Platformy reklamowe

Opanowanie wyszukiwarki internetowej w Google ADS i SEO to część działań reklamowych, które możesz wykonać w celu sprowadzenia ruchu do Twojego serwisu internetowego. Zobacz jakie platformy reklamowe obsługujemy dla naszych Partnerów.

Platformy reklamowe dla, których świadczymy wsparcie agencyjne:

Facebook ADS

Platforma Facebook jest doskonałym uzupełnieniem ruchu z wyszukiwarek. Umożliwia zarówno kolejny kontakt z klientam którzy odwiedzili serwis przez wyszukiwarkę za pomocą tzw. remarketingu, jak i dotarcie do dużej społeczności użytkowników Facebooka. Reklama na platformie Facebook ADS sprawdzi się doskonale w branżach B2C (których klientami są użytkownicy indywidualni).

Linkedin ADS

Jeśli Twoją grupą docelową są firmy, to powinieneś zainteresować się obecnością na Linkedin - platformie społecznościowej dla biznesu. Dobrze prowadzoną kampania reklamowa na Linkedin pozwoli dotrzeć do potencjalnych decydentów do zakupu Twoich usług czy produktów.

Sklik ADS

Rynek czeski nie jest dużym rynkiem, ale wiele firm z Polski ma tam swoją niszę sprzedażową. Sąsiedzi z południowej granicy chętnie kupują produkty w polskich sklepach internetowych i dlatego reklama w seznam.cz to doskonały pomysł nie tylko dla e-commerce.

Yandex ADS

Jeśli Twoją grupą docelową są klienci za wschodniej granicy to wyszukiwarka YANDEX to doskonały wybór. Prowadzimy wsparcie również natywne (językowe) w zakresie komunikacji w języku ukraińskim i rosyjskim.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

  1. Elastyczna umowa. 3 miesiące próbne, później decydujesz ile chcesz współpracować.
  2. Wsparcie indywidualnego opiekuna. Masz pytania? Wytłumaczymy wszystko prostym językiem.
  3. 7 dni na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Ciesz się natychmiastowymi rezultatami zwiększenia ruchu.
  4. Czytelne raporty z wykonanych prac. Monitorujesz na bieżąco postępy prac.
  5. Jesteśmy Partnerem Google. Łączny obsługiwany przez nas budżet miesięczny kampanii reklamowych to ponad 250.000 zł.
  6. Agencja 360 dzięki współpracy partnerskiej. Potrzebujesz więcej usług? Nasi partnerzy służą pomocą.
  7. 10 lat doświadczenia i setki przeprowadzonych kampanii. Nie kupujesz kota w worku, tylko nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami.
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.