O nas

MANIFEST EXELMEDIA - Każda podróż ma swój początek i koniec. Dzięki nam wędrówka Twojej firmy w Internecie będzie bezpieczna i owocna, bo wiemy jak określić Twoje cele i strategie które zaprowadzą do ich realizacji! Jesteśmy specjalistami z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Pomagamy zwiększyć sprzedaż używając do tego wyszukiwarkę Google i narzędzia analityczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności.

POZNAJ HISTORIĘ O SOBIE I ZOBACZ JAK MOŻEMY CI POMÓC.

Odkrywca – nie chodzi utartymi ścieżkami, czerpie radość ze swojej podróży

Jako właściciel firmy wyruszasz w daleką podróż, pełną niebezpieczeństw i przeciwności losu. Znamy Twoje bolączki i troski – podatki, głupie przepisy, niekompetentni pracownicy, brak klientów. No właśnie: KLIENCI. Żaden biznes nie przetrwa i nie rozwinie się bez lojalnych i nowych klientów. A gdzie jest ich najwięcej? W INTERNECIE! Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i jak przygotować się do długiej wędrówki. Zobacz kto towarzyszyć Ci będzie w tej podróży!

 

 

 

 

Mędrzec – symbol potęgi naszej wiedzy, którą chętnie się dzielimy

Źródłem naszej potęgi jest wiedza, która cały czas aktualizujemy i poszerzamy. Wiemy jak działa marketing w wyszukiwarkach i na co zwracać uwagę chcąc promować firmę w internecie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, przekazując Ci najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

 

 

Czarodziej – symbol potęgi wiedzy, której nie rozumiesz i nie chcesz rozumieć

Wiesz jak w internecie działa zerowy moment prawdy (ZMOT), co jest najważniejsze w pierwszym momencie prawdy (FMOT) i jak zwiększyć lojalność Twojego klienta w drugim momencie prawdy (SMOT)?

Pewnie nie wiesz, ale czarodziej przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces decyzyjny, szczęśliwe do celu (czyli do Twojego portfela)!

 


SPRAWDŹ naszą zasadę 3D Marketingu Internetowego
Dynamika – Dokładność – Doskonałość

Dynamiczni

Istniejemy na rynku 10 lat. Przez cały ten czas rozwijamy swoje umiejętności, a zdobyte doświadczenie pomaga nam efektywnie wykonywać pracę dla Was.

Dokładni i efektywni

Nasza misja jest prosta: sprawić, by przedsiębiorcy korzystali z dobrodziejstw Internetu bez ograniczeń, ale bezpiecznie. Dlatego też zawsze dokładnie wykonujemy swoją pracę z najlepszymi efektami końcowymi.

Doskonali

Wspólna pasja i satysfakcja ludzi tworzących Exelmedia, buduje trwałe i efektywne relacje z naszymi Partnerami. Mamy ambicje by być doskonali w tym co robimy i prowadzić najbardziej efektywny marketing w wyszukiwarkach.


NASZ ZESPÓŁ:

Marcin Atamańczuk

CEO - Kreator i pomysłodawca

Doświadczenie zdobywał w dziale analiz reklamy prasowej w grupie Media Regionalne. Od 2008 roku rozwija swoją pasję jaką jest marketing internetowy. Jego ulubionym tematem jest reklama w wyszukiwarkach i zwiększanie konwersji w e-commerce. Przez lata swojej pracy wypromował dziesiątki firm w Internecie. Obecnie zajmuję się doradztwem, opracowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w Internecie. Szkoli z marketingu internetowego zarówno firmy jak i przyszłych pracowników, prowadząc zajęcia ze studentami.

 


Paweł Oleś

Google ADS / SEO Manager

W branży od 2016 roku. Mimo niedużego doświadczenia, ma za sobą szkolenia u najlepszych specjalist w w Polsce z zakresu SEO, Google Ads czy Google Analytics. Od ponad roku główną domeną specjalizacji są E-commerce. Łączy różne kanały promocji i sprzedaży w sieci, gdyż tylko sprzedaż na wielu płaszczyznach wraz analizą zachowań użytkownika na stronie umożliwia sukces danego sklepu w internecie. Zwolennik SXO (Search Experience Optimization). W firmie odpowiada za realizacje i koordynowanie projektów przez zespół.

 

Marta Wojtczak

Social media / E-commerce

Marta to serce naszych systemów e-commerce, jest niezastąpiona w zarządzaniu sklepami internetowymi jak i obsługą bieżących zamówień. W wolnych chwilach realizuje się w mediach społecznościowych, tworząc sile i zaangażowane społeczności.

 

Rafał Galuska

Copywriting

Rafał to mistrz słowa, a każdy tekst, który tworzy angażuje czytelnika i zwiększa wartość usługi czy produktu naszych klientów. Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania storyteller, który potrafi wciągnąć w swoją opowieść, która sprzedaje.

 

Sergiusz Monastyrskyi

SEM / FB ADS

Młodszy specjalista SEO/SEM, mimo niedużego doświadczenia nadrabia zapałem do pracy i chęcią do rozwoju. Na codzień realizuje zadania z zakresu SEO, Google Ads i Facebook ADS. Realizuje też marketing na rynek wschodni (Rosja, Ukraina i Białoruś).

 

Piotr Półtorak

Front-end developer / Google Analytics

Piotr jest mistrzem Wordpressa i Woocomerce, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, "nie da się" nie istnieje w jego słowniku ;) Z zapałem wdraża analitykę internetową i jest niezastąpiony w sprawach technicznych.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.