Uczciwe pozycjonowanie SEO dla sklepów internetowych PrestaShop

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Pojawiaj się z ofertą Twojego sklepu PrestaShop bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Zobacz jak nasze specjalistyczne pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć ruch w witrynie i pomoże zadbać o większe przychody!

Dlaczego powinieneś pozycjonować sklep internetowy PrestaShop?

Polski rynek wyszukiwarek został zdominowany przez wyszukiwarkę Google, która posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o wysokiej pozycji sklepu internetowego na rynku. 68% internautów klika tylko na linki znajdujące się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Dlaczego miałbyś nie znaleźć się na samym szczycie? Dzięki naszej pomocy stanie się to możliwe! Pokażemy Ci w jaki sposób należy wprowadzić SEO PrestaShop i sprawić, by Twój e-commerce znacząco się rozwinął. Sprawdź jak pozycjonowanie PrestaShop pomoże Ci to osiągnąć!

Jednorazowa optymalizacja techniczna PrestaShop - 100% efektu lub gwarancja zwrot pieniędzy

Skorzystaj z naszej autorskiej usługi jednorazowej optymalizacji technicznej PrestaShop, w której skład wchodzą poprawa techniczna SEO oraz UX sklepu internetowego. Dzięki udoskonaleniu tych elementów Twoja strona internetowa znajdzie się na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania, a pozytywne doświadczenia użytkowników ze stroną pomogą Ci podnieść współczynnik konwersji. Efektem optymalizacji technicznej jest gwarantowany wzrost widoczności Twojego sklepu oraz zwiększona sprzedaż produktów. W usługę optymalizacji inwestujesz wyłącznie raz. W przypadku braku efektów masz gwarantowany zwrot pieniędzy. Nic nie ryzykujesz, natomiast wiele możesz zyskać. Dowiedz się więcej szczegółów o jednorazowej optymalizacji technicznej PrestaShop!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu sklepu internetowego PrestaShop?

 • Jesteś widoczny dla użytkowników wysoko w wyszukiwarce - miejscu, w którym potencjalni klienci najczęściej szukają idealnych produktów.
 • Twój sklep PrestaShop może wyświetlać się na topowych pozycjach, na nieograniczoną ilość fraz
 • Zwiększasz ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie szansę na sprzedaż produktów
 • Budujesz swoją markę w świadomości odbiorców i zaznaczasz swoją obecność na rynku
 • Wyróżniasz się spośród konkurencji, dzięki czemu klienci łatwiej dostrzegą Twoje produkty
 • Optymalizacja pomoże Ci utrzymać Twój e-commerce na szczycie wyników wyszukiwania przez wiele długich lat, bez żadnych dodatkowych kosztów

Jak zadbamy o SEO PrestaShop?

 1. Przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO sklepu i wskażemy Ci obszary Twojego e-commerce, które wymagają poprawy pod kątem pozycjonowania.
 2. Zadbamy o optymalizację treści, aby ich struktura odpowiadała standardom SEO i była atrakcyjna dla Twoich klientów.
 3. Napiszemy za Ciebie wartościowy content, jeśli brakuje go w twoim sklepie a który jest tak ważny w sztuce pozycjonowania.
 4. Przeprowadzimy profesjonalną optymalizację techniczną niewidocznych elementów sklepu, tj. kod źródłowy, linki wychodzące i przychodzące aby spotęgować siłę SEO dla Twojego e-commerce. Poprawimy także crawl budget, który odpowiedzialny za poprawną indeksację sklepu, czyli widoczność .
 5. Pozyskamy najbardziej wartościowe linki do Twojego sklepu, by moc źródeł o wysokiej reputacji pozwoliła osiągnąć Ci topowe pozycje w wyszukiwarce

Skorzystaj z pozycjonowania sklepu PrestaShop z Exelmedia!

Zainteresowała Cię nasza oferta SEO dla sklepu internetowego PrestaShop? Zapewniamy, że jeśli postanowisz z niej skorzystać to z całą pewnością będziesz w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych efektów. Pozyskaj nowych odbiorców, zwiększ swoje zasięgi i zmaksymalizuj zyski! Wszystko to osiągniesz z Exelmedia oraz naszym pozycjonowaniem z gwarancją efektu! Przekonaj się sam i skorzystaj z usług specjalistów SEO. Skontaktuj się już teraz i wspólnie poprawmy pozycjonowanie sklepu Presta, którym zarządzasz!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności