Pozycjonowanie SEO dla sklepów internetowych WooCommerce

Klienci szukają produktów w wyszukiwarkach. Dlaczego miałbyś nie zaoferować im tego czego aktualnie potrzebują? Pojawiaj się z ofertą Twojego sklepu WooCommerce bezpośrednio na szczycie wyszukiwarki. Zobacz jak nasze specjalistyczne pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć ruch w witrynie i pomoże zadbać o większe przychody.

Dlaczego powinieneś pozycjonować swój sklep internetowy WooCommerce?

Polski rynek wyszukiwarek został zdominowany przez wyszukiwarkę Google, która posiada udział w rynku na poziomie około 95% i nie zanosi się na zmiany przez kilka najbliższych lat. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o wysokiej pozycji sklepu internetowego na rynku. 68% internautów klika tylko na linki znajdujące się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Dlaczego miałbyś nie znaleźć się na samym szczycie? Działasz na CMS WooCommerce? Chcesz wygrać i rozwinąć e-commerce? Sprawdź jak pozycjonowanie SEO sklepu internetowego pomoże Ci to osiągnąć!

Co zyskujesz pozycjonując sklep na platformie WooCommerce?

 1. Jesteś widoczny dla użytkowników wysoko w wyszukiwarce - miejscu, w którym potencjalni klienci najczęściej szukają idealnych produktów.
 2. Twój sklep WooCommerce może wyświetlać się na topowych pozycjach, na nieograniczoną ilość fraz
 3. Zwiększasz ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie szansę na sprzedaż produktów
 4. Budujesz swoją markę w świadomości odbiorców i zaznaczasz swoją obecność na rynku
 5. Wyróżniasz się spośród konkurencji, dzięki czemu klienci łatwiej dostrzegą Twoje produkty
 6. Optymalizacja pomoże Ci utrzymać Twój e-commerce na szczycie wyników wyszukiwania przez wiele długich lat, bez żadnych dodatkowych kosztów

Jak zadbamy o SEO Twojego sklepu?

 1. Przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO sklepu i wskażemy Ci obszary Twojego e-commerce, które wymagają poprawy pod kątem pozycjonowania.
 2. Zadbamy o optymalizację treści, aby ich struktura odpowiadała standardom SEO i była atrakcyjna dla Twoich klientów.
 3. Napiszemy za Ciebie wartościowy content, jeśli brakuje go w twoim sklepie a który jest tak ważny w sztuce pozycjonowania.
 4. Przeprowadzimy profesjonalną optymalizację techniczną niewidocznych elementów sklepu, tj. kod źródłowy, linki wychodzące i przychodzące aby spotęgować siłę SEO dla Twojego e-commerce. Poprawimy także crawl budget, który odpowiedzialny za poprawną indeksację sklepu, czyli widoczność .
 5. Pozyskamy najbardziej wartościowe linki do Twojego sklepu, by moc źródeł o wysokiej reputacji pozwoliła osiągnąć Ci topowe pozycje w wyszukiwarce

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.