O nas

O nas

MANIFEST EXELMEDIA


Naszą misją jest prowadzić usługi SEO/ADS na uczciwych zasadach.

Naszym postępowaniem przywracamy radość z prowadzenia marketingu dla wszystkich jego beneficjentów.

U nas kluczowe jest Twoje bezpieczeństwo biznesowe i zadowolenie z każdego aspektu usługi, począwszy od samych usług SEO/ADS a kończywszy na partnerskiej obsłudze.

Nie podpisujemy umów na lata, nie związujemy Ciebie karami czy innymi zabiegami, które rzutują na partnerską współpracę.

Jesteśmy butikową agencją, która czerpie satysfakcje z sukcesów swoich partnerów, współpracując z nimi przez lata.

Działasz z praktykami e-commerce, bo przez lata prowadziliśmy swój sklep internetowy, dlatego też możesz czerpać nie tylko z naszej wiedzy branżowej, ale też wieloletniego doświadczenia.

Jesteśmy patronem akcji społecznej #nabiciwseo, w której pomagamy uniknąć negatywnych doświadczeń związanych z usługami SEO/ADS.

Zapraszamy do partnerskiej współpracy z

EXELMEDIA® - Przywracamy radość z prowadzenia marketingu SEO/ADS na UCZCIWYCH ZASADACH

NASZ ZESPÓŁ:

Marcin Atamańczuk

CEO - Kreator i pomysłodawca

Doświadczenie zdobywał w dziale analiz reklamy prasowej w grupie Media Regionalne. Absolwent MBA, trener biznesu. Od 2008 roku rozwija swoją pasję jaką jest marketing internetowy. Jego ulubionym tematem jest reklama w wyszukiwarkach i zwiększanie konwersji w e-commerce. Przez lata swojej pracy wypromował dziesiątki firm w Internecie. Obecnie zajmuję się doradztwem, opracowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w Internecie. Szkoli z marketingu internetowego zarówno firmy jak i przyszłych pracowników, prowadząc zajęcia ze studentami.

 


Paweł Oleś

Dyrektor Generalny Agencji

Zwolennik SXO (Search Experience Optimization). Ma za sobą szkolenia u najlepszych specjalistów w w Polsce z zakresu SEO, Google Ads czy Google Analytics. Główną domeną specjalizacji jest E-commerce. Łączy różne kanały promocji i sprzedaży w sieci, gdyż tylko sprzedaż na wielu płaszczyznach, w raz z analizą zachowań użytkownika na stronie, umożliwia sukces danego sklepu w internecie. W firmie odpowiada za działania operacyjne i koordynowanie pracy poszczególnych działów

 

Jan Maciaszek

Specjalista SEO/ADS

Swoją przygodę z e-commerce i marketingiem internetowym rozpoczął od praktyk w naszej firmie na stanowisku copywriter. Obecnie odpowiada za prowadzenie działań SEO (szczególnie pod kątem kreacji i optymalizacji treści w serwisach) i reklamę Google ADS. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni, zdrowego odżywiania i sportu, który każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie.

 

Paweł Wencel

Front End Developer, Specjalista SEO

Paweł to człowiek wielu talentów z zacięciem do ulepszania procesów oraz misją naprawiania wszystkich przeszkód na drodze do indeksacji Twojego serwisu internetowego. W firmie przewodzi działowi automatyzacji w SEO i e-commerce, a jego rozwiązania programistyczne oszczędzają masę monet nam i naszym partnerom. Prywatnie pasjonat dobrego jedzenia przygotowanego własnoręcznie (niejeden restaurator się chowa) oraz przedsiębiorca z żyłką efektywnego sprzedawcy.

 

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.