O nas

O nas

MANIFEST EXELMEDIA - Każda podróż ma swój początek i koniec. Dzięki nam wędrówka Twojej firmy w Internecie będzie bezpieczna i owocna, bo wiemy jak określić Twoje cele i strategie które zaprowadzą do ich realizacji! Jesteśmy specjalistami z zakresu marketingu e-commerce sklepów internetowych, marketingu i pozycjonowanie SEO w wyszukiwarkach internetowych z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Pomagamy zwiększyć sprzedaż używając do tego wyszukiwarki Google i narzędzi analitycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności.

POZNAJ HISTORIĘ O SOBIE I ZOBACZ JAK MOŻEMY CI POMÓC.

Odkrywca – nie chodzi utartymi ścieżkami, czerpie radość ze swojej podróży

Jako właściciel firmy wyruszasz w daleką podróż, pełną niebezpieczeństw i przeciwności losu. Znamy Twoje bolączki i troski – podatki, głupie przepisy, niekompetentni pracownicy, brak klientów. No właśnie: KLIENCI. Żaden biznes nie przetrwa i nie rozwinie się bez lojalnych i nowych klientów. A gdzie jest ich najwięcej? W INTERNECIE! Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i jak przygotować się do długiej wędrówki. Zobacz kto towarzyszyć Ci będzie w tej podróży!

 

 

 

 

Mędrzec – symbol potęgi naszej wiedzy, którą chętnie się dzielimy

Źródłem naszej potęgi jest wiedza, która cały czas aktualizujemy i poszerzamy. Wiemy jak działa marketing w wyszukiwarkach i na co zwracać uwagę chcąc promować firmę w internecie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, przekazując Ci najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

 

 

Czarodziej – symbol potęgi wiedzy, której nie rozumiesz i nie chcesz rozumieć

Wiesz jak w internecie działa zerowy moment prawdy (ZMOT), co jest najważniejsze w pierwszym momencie prawdy (FMOT) i jak zwiększyć lojalność Twojego klienta w drugim momencie prawdy (SMOT)?

Pewnie nie wiesz, ale czarodziej przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces decyzyjny, szczęśliwe do celu (czyli do Twojego portfela)!

 


SPRAWDŹ naszą zasadę 3D Marketingu Internetowego
Dynamika – Dokładność– Doskonałość

Dynamiczni

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Przez cały ten czas rozwijamy swoje umiejętności, a zdobyte doświadczenie pomaga nam efektywnie wykonywać pracę dla Was. 

Dokładni i efektywni

Nasza misja jest prosta: sprawić, aby zainwestowane pieniądze w marketing, wykorzystać jak najlepiej. Dlatego też zawsze dokładnie wykonujemy swoją pracę z najlepszymi efektami końcowymi. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie marketingu e-commerce w wyszukiwarkach, dlatego też współpracując z nami, dostajesz aktualną wiedzę i najlepsze rozwiązania.

Doskonali

Wspólna pasja i satysfakcja ludzi tworzących Exelmedia, buduje trwałe i efektywne relacje z naszymi Partnerami. Mamy ambicje by być doskonali w tym co robimy i prowadzić najbardziej efektywny marketing w wyszukiwarkach.


NASZ ZESPÓŁ:

Marcin Atamańczuk

CEO - Kreator i pomysłodawca

Doświadczenie zdobywał w dziale analiz reklamy prasowej w grupie Media Regionalne. Absolwent MBA, trener biznesu. Od 2008 roku rozwija swoją pasję jaką jest marketing internetowy. Jego ulubionym tematem jest reklama w wyszukiwarkach i zwiększanie konwersji w e-commerce. Przez lata swojej pracy wypromował dziesiątki firm w Internecie. Obecnie zajmuję się doradztwem, opracowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej w Internecie. Szkoli z marketingu internetowego zarówno firmy jak i przyszłych pracowników, prowadząc zajęcia ze studentami.

 


Paweł Oleś

Dyrektor Generalny Agencji

Zwolennik SXO (Search Experience Optimization). Ma za sobą szkolenia u najlepszych specjalistów w w Polsce z zakresu SEO, Google Ads czy Google Analytics. Główną domeną specjalizacji jest E-commerce. Łączy różne kanały promocji i sprzedaży w sieci, gdyż tylko sprzedaż na wielu płaszczyznach, w raz z analizą zachowań użytkownika na stronie, umożliwia sukces danego sklepu w internecie. W firmie odpowiada za działania operacyjne i koordynowanie pracy poszczególnych działów

 

Rafał Galuska

Manager E-Commerce/Google ADS/Marketing Automation

Wyznawca ciągłego rozwoju i zdecydowany przeciwnik zadowalania się statusem quo. Manager e-commerce naszych sklepów internetowych, któremu ogromną satysfakcję sprawia kreowanie nowych pomysłów, mających odzwierciedlenie w ciągłym wzroście sprzedaży. Do jego głównych zadań należy wprowadzanie nowych zagranicznych marek i koordynowanie ich sprzedaży na rynku polskim. Certyfikowany specjalista Google Ads, SEO Copywriter i osoba odpowiedzialna za Marketing Automation w sklepach klientów. Perfekcjonista w zakresie obsługi klienta w każdym możliwym punkcie styku. Prywatnie miłośnik ostrych, a nawet wściekłych potraw.

 

Roman Rozenberger

Senior SEO/SEM Specjalist/Facebook Ads

Ekspert nastawiony na wyzwania, realizację zadań i osiąganie konwersji. Specjalizuje się w analityce webowej, zarządzaniem systemami paid search oraz SEO. Szkoli, doradza, konsultuje z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wprowadza ład i porządek w danych, systematyzuje pracę. Edukuje w zakresie reklamy płatnej oraz analityki internetowej. Po godzinach stara się pisać bloga: https://rozenberger.com/

 

Jędrzej Gawryś

SEO Copywriter/Google ADS

Człowiek, który mimo swojego niedużego doświadczenia w branży nadrabia chęcią do nieustannego rozwoju i ciągłej pracy nad swoimi umiejętnościami. Na co dzień tworzy teksty, które pomagają skutecznie reklamować i sprzedawać produkty czy usługi naszych klientów. Dodatkowo zdobyte certyfikaty pozwalają mu na tworzenie, doglądanie i usprawnianie kampanii reklamowych Google ADS w taki sposób, aby przynosiły one zadowalające efekty.

 

Agata Krasek

Social Media

Agata tworzy strategie i kontent za pośrednictwem kanałów social media. Zaktywizowana społeczność i nieszablonowe pomysły to coś, co stanowi dla niej największą wartość. Poza pracą zgłębia tajniki psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS.

 

Piotr Półtorak

Front-end developer / Google Analytics

Piotr jest mistrzem Wordpressa i Woocomerce, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, "nie da się" nie istnieje w jego słowniku ;) Z zapałem wdraża analitykę internetową i jest niezastąpiony w sprawach technicznych.

 

Marek Misz

Grafik

Osoba, która nie lubi o sobie wiele opowiadać. Pragnie za to wyrażać siebie za pomocą każdej tworzonej grafiki i realizowanego projektu. Kreatywne zadania sprawiają mu ogromną radość i satysfakcję.

 

Aneta Jadzyn

Zarządzanie i obsługa E-commerce/Social Media

Aneta to serce naszych systemów e-commerce, jest niezastąpiona w zarządzaniu sklepami internetowymi jak i obsługą bieżących zamówień.  Aneta zajmuje się także marketingiem agencji w social mediach. W wolnych chwilach realizuje się w mediach społecznościowych, tworząc siłę i zaangażowane społeczności.

 

Agata Gryszkiewicz

E-commerce

Pomaga stale rozwijać ofertę naszych sklepów internetowych. Do pracy zawsze przychodzi z uśmiechem i chęcią do działania. Lubi gdy powierza jej się dużo zadań. Poza pracą studiuje dziennie psychologię społeczną i pogłębia umiejętności w streetworkoucie.


Paweł Wencellogo-exelmedia

Front-end developer

Legenda głosi, że gdy był małym chłopcem wpadł do garnka pełnego zupy meksykańskiej. Do tego momentu jego organizm uległ przeprogramowaniu. Teraz zawsze podnosząc znużone snem powieki, w oddali czuje zapach zupy, na myśl o której ślini się niczym wściekła suczka rottweilera. Zakodowane elementy stały się ważną częścią jego życia, która ma odzwierciedlenie w pracy zawodowej. Na co dzień zajmuje się programowaniem, optymalizowaniem i udoskonalaniem serwisów klientów od strony technicznej. 


Tomasz Sordońtomek-sordon-exelmedia

Front-end developer

Młoda osoba, która kieruje się w życiu stworzoną przez siebie wizją i nieustannie dąży do jej realizacji. Pasjonat e-commerce i wszystkiego co z nim związane. W czasie pracy uwielbia nieustannie wdrażać tajniki sztuki optymalizacji sklepów internetowych i metody ich ulepszania. W wolnej chwili odpręża się podnosząc ciężary. Lubi tatar. 

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.