SEO dla sklepów internetowych w Brzegu

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz, aby Twój biznes przynosił coraz większe dochody i stale się rozwijał? W takim razie nie możesz zapomnieć o bardzo ważnym elemencie prowadzenia e-commerce, czyli pozycjonowaniu sklepu internetowego Brzeg! Czym właściwie jest SEO Brzeg, jakie przynosi korzyści i czy faktycznie jest aż tak istotne? Odpowiedź na te pytania znajdziesz poniżej, jednak już teraz możemy zapewnić Cię o tym, że SEO sklepu internetowego to absolutna podstawa.

Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami SEO i zadbaj o rozwój swojego biznesu!

Zamów darmową wycenę!

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

Chcesz rozwinąć swój biznes? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Unikalne warunki współpracy SEO

Nasze usługi SEO/ADS dla e-commerce opierają się na prostych zasadach:

 1. Brak długofalowych zobowiązań (brak okresu wypowiedzenia)
 2. Elastyczność współpracy (realizujemy twój cel)
 3. Stała kwota zobowiązań miesięcznych (ty decydujesz o kwocie budżetu)
 4. Transparentność działań (raporty i stała komunikacja)
 5. Partnerska współpraca (relacje są najważniejsze)
 6. Masz pełne prawo do utworzonych zasobów (kont, treści)

W naszej firmie kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest człowiek – nasz klient. Dlatego też wychodzimy z absolutnie wyjątkową i (być może) jedyną taką ofertą współpracy na rynku. Co wyróżnia naszą propozycję spośród wielu innych? Cała współpraca opiera się na relacji partnerskiej, w której razem z Tobą planujemy i realizujemy poszczególne cele, kluczowe dla Twojego biznesu. Co więcej, rezygnujemy z długofalowych zobowiązańz nami nie musisz podpisywać rocznej czy jeszcze dłuższej umowy. Gwarantujemy elastyczną współpracę oraz stałe zobowiązania miesięczne. Przy tym wszystkie nasze działania prowadzone są w sposób transparentny, a każdy miesiąc kończymy szczegółowym raportem, podsumowującym rezultaty naszej pracy. Dodatkowo, kiedy postanowisz zakończyć współpracę zobowiązujemy się do przekazania Ci dostępu do kont oraz zasobów, na których pracowaliśmy, abyś mógł dalej udoskonalać swój biznes. Postaw na Exelmedia, firmę z ponad 10-letnim doświadczeniem i wybierz profesjonalne usługi SEO/ADS na najbardziej atrakcyjnych warunkach!

SEO e-commerce Brzeg

SEO, czyli Search Engine Optimization jest procesem, który ma na celu zwiększenie ilości użytkowników, którzy wchodzą na stronę Twojego sklepu. Sprawia on również, że Twój sklep jest lepiej widoczny i częściej wyświetlany w wyszukiwarce, a tym samym dociera on do większego grona odbiorców. SEO e-commerce zwane jest równie często pozycjonowaniem sklepu internetowego, ponieważ naszej stronie na wyróżnienie się spośród konkurencji i zajęcia wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat SEO dla sklepu online Brzeg? W takim razie czym prędzej sprawdź nasz tekst, a następnie zadzwoń lub napisz do specjalistów SEO z Exelmedia!

Co daje pozycjonowanie strony ze sklepem online Brzeg

 • Lepsza pozycja Twojej strony w wyszukiwarce
 • Atrakcyjny wygląd strony, który wyróżni Twój sklep na tle konkurencji
 • Zwiększenie wejść na stronę oraz
 • Zwiększenie liczby klientów
 • Lepsza ogólna jakość Twojej strony

Specjalizujemy się w systemach CMS

Jak pozycjonować sklep internetowy Brzeg z Exelmedia?

Nasza współpraca, której celem jest pozycjonowanie i SEO e-commerce Brzeg rozpoczyna się od kilku standardowych kroków. Zapewniamy jednocześnie, że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Pierwszym etapem jest wzajemne ustalenie celów i omówienie kilku podstaw. W tym celu należy skontaktować się z naszym specjalistą SEO. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer: 510 442 282 lub pisząc wiadomość na adres e-mail: bok@exelmedia.pl!

Krok 1. Cel pozycjonowania

Kiedy ustalimy już wszystkie niezbędne elementy współpracy oraz postawimy przed sobą cel nadejdzie czas na rozpoczęcie pozycjonowania e-commerce. Z naszej strony możesz liczyć na dużą liczbę raportów i wyjaśnień, na jakim etapie znajduje się Twój sklep. Pamiętaj – SEO sklepu internetowego w Brzegu to najlepszy sposób na zwiększenie popularności Twojego biznesu, a tym samym zdobycie nowych klientów!

Krok 2. Początek SEO sklepu internetowego

Kiedy pozycjonowanie e-commerce w Brzegu nabierze tempa, wówczas poddamy cały proces dokładnej analizie, na podstawie której wyciągniemy niezbędne wnioski i jeszcze bardziej zwiększymy skuteczność poprawy SEO Twojej firmy. Współpracując z nami, a więc partnerem sklepu Shoper oraz Google oraz jedynej firmy na Opolszczyźnie, która posiada doświadczenie w branży e-commerce, marketingu i sprzedaży internetowej, możesz mieć pewność zadowolenia i specjalistycznego podejścia!

Krok 3. Analiza SEO

Po wprowadzeniu wszystkich poprawek i zmian ruszymy pełną parą z pozycjonowaniem strony Brzeg. Dodatkowo będziemy na bieżąco informować Cię o postępach oraz rezultatach, tym samym będziesz mógł osobiście nadzorować nasze starania.

Krok 4. Pełen raport SEO Twojego sklepu

Napisz: bok@exelmedia.pl
Zadzwoń: 510 442 282

Chcesz rozwinąć swój biznes? Uważasz, że oferta Exelmedia dotycząca SEO i pozycjonowania strony Brzeg odpowiada Twoim oczekiwaniom? Nie zwlekaj i skontaktuj się już teraz!

Coraz bardziej interesuje Cię podjęcie współpracy z naszą firmą? Pozwól, że opowiemy Ci o nas trochę więcej! Dlaczego warto postawić na Exelmedia? Powodów jest kilka:

Dlaczego Exelmedia?

 • Posiadamy bogate doświadczenie w branży marketingu internetowego i e-commerce (jesteśmy na rynku już od 2008 roku!)
 • Jesteśmy certyfikowanym partnerem sklepu Shoper i Google
 • Posiadamy własne sklepy internetowe, które cieszą się nieposzlakowaną opinią i uznaniem klientów, dzięki czemu jeszcze lepiej będziemy potrafili zadbać o Twój biznes
 • Zajmujemy się pozycjonowaniem i SEO stron Brzeg, prowadzimy reklamy Google Ads Brzeg, a także prowadzimy kampanię Facebook Brzeg

Dowodem naszej jakości i niezawodności może być również to, że już teraz współpracujemy z wieloma klientami z różnych branż. Dzięki temu zebraliśmy bardzo bogate doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam na stały rozwój i osiąganie coraz to lepszych efektów.

Nasze Case Study:

Salon samochodowy KIA
Meble Kukułka

Branża motoryzacyjna

Branża meblarska

Branża dziecięca

jednym z naszych klientów jest autoryzowany salon KIA, z którym skutecznie współpracujemy i stale osiągamy kolejne sukcesy!

Tulisie.pl to sklep internetowym, w którym dostępny jest cały szereg akcesoriów dla najmłodszych. Również tutaj nasza pomoc okazała się nieoceniona i pozwoliła na osiągniecie samego szczytu w branży dziecięcej przez Tulisie!

Tulisie.pl

Meble kukułka to nasz następny niezwykle ważny klient, z którym podejmujemy się współpracy już od długiego czasu. Przez ten okres w dużym stopniu poprawiły się wyniki sprzedażowe oraz przyrost klientów tej firmy!

Tulisie.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania i SEO sklepu online Brzeg? Nie czekaj – jeszcze dziś skontaktuj się z naszym certyfikowanym specjalistą SEO po więcej informacji!

Zadzwoń: 510 442 282
Napisz: bok@exelmedia.pl