Pozycjonowanie - SEO

Wyniki dobrego pozycjonowania utrzymują się latami i nie szkodzą im ciągłe zmiany algorytmu wyszukiwarki Google. Od 10 lat zbieramy doświadczenie jak najbardziej dostosować serwis internetowy pod wyszukiwarki. Zobacz sam co możemy dla Ciebie zrobić.

Optymalizujemy serwisy internetowe pod wyszukiwarki (SEO) oraz pozyskujemy najbardziej wartościowe odnośniki do Twoich stron.

Pozycjonowanie SEO Serwisu Internetowego

Polski rynek wyszukiwarek został zdominowany przez wyszukiwarkę Google, która posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat.

Wyszukiwarka Google swoją pozycję budowała latami, doskonaląc cały czas swój algorytm. Poprawki algorytmu wyszukiwarki z nazwami miłych zwierzątek: Pingwin, Panda, Koliber, Gołąb – tak na prawdę zmieniły obliczę całej branży i wymusiły odejście od starych sposóbów pozycjonowania.

Dlatego tak ważna jest optymalizacja serwisu internetowego dla wyszukiwarki Google – dobrze przeprowadzona służyć będzie nam latami.

Koniec z tzw. automatycznym SEO

Zapomnij o pozycjonowaniu jako pozyskiwaniu tysięcy bezsensownych odnośników do Twojego serwisu. Dzisiaj i przyszłości będzie się liczyć się jakość pozyskiwanych linków, a nie ich ilość. Linki z nieodpowiednich stron mogą tylko zaszkodzić (filtr nałożony na Twój serwis kosztować będzie utratą znacznej części ruchu) – najwyższy czas zmienić swoje podejście i zarabiać więcej!

Zawartość serwisu jest najważniejsza

Kluczowym elementem jest odpowiednia zawartość Twojej strony– atrakcyjna, unikatowa i odpowiadająca na potrzeby klientów. Dobrze zoptymalizowana zawartość, zostanie zauważona przez wyszukiwarki i doceniona przez użytkowników.

Skuteczne przynęty na linki w pozycjonowaniu

Buduj zatem wartościową treść SEO, którą później będziesz mógł dzielić się ze swoimi klientami. Dzięki temu zmaksymalizujesz przychody z Internetu i zapewnisz wysokie pozycje w wyszukiwarce na lata!

Skupiamy się na całym aspekcie strony

i jej wszystkich elementach – linkach, tytułach stron, opisach, nagłówkach, zdjęciach, multimediach… Dobrze przygotowana zawartość zaprocentuje wzrostem wartościowego ruchu na stronie.

Korzystamy tylko z bezpiecznych rozwiązań

Nie chodzimy na skróty, tworzymy trwałe efekty na lata. Kodeks Google dla webmasterów traktujemy z rozwagą.

Cierpliwość zostanie nagrodzona

Pozycjonowanie strony internetowej to ciągły proces, którego wyniki widoczne są dopiero po pewnym czasie. Im dłużej pozycjonujesz stronę tym trwalsze i lepsze uzyskujesz efekty.

Najczęście zadawane pytania odnośnie usługi Pozycjonowania stron internetowych

Czy pozycjonowanie zagwarantuje sukces mojemu biznesowi?

Pozycjonowanie sprowadzi wartościowy ruch na Twój serwis, ale nie rozwiąże wszystkich problemów.

Niezwykle ważna jest również budowa samego serwisu i sposób przedstawienia oferty. Nie możesz zapominać o użyteczności i funkcjonalności serwisu dla klientów.

Pamiętaj, że sprowadzany ruch z pozycjonowania, może być zupełnie zmarnowany, jeśli Twój serwis zawiera szereg błędów.

Zanim rozpocznie pozycjonowanie, wykonaj audyt i optymalizacje serwisu!

Dlaczego nie korzystać z tanich usług SEO?

Przestrzegamy przed korzystaniem z tanich usług, reklamujących się pod szyldem „pozycjonowanie”.

Dzisiaj algorytm google jest na tyle dopracowany, że każda próba oszukania wyszukiwarki, prędzej czy później skończy się karą, czyli tzw. filtrem wyszukiwarki. Filtr nakładany na serwis automatycznie lub ręcznie przez pracownika Google, powoduje spadek ruchu w serwisie nawet do 90%. Usuwanie filtra jest kosztowne i nie gwarantuje sukcesu.

Na co powinieneś zwrócić uwagę i nie korzystać z tych usług:

 • oferty rozliczania za tzw. pozycję słowa kluczowego
 • oferty sprzedaży bazy linków
 • oferty sprzedaży masowych wpisów
 • oferty sprzedaży katalogów

Jeśli nie wiesz z jakim rodzajem usług masz do czynienia, to skontaktuj się z nami.

Jaką dajecie gwarancje na usługi SEO?

Wynik pozycjonowania to sprowadzenie nowego ruchu użytkowników szukających Twoich produktów lub usług. Dobrze przeprowadzona optymalizacja serwisu i dalsze działania SEO, GWARANTUJĄ wzrost ruchu w Twoim serwisie. Tak więc współpracując z nami masz pewność, że wyciśniemy jak najwięcej z tego kanału ruchu. Od Ciebie zależy czy ruch ten będzie dobrze spożytkowany. W marketingu internetowym należy brać pod uwagę szereg czynników, które wpływają na końcowy rezultat i współpracując z nami, będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o krytycznych warunkach powodzenia każdego biznesu w Internecie.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. Elastyczna umowa. 3 miesiące próbne, później decydujesz ile chcesz współpracować.
 2. Wsparcie indywidualnego opiekuna. Masz pytania? Wytłumaczymy wszystko prostym językiem.
 3. 7 dni na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Ciesz się natychmiastowymi rezultatami zwiększenia ruchu.
 4. Czytelne raporty z wykonanych prac. Monitorujesz na bieżąco postępy prac.
 5. Jesteśmy Partnerem Google. Łączny obsługiwany przez nas budżet miesięczny kampanii reklamowych to ponad 250.000 zł.
 6. Agencja 360 dzięki współpracy partnerskiej. Potrzebujesz więcej usług? Nasi partnerzy służą pomocą.
 7. 10 lat doświadczenia i setki przeprowadzonych kampanii. Nie kupujesz kota w worku, tylko nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami.
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.