Reklama Google ADS

Dzięki reklamie Google Adwords wyświetlimy odnośnik do swojej strony w wynikach wyszukiwania Google, pokarzemy reklamę graficzną Twojej firmy na portalach partnerskich Google takich jak onet.pl, wp.pl, gmail.com, a nawet zaprezentujemy Twój film video na platformie Youtube.

Rodzaje formatów reklamowych, które oferuje platforma Google ADS:

Sieć Wyszukiwania Google

Użytkownicy poszukujący usług lub produktów zaczynają od wpisywania ich nazw w wyszukiwarce. Kampania reklamowa pozwoli wyświetlać reklamy w głównej liście wyników wyszukiwania.

Sieć Reklamowa Google

Ponad milion witryn, filmów i aplikacji, w których można wyświetlać reklamy. Poza możliwością kierowania reklam na słowa kluczowe, dużym atutem tej sieci jest możliwość wyświetlania reklam w wybranych miejscach docelowych (w tym YouTube, Nasza Klasa, Portale Lokalne).

Kampanie Produktowe Google

Najlepsze rozwiązanie dla sklepów internetowych! Pokazujemy Twoją ofertę bezpośrednio w wynikach wyszukiwania. Znika potrzeba płacenia za dodatkowe usługi takie jak CENEO. Użytkownik może bezpośrednio z wyszukiwarki wejść na stronę produktu, którego szukał, co znacznie podnosi konwersję sprzedaży.

Remarketing

Remarketing pozwala dotrzeć do użytkowników, którzy odwiedzili już Twoją witrynę. Dzięki temu możemy kierować do nich trafne reklamy w wyszukiwarce Google i w innych miejscach w internecie. W ten sposób możemy na przykład wyświetlać reklamy potencjalnym klientom, którzy byli już w witrynie, ale niczego nie kupili.

Kampanie Brandowe

Kampanie Brandowe budują rozpoznawalność Twojej marki. Dzięki temu pomagasz dotrzeć użytkownikom do Twoich usług lub produktów.

Klienci wyszukują nazwę marki w wyszukiwarkach. Częstą praktyką konkurencji jest wyświetlanie reklam na słowa kluczowe,  związane są z marką konkurenta. Chroniąc Cię przed konkurencją prowadzimy kampanie „brandowe”. 

Reklama na Mapach Google

Twoja siedziba firmy wyróżniona na mapie Google! Kiedy klient szuka informacji na mapach Google, Twoja reklama wyświetli się przed konkurencją!

Kampanie Wideo w YouTube

Dzięki kampanią wideo w YouTube ludzie zobaczą Twoją reklamę przed oraz w trakcie filmu. Znajdą Twój film promocyjny w wynikach wyszukiwania YouTube, drugiej największej wyszukiwarce na świecie!

Kampanie w Gmail

Dzięki systemowi Google AdWords i kampaniom Gmail Sponsored Promotions wyświetlimy Twój komunikat reklamowy użytkownikom korzystającym z poczty Google. Jest to znakomite wsparcie kampanii newsletterowych, pozwalające przejść użytkownikowi do Twojej witryny, przekazać wiadomość dalej lub zapisać ją w skrzynce odbiorcej

Kampania eksportowa AdWords

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży, bądź promowanie firmy na rynku międzynarodowym to to rozwiązanie jest dla Ciebie! Oferujemy reklamy AdWords skierowane do osób posługujących się językiem angielskim, hiszpański oraz francuskim. Rozwiń swój biznes dzięki reklamie zagranicznej AdWords!

Pytania i odpowiedzi do usługi Google ADS

Dlaczego nie zaleca się prowadzenia kampanii Adwords bez wiedzy i doświadczenia?

Odpowiedź jest prosta: chodzi o Twoje pieniądze! Każde kliknięcie kosztuję i nieumiejętne prowadzenie kampanii Adwords, jest albo nieopłacalne, albo bardzo drogie.

Każda kampania prowadzona przez amatora (osobę, która nie posiada certyfikatu Google Adwords, potwierdzającego jej wiedzę i umiejętności), może i musi być zoptymalizowana!

Pamiętaj też, że w kampanii Adwords (jak w każdym przypadku działań promocyjnych w internecie), konieczna jest ciągła analiza sytuacji i doskonalenie rozwiązań.

Dlatego też zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem prowadzenie kampanii we własnym zakresie…

Jaki budżet muszę przeznaczyć na kampanię reklamową?

Na pytanie o budżet pada zawsze odpowiedź to zależy :) Na wielkość budżetu wpływa wiele czynników, które należy rozważyć prowadząc kampanię reklamową. Należałoby odwrócić pytanie i zapytać, a na jak duży budżet możesz sobie pozwolić? Jeśli znasz odpowiedź, to wtedy dopasujemy strategię kampanii tak by jak najefektywniej go wykorzystać.

Jak sprawdzić czy moja reklama Adwords jest w danym momencie aktywna?

Jeśli już sprawdzasz czy reklama jest wyświetlana na daną frazę, korzystaj tylko z narzędzia podglądu reklam Adwords:

https://adwords.google.pl/d/AdPreview/?__u=1000000000&__c=1000000000

Dzięki temu nie pogarszasz parametrów swojej kampanii reklamowej.

Pamiętaj o odpowiedniej konfiguracji narzędzia!

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

  1. Elastyczna umowa. 3 miesiące próbne, później decydujesz ile chcesz współpracować.
  2. Wsparcie indywidualnego opiekuna. Masz pytania? Wytłumaczymy wszystko prostym językiem.
  3. 7 dni na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Ciesz się natychmiastowymi rezultatami zwiększenia ruchu.
  4. Czytelne raporty z wykonanych prac. Monitorujesz na bieżąco postępy prac.
  5. Jesteśmy Partnerem Google. Łączny obsługiwany przez nas budżet miesięczny kampanii reklamowych to ponad 250.000 zł.
  6. Agencja 360 dzięki współpracy partnerskiej. Potrzebujesz więcej usług? Nasi partnerzy służą pomocą.
  7. 10 lat doświadczenia i setki przeprowadzonych kampanii. Nie kupujesz kota w worku, tylko nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami.
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.