Uczciwe pozycjonowanie SEO dla sklepów internetowych Shoper

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Pojawiaj się z ofertą Twojego sklepu Shoper bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Zobacz jak nasze specjalistyczne pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć ruch w witrynie i pomoże zadbać o większe przychody!

Dlaczego warto pozycjonować sklep internetowy Shoper?

Polski rynek wyszukiwarek został zdominowany przez wyszukiwarkę Google, która posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o wysokiej pozycji sklepu internetowego na rynku. 68% internautów klika tylko na linki znajdujące się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Dlaczego miałbyś nie znaleźć się na samym szczycie? Dzięki naszej pomocy stanie się to możliwe! Pokażemy Ci w jaki sposób należy wprowadzić SEO Shoper i sprawić, by Twój e-commerce znacząco się rozwinął. Sprawdź jak pozycjonowanie Shoper pomoże Ci to osiągnąć!

Unikalne warunki współpracy SEO

Nasze usługi SEO/ADS dla e-commerce opierają się na prostych zasadach: 

 1. Brak długofalowych zobowiązań (brak okresu wypowiedzenia)
 2. Elastyczność współpracy (realizujemy twój cel)
 3. Stała kwota zobowiązań miesięcznych (ty decydujesz o kwocie budżetu)
 4. Transparentność działań (raporty i stała komunikacja)
 5. Partnerska współpraca (relacje są najważniejsze)
 6. Masz pełne prawo do utworzonych zasobów (kont, treści)

W naszej firmie kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest człowiek – nasz klient. Dlatego też wychodzimy z absolutnie wyjątkową i (być może) jedyną taką ofertą współpracy na rynku. Co wyróżnia naszą propozycję spośród wielu innych? Cała współpraca opiera się na relacji partnerskiej, w której razem z Tobą planujemy i realizujemy poszczególne cele, kluczowe dla Twojego biznesu. Co więcej, rezygnujemy z długofalowych zobowiązańz nami nie musisz podpisywać rocznej czy jeszcze dłuższej umowy. Gwarantujemy elastyczną współpracę oraz stałe zobowiązania miesięczne. Przy tym wszystkie nasze działania prowadzone są w sposób transparentny, a każdy miesiąc kończymy szczegółowym raportem, podsumowującym rezultaty naszej pracy. Dodatkowo, kiedy postanowisz zakończyć współpracę zobowiązujemy się do przekazania Ci dostępu do kont oraz zasobów, na których pracowaliśmy, abyś mógł dalej udoskonalać swój biznes. Postaw na Exelmedia, firmę z ponad 10-letnim doświadczeniem i wybierz profesjonalne usługi SEO/ADS na najbardziej atrakcyjnych warunkach!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu sklepu internetowego Shoper?

 • Jesteś widoczny dla użytkowników wysoko w wyszukiwarce - miejscu, w którym potencjalni klienci najczęściej szukają idealnych produktów.
 • Twój sklep Shoper może wyświetlać się na topowych pozycjach, na nieograniczoną ilość fraz
 • Zwiększasz ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie szansę na sprzedaż produktów
 • Budujesz swoją markę w świadomości odbiorców i zaznaczasz swoją obecność na rynku
 • Wyróżniasz się spośród konkurencji, dzięki czemu klienci łatwiej dostrzegą Twoje produkty
 • Optymalizacja pomoże Ci utrzymać Twój e-commerce na szczycie wyników wyszukiwania przez wiele długich lat, bez żadnych dodatkowych kosztów

Jak zadbamy o SEO Shoper?

 1. Przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO sklepu i wskażemy Ci obszary Twojego e-commerce, które wymagają poprawy pod kątem pozycjonowania.
 2. Zadbamy o optymalizację treści, aby ich struktura odpowiadała standardom SEO i była atrakcyjna dla Twoich klientów.
 3. Napiszemy za Ciebie wartościowy content, jeśli brakuje go w twoim sklepie a który jest tak ważny w sztuce pozycjonowania.
 4. Przeprowadzimy profesjonalną optymalizację techniczną niewidocznych elementów sklepu, tj. kod źródłowy, linki wychodzące i przychodzące aby spotęgować siłę SEO dla Twojego e-commerce. Poprawimy także crawl budget, który odpowiedzialny za poprawną indeksację sklepu, czyli widoczność .
 5. Pozyskamy najbardziej wartościowe linki do Twojego sklepu, by moc źródeł o wysokiej reputacji pozwoliła osiągnąć Ci topowe pozycje w wyszukiwarce

Skorzystaj z pozycjonowania sklepu Shoper z Exelmedia!

Zainteresowała Cię nasza oferta SEO dla sklepu internetowego Shoper? Zapewniamy, że jeśli postanowisz z niej skorzystać to z całą pewnością będziesz w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych efektów. Pozyskaj nowych odbiorców, zwiększ swoje zasięgi i zmaksymalizuj zyski! Wszystko to osiągniesz z Exelmedia oraz naszym pozycjonowaniem z gwarancją efektu! Przekonaj się sam i skorzystaj z usług specjalistów SEO. Skontaktuj się już teraz i wspólnie poprawmy pozycjonowanie sklepu Shoper, którym zarządzasz!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.