Pozycjonowanie SEO dla sklepów internetowych WooCommerce

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Pojawiaj się z ofertą Twojego sklepu WooCommerce bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Zobacz jak nasze specjalistyczne pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć ruch w witrynie i pomoże zadbać o większe przychody!

Dlaczego warto pozycjonować sklep internetowy WooCommerce?

Polski rynek wyszukiwarek został zdominowany przez wyszukiwarkę Google, która posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o wysokiej pozycji sklepu internetowego na rynku. 68% internautów klika tylko na linki znajdujące się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Dlaczego miałbyś nie znaleźć się na samym szczycie? Dzięki naszej pomocy stanie się to możliwe! Pokażemy Ci w jaki sposób należy wprowadzić SEO WooCommerce i sprawić, by Twój e-commerce znacząco się rozwinął. Sprawdź jak pozycjonowanie WooCommerce pomoże Ci to osiągnąć!

Jednorazowa optymalizacja techniczna WooCommerce - 100% efektu lub gwarancja zwrot pieniędzy

Skorzystaj z naszej autorskiej usługi jednorazowej optymalizacji technicznej PrestaShop, w której skład wchodzą poprawa techniczna SEO oraz UX sklepu internetowego. Dzięki udoskonaleniu tych elementów Twoja strona internetowa znajdzie się na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania, a pozytywne doświadczenia użytkowników ze stroną pomogą Ci podnieść współczynnik konwersji. Efektem optymalizacji technicznej jest gwarantowany wzrost widoczności Twojego sklepu oraz zwiększona sprzedaż produktów. W usługę optymalizacji inwestujesz wyłącznie raz. W przypadku braku efektów masz gwarantowany zwrot pieniędzy. Nic nie ryzykujesz, natomiast wiele możesz zyskać. Dowiedz się więcej szczegółów o jednorazowej optymalizacji technicznej WooCommerce!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju Twojego biznesu w sieci

Chcę rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 510 442 282

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu sklepu internetowego WooCommerce?

 1. Jesteś widoczny dla użytkowników wysoko w wyszukiwarce - miejscu, w którym potencjalni klienci najczęściej szukają idealnych produktów.
 2. Twój sklep WooCommerce może wyświetlać się na topowych pozycjach, na nieograniczoną ilość fraz
 3. Zwiększasz ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie szansę na sprzedaż produktów
 4. Budujesz swoją markę w świadomości odbiorców i zaznaczasz swoją obecność na rynku
 5. Wyróżniasz się spośród konkurencji, dzięki czemu klienci łatwiej dostrzegą Twoje produkty
 6. Optymalizacja pomoże Ci utrzymać Twój e-commerce na szczycie wyników wyszukiwania przez wiele długich lat, bez żadnych dodatkowych kosztów

Jak zadbamy o SEO WooCommerce?

 1. Przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO sklepu i wskażemy Ci obszary Twojego e-commerce, które wymagają poprawy pod kątem pozycjonowania.
 2. Zadbamy o optymalizację treści, aby ich struktura odpowiadała standardom SEO i była atrakcyjna dla Twoich klientów.
 3. Napiszemy za Ciebie wartościowy content, jeśli brakuje go w twoim sklepie a który jest tak ważny w sztuce pozycjonowania.
 4. Przeprowadzimy profesjonalną optymalizację techniczną niewidocznych elementów sklepu, tj. kod źródłowy, linki wychodzące i przychodzące aby spotęgować siłę SEO dla Twojego e-commerce. Poprawimy także crawl budget, który odpowiedzialny za poprawną indeksację sklepu, czyli widoczność .
 5. Pozyskamy najbardziej wartościowe linki do Twojego sklepu, by moc źródeł o wysokiej reputacji pozwoliła osiągnąć Ci topowe pozycje w wyszukiwarce

Skorzystaj z pozycjonowania sklepu WooCommerce z Exelmedia!

Zainteresowała Cię nasza oferta pozycjonowania SEO WooCommerce? Zapewniamy, że jeśli postanowisz z niej skorzystać to z całą pewnością będziesz w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych efektów. Pozyskaj nowych odbiorców, zwiększ swoje zasięgi i zmaksymalizuj zyski! Wszystko to osiągniesz z Exelmedia oraz naszym pozycjonowaniem z gwarancją efektu! Skontaktuj się już teraz!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.