych, Youtube i Gmail’u. Buduj świadomość marki w sieci reklamowej Google. Opracowana przez nas kampania Ads pomoże Ci natychmiast zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowym na platformie WooCommerce i skutecznie dotrzeć do najbardziej wartościowych klientów na rynku. Zwiększaj sprzedaż dzięki profesjonalnej kampanii Google Ads dla sklepów WooCommerce

Pozycjonowanie SEO dla sklepów WooCommerce

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Jak? Pojawiając się z ofertą Twojego sklepu bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Klienci nie przeglądają dalszych stron - nie mają na to czasu, a to czego nie widzą dla nich nie istnieje. Prowadząc sklep internetowy na platformie WooCommerce musisz koniecznie zadbać o pozycjonowanie SEO. Wyszukiwarki wyżej promują sklepy, których treść jest wartościowa, przyjazna i adekwatna do zapytań kierowanych przez klientów. Pozycjonowanie sklepu internetowego WooCommerce nie zależy wyłącznie od tego co w nim umieszczasz, lecz od szeregu niewidocznych gołym okiem elementów. Niewidocznych, nie znaczy nieistotnych. Znajdujące się w kodzie sklepu detale są istotnym czynnikiem branych pod uwagę przez algorytm Google - dlatego nie można o nich zapominać. Gdy nie zadbasz o odpowiednie pozycjonowanie nikt nie dotrze na stronę, mimo że posiadasz najlepsze produkty na świecie. Jeśli jednak zoptymalizujesz istotne elementy, możesz zapewnić sobie topową pozycję na długie długie lata.

Optymalizacja techniczna dla sklepów WooCommerce

Odpowiednio zoptymalizowany pod kątem technicznym e-commerce WooCommerce to autostrada do zwiększenia sprzedaży. Dlaczego? Poprawienie niewidocznych elementów w kodzie strony wpływa na zwiększenie jej pozycji w wyszukiwarce - czyli dokładnie tam gdzie klienci szukają Twoich produktów. Optymalizacja techniczna sklepu WooCommerce pomaga także wpłynąć na doświadczenia odwiedzających związane z procesem wyboru i zakupu produktu, czyli popularny UX. Oba działania przyczyniają się do zwiększenia liczby odwiedzin, sprzedaży oraz konwersji w Twoim sklepie internetowym na CMS WooCommerce. Optymalizację wykonujemy tylko raz, a czas jej realizacji to 7 dni. Całość działań pomoże Ci zwiększyć ruch i podnieść słupki Twojej sprzedaży!

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.