Reklama Google Ads (AdWords) Stron Internetowych

Kampanie Google AdWords dla Stron Internetowych Chcesz szybkich efektów? Twoja oferta zmienia się dynamicznie? Obszar Twoich usług nie ogranicza się do lokalnej społeczności? Zobacz produkt Google ADS dla siebie!

Google AdWords dla Stron Internetowych

Kampanie Google AdWords dla Stron Internetowych to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększyć ilość klientów korzystając z możliwości i zalet jakie daje reklama Google AdWords, chcieliby wykorzystać pełen potencjał wyszukiwarki wspierając działania związanie z pozycjonowanie i SEO lub chcieliby przeprowadzić kampanię wizerunkową swojej firmy.

Czy reklama AdWords jest dla mnie?

Tak oczywiście! Dodatkowo jeśli posiadasz rozbudowaną ofertę, która dynamicznie się zmienia i chciałbyś pozyskiwać klientów poza lokalnym rynkiem to właśnie to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Co zyskuje dzięki reklamie AdWords w Exelmedia?

 • Wszystkie możliwości reklamy Google AdWords.
 • Reklamę w sieci wyszukiwania.
 • Reklamę w sieci reklamowej.
 • Reklama Gmail.
 • Reklama YouTube.
 • Pozyskasz klientów z Twojego regionu lub całego kraju.
 • Porady i konsultacje naszego certyfikowanego specjalisty AdWords.
 • Google AdWords - Reklama stron internetowych

Reklama Google AdWords to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju stron internetowych. Dzięki możliwościom systemu reklamowego AdWords możemy promować Twoją stronę w postaci reklamy tekstowej lub reklamy obrazkowej prezentując Twoje produkty bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.

Reklamując stronę internetową poprzez Google AdWords masz możliwość wyświetlania reklam graficznych w sieci reklamowej Google, która obejmuje miliony witryn w całym Internecie.
Inną z możliwości na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą jest reklama usług, bądź produktów w systemie pocztowym Gmail lub przy pomocy reklamy wideo w serwisie YouTube.

Zainteresowany możliwościami  reklamy Google AdWords? Poniżej znajdziesz opis każdego typu reklamy dla stron internetowych. Jeśli wolisz porozmawiać zadzwoń, a my wyjaśnimy wszystkie niejasności!

Rodzaje reklamy Google AdWords dla Stron Internetowych

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania to rodzaj reklamy tekstowej, która wyświetla się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Jest wyświetlana w postaci tzw. linków sponsorowanych. Sieć wyszukiwania to przede wszystkim miliony odsłon dziennie i tysiące potencjalnych klientów.

Sieć ta obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwania Google. Mowa o stronach takich jak chociażby onet.pl, wp.pl, czy gazeta.pl

Kampania AdWords w Sieci Reklamowej (GDN)

Reklama AdWords w sieci reklamowej to graficzna forma reklamy Twojej firmy. Reklamy graficzne są tematycznie dopasowane do serwisów, na których zostaną wyświetlone. Dzięki temu docieramy do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych naszymi produktami, czy usługami.
Prezentując reklamę w serwisach powiązanych tematycznie z Twoja firmą, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość sprzedaży Twoich usług, bądź produktów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Twoją witrynę!

Reklama YouTube Video

Kampanie reklamowe z treściami wideo w portalu YouTube.com, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube. To doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Twojego sklepu internetowego!

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Co za tym idzie, nasza reklama dociera do dużego grona osób potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami. Internauci chętnie oglądają treści video, co jest naszą szansą na zyskanie popularności!

Kampanie AdWords na Gmail

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Twojej firmy bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

 • Budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu przywiązania do marki
 • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
 • Generowaniu bezpośredniej sprzedaży
 • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swoich usług lub produktów.
 • Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Pytania i odpowiedzi dotyczące AdWords dla stron firmowych

Dlaczego nie zaleca się prowadzenia kampanii Adwords bez wiedzy i doświadczenia?

Odpowiedź jest prosta: chodzi o Twoje pieniądze! Każde kliknięcie kosztuję i nieumiejętne prowadzenie kampanii Adwords, jest albo nieopłacalne, albo bardzo drogie.

Każda kampania prowadzona przez amatora (osobę, która nie posiada certyfikatu Google Adwords, potwierdzającego jej wiedzę i umiejętności), może i musi być zoptymalizowana!

Pamiętaj też, że w kampanii Adwords (jak w każdym przypadku działań promocyjnych w internecie), konieczna jest ciągła analiza sytuacji i doskonalenie rozwiązań.

Dlatego też zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem prowadzenie kampanii we własnym zakresie…

Jak sprawdzić czy moja reklama Adwords jest w danym momencie aktywna?

Jeśli już sprawdzasz czy reklama jest wyświetlana na daną frazę, korzystaj tylko z narzędzia podglądu reklam Adwords:

https://adwords.google.pl/d/AdPreview/?__u=1000000000&__c=1000000000

Dzięki temu nie pogarszasz parametrów swojej kampanii reklamowej.

Pamiętaj o odpowiedniej konfiguracji narzędzia!

Jaki budżet muszę przeznaczyć na kampanię reklamową?

Na pytanie o budżet pada zawsze odpowiedź to zależy :) Na wielkość budżetu wpływa wiele czynników, które należy rozważyć prowadząc kampanię reklamową. Należałoby odwrócić pytanie i zapytać, a na jak duży budżet możesz sobie pozwolić? Jeśli znasz odpowiedź, to wtedy dopasujemy strategię kampanii tak by jak najefektywniej go wykorzystać.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. Elastyczna umowa. 3 miesiące próbne, później decydujesz ile chcesz współpracować.
 2. Wsparcie indywidualnego opiekuna. Masz pytania? Wytłumaczymy wszystko prostym językiem.
 3. 7 dni na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Ciesz się natychmiastowymi rezultatami zwiększenia ruchu.
 4. Czytelne raporty z wykonanych prac. Monitorujesz na bieżąco postępy prac.
 5. Jesteśmy Partnerem Google. Łączny obsługiwany przez nas budżet miesięczny kampanii reklamowych to ponad 250.000 zł.
 6. Agencja 360 dzięki współpracy partnerskiej. Potrzebujesz więcej usług? Nasi partnerzy służą pomocą.
 7. 10 lat doświadczenia i setki przeprowadzonych kampanii. Nie kupujesz kota w worku, tylko nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami.
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.