O nas

O nas

MANIFEST EXELMEDIA


Naszą misją jest prowadzić usługi SEO/ADS na uczciwych zasadach.

Naszym postępowaniem przywracamy radość z prowadzenia marketingu dla wszystkich jego beneficjentów.

U nas kluczowe jest Twoje bezpieczeństwo biznesowe i zadowolenie z każdego aspektu usługi, począwszy od samych usług SEO/ADS a kończywszy na partnerskiej obsłudze.

Nie podpisujemy umów na lata, nie związujemy Ciebie karami czy innymi zabiegami, które rzutują na partnerską współpracę.

Jesteśmy butikową agencją, która czerpie satysfakcje z sukcesów swoich partnerów, współpracując z nimi przez lata.

Działasz z praktykami e-commerce, bo przez lata prowadziliśmy swój sklep internetowy, dlatego też możesz czerpać nie tylko z naszej wiedzy branżowej, ale też wieloletniego doświadczenia.

Jesteśmy patronem akcji społecznej #nabiciwseo, w której pomagamy uniknąć negatywnych doświadczeń związanych z usługami SEO/ADS.

Zapraszamy do partnerskiej współpracy z

EXELMEDIA® - Przywracamy radość z prowadzenia marketingu SEO/ADS na UCZCIWYCH ZASADACH

NASZ ZESPÓŁ:

Marcin Atamańczuk

CEO - Kreator i pomysłodawca

Doświadczenie zdobywał w dziale analiz reklamy prasowej w grupie Media Regionalne. Absolwent MBA, trener biznesu. Od 2008 roku rozwija swoją pasję jaką jest marketing internetowy. Jego ulubionym tematem jest reklama w wyszukiwarkach i zwiększanie konwersji w e-commerce. Przez lata swojej pracy wypromował dziesiątki firm w Internecie. Obecnie zajmuję się doradztwem, opracowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w Internecie. Szkoli z marketingu internetowego zarówno firmy jak i przyszłych pracowników, prowadząc zajęcia ze studentami.

 


Paweł Oleś

Dyrektor Generalny Agencji

Zwolennik SXO (Search Experience Optimization). Ma za sobą szkolenia u najlepszych specjalistów w w Polsce z zakresu SEO, Google Ads czy Google Analytics. Główną domeną specjalizacji jest E-commerce. Łączy różne kanały promocji i sprzedaży w sieci, gdyż tylko sprzedaż na wielu płaszczyznach, w raz z analizą zachowań użytkownika na stronie, umożliwia sukces danego sklepu w internecie. W firmie odpowiada za działania operacyjne i koordynowanie pracy poszczególnych działów

 

Jan Maciaszek

Specjalista SEO/ADS

Swoją przygodę z e-commerce i marketingiem internetowym rozpoczął od praktyk w naszej firmie na stanowisku copywriter. Obecnie odpowiada za prowadzenie działań SEO (szczególnie pod kątem kreacji i optymalizacji treści w serwisach) i reklamę Google ADS. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni, zdrowego odżywiania i sportu, który każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie.

 

Paweł Wencel

Front End Developer, Specjalista SEO

Paweł to człowiek wielu talentów z zacięciem do ulepszania procesów oraz misją naprawiania wszystkich przeszkód na drodze do indeksacji Twojego serwisu internetowego. W firmie przewodzi działowi automatyzacji w SEO i e-commerce, a jego rozwiązania programistyczne oszczędzają masę monet nam i naszym partnerom. Prywatnie pasjonat dobrego jedzenia przygotowanego własnoręcznie (niejeden restaurator się chowa) oraz przedsiębiorca z żyłką efektywnego sprzedawcy.

 

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności