Program Partnerski Exelmedia

Szukasz dodatkowego dochodu ? Chciałbyś zarabiać pasywnie ? Z Exelmedia jest to możliwe! Poleć nasze usługi Google AdWords lub SEO znajomym i klientom, którzy mają firmy i zarabiaj z każdej opłaconej faktury 15%. Jedyne co musisz zrobić to przekazać nam kontakt i rekomendacje, my zrobimy resztę!

Cenimy sobie współpracę wewnątrz branży marketingu i reklamy, dlatego nasz program kierujemy głównie do:

  • agencji marketingowych,
  • agencji reklamowych,
  • agencji PR,
  • agencji content marketingowych
  • firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych,
  • freelancerów.

Połączmy nasze siły!

Jak to działa – czyli jak zarabiać pasywnie ?

Kontakt

Jeśli znasz kogoś kto prowadzi firmę i ma już swoją stronę internetową lub sklep internetowy oraz szuka sposobów na zwiększenie sprzedaży, to poleć mu usługi reklamy Google AdWords. Wystarczy, że wyślesz nam namiary – przekażesz nasz telefon lub e-mail. My zajmujemy się resztą.

l

Przedstawienie oferty

W rozmowie z klientem dobieramy nasze usługi do rodzaju i wielkości jego biznesu. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania do wdrożenia. Po ich akceptacji wystawiamy pierwszą fakturę i po opłacie rozpoczynamy pracę.

Rozliczenie z partnerem

Pod koniec każdego miesiąca otrzymujesz od 10% do 15% z każdej zapłaconej faktury klienta poleconego przez Ciebie. Większość naszych produktów jest płatna w systemie miesięcznym lub kwartalnym i ma charakter ciągły. Oznacza to, że z jednego klienta możesz zarabiać co miesiąc!

Chcesz wiedzieć więcej ? Masz już dla nas pierwsze kontakty ?

 

Pewny partner

Nasze usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Nie musisz martwić się, że zawiedziemy Twojego zaufanie. Działamy na rzecz partnerstwa w biznesie polegającego na długotrwałych relacjach.

Certyfikowani specjaliści

Nad każdą kampanią AdWords czuwają nasi certyfikowania specjaliści Google AdWords i Analytics. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą jakość na rynku!

Pełna transparentność

Po rozpoczęciu współpracy z Twoim kontaktem, dostaniesz dostęp do panelu, w którym widoczne będą uzyskanie przez Ciebie prowizje. Wypłaty prowizji dokonujemy raz w miesiącu wprost na Twoje konto!

ZARABIAJ od 10% do 15% z każdej faktury

Polecaj usługi kampanii Google AdWords

Współpracuj z certyfikowanym partnerem Google AdWords. Wybierz sprawdzone metody promocji firm w internecie!

Firma Exelmedia wyróżnia się z pośród innych firm rzetelnością, fachowością i pełnym profesjonalizmem w tym czym się zajmuje tzn. reklamą AdWords, pozycjonowaniem oraz doradztwem w tych dziedzinach

Waldemar Leja

Przedsiębiorca, Colway

Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z firmą Exelmedia zwiększył się poziom klikalności w reklamy naszej organizacji. Do tej pory próbowaliśmy zarządzać kampaniami sami, ale widzimy, że niezbędna jest do tego pomoc profesjonalistów.

Sebastian Cycuła

Prezes Zarządu, Stowarzyszanie Dalej Razem

Tak chcę zarabiać z Exelmedia!

 

Pin It on Pinterest

Aktualne ceny naszych produktów znajdziesz na

SemForge.com