O nas

O nas

MANIFEST EXELMEDIA - Każda podróż ma swój początek i koniec. Dzięki nam wędrówka Twojej firmy w Internecie będzie bezpieczna i owocna, bo wiemy jak określić Twoje cele i strategie które zaprowadzą do ich realizacji! Jesteśmy specjalistami z zakresu marketingu e-commerce sklepów internetowych, marketingu i pozycjonowanie SEO w wyszukiwarkach internetowych z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Pomagamy zwiększyć sprzedaż używając do tego wyszukiwarki Google i narzędzi analitycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności.

POZNAJ HISTORIĘ O SOBIE I ZOBACZ JAK MOŻEMY CI POMÓC.

Odkrywca – nie chodzi utartymi ścieżkami, czerpie radość ze swojej podróży

Jako właściciel firmy wyruszasz w daleką podróż, pełną niebezpieczeństw i przeciwności losu. Znamy Twoje bolączki i troski – podatki, głupie przepisy, niekompetentni pracownicy, brak klientów. No właśnie: KLIENCI. Żaden biznes nie przetrwa i nie rozwinie się bez lojalnych i nowych klientów. A gdzie jest ich najwięcej? W INTERNECIE! Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i jak przygotować się do długiej wędrówki. Zobacz kto towarzyszyć Ci będzie w tej podróży!

 

 

 

 

Mędrzec – symbol potęgi naszej wiedzy, którą chętnie się dzielimy

Źródłem naszej potęgi jest wiedza, która cały czas aktualizujemy i poszerzamy. Wiemy jak działa marketing w wyszukiwarkach i na co zwracać uwagę chcąc promować firmę w internecie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, przekazując Ci najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

 

 

Czarodziej – symbol potęgi wiedzy, której nie rozumiesz i nie chcesz rozumieć

Wiesz jak w internecie działa zerowy moment prawdy (ZMOT), co jest najważniejsze w pierwszym momencie prawdy (FMOT) i jak zwiększyć lojalność Twojego klienta w drugim momencie prawdy (SMOT)?

Pewnie nie wiesz, ale czarodziej przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces decyzyjny, szczęśliwe do celu (czyli do Twojego portfela)!

 


SPRAWDŹ naszą zasadę 3D Marketingu Internetowego
Dynamika – Dokładność– Doskonałość

Dynamiczni

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Przez cały ten czas rozwijamy swoje umiejętności, a zdobyte doświadczenie pomaga nam efektywnie wykonywać pracę dla Was. 

Dokładni i efektywni

Nasza misja jest prosta: sprawić, aby zainwestowane pieniądze w marketing, wykorzystać jak najlepiej. Dlatego też zawsze dokładnie wykonujemy swoją pracę z najlepszymi efektami końcowymi. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie marketingu e-commerce w wyszukiwarkach, dlatego też współpracując z nami, dostajesz aktualną wiedzę i najlepsze rozwiązania.

Doskonali

Wspólna pasja i satysfakcja ludzi tworzących Exelmedia, buduje trwałe i efektywne relacje z naszymi Partnerami. Mamy ambicje by być doskonali w tym co robimy i prowadzić najbardziej efektywny marketing w wyszukiwarkach.


NASZ ZESPÓŁ:

Marcin Atamańczuk

CEO - Kreator i pomysłodawca

Doświadczenie zdobywał w dziale analiz reklamy prasowej w grupie Media Regionalne. Absolwent MBA, trener biznesu. Od 2008 roku rozwija swoją pasję jaką jest marketing internetowy. Jego ulubionym tematem jest reklama w wyszukiwarkach i zwiększanie konwersji w e-commerce. Przez lata swojej pracy wypromował dziesiątki firm w Internecie. Obecnie zajmuję się doradztwem, opracowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w Internecie. Szkoli z marketingu internetowego zarówno firmy jak i przyszłych pracowników, prowadząc zajęcia ze studentami.

 


Paweł Oleś

Dyrektor Generalny Agencji

Zwolennik SXO (Search Experience Optimization). Ma za sobą szkolenia u najlepszych specjalistów w w Polsce z zakresu SEO, Google Ads czy Google Analytics. Główną domeną specjalizacji jest E-commerce. Łączy różne kanały promocji i sprzedaży w sieci, gdyż tylko sprzedaż na wielu płaszczyznach, w raz z analizą zachowań użytkownika na stronie, umożliwia sukces danego sklepu w internecie. W firmie odpowiada za działania operacyjne i koordynowanie pracy poszczególnych działów

 

Ela Stojakela-stojak

E-commerce/Social Media

Serce naszego e-commerce, które bije dla naszych klientów, aby każdego dnia dostarczać im wszystkiego co najlepsze w trakcie kontaktu ze sklepem. Pasjonatka mediów społecznościowych. Kobieta pewna siebie, która wie czego chce od życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną. Uwielbia pić kawę, jeść hummusu i sernik(od którego czasem zasypia). Prywatnie zakochana w rowerach holenderskich i fartuszkach w paski.  Jej ulubioną bajką zdecydowanie określić można Krainę Lodu, a postacią, którą się inspiruje, jest Elsa(w 100% popieramy). 


Jan Maciaszek

Copywriter

Copywriter, który swoją przygodę z e-commerce i marketingiem internetowym rozpoczął od praktyk w naszej firmie. Aktualnie żądny wiedzy student, który dopiero planuje zawojować świat marketingu. W firmie odpowiada za tworzenie nowego contentu oraz nieustanną optymalizację istniejących treści. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni, zdrowego odżywiania i sportu, który każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie.


Patryk Grzondziel

Web Deweloper

Swoją przygodę z Exelmedia rozpoczął już na etapie studiów poprzez odbycie praktyki w firmie. Atmosfera oraz klimat w biurze zatrzymały go jednak na dłużej. Jako przykładny pracownik branży IT jest ciągle żądny wiedzy oraz oczywiście kawy, którą przerabia na sprawnie działający kod.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.