Sales Manago

Automatyzacja procesu marketingu i sprzedaży.

Zintegrowany eMail Marketing, CRM i automatyzacja, monitoring kontaktów na stronie WWW i Facebook, personalizowany marketing via e-Mail, WWW i SMS.

SALES MANAGO – Marketing Automation

Marketing Automation to idealne narzędzie dla firm działających w Internecie, dzięki któremu marketing i sprzedaż zmienia się nie do poznania.

System SALESmanago zastępuje z powodzeniem znane narzędzia do e-mail marketingu, dając przy tym szereg rozwiązań niedostępnych gdzie indziej.

Zamień kilka narzędzi w jedno

System obejmuje wszystkie współczesne kanały marketingu w firmie, w szczególności: wsparcie dla sprzedaży bezpośredniej, wsparcie dla call center, e-mail marketing, social media marketing, testy stron docelowych (analizy landing page), kanały SMS, dynamiczną treść w serwisie internetowym dopasowaną do odwiedzającego serwis użytkownika.

}

Usprawnij i zwiększ sprzedaż

Marketing Automation łączy zarządzanie leadem (firmą lub osobą zainteresowaną Twoją ofertą), analitykę marketingową i sprzedażową umożliwiając zarządzanie klientem w całym cyklu transakcyjnym.

System umożliwia utworzenie prostych procesów dzięki którym dział marketingu może wspierać dział sprzedaży.

Powiadomienia i alerty dla działu sprzedaży pozwolą analizować i zbierać unikalną wiedzę marketingową użyteczną w dalszych procesach pozyskiwania klienta.

Obniż koszty i zwiększ ROI

Firmy korzystające z Marketing Automation osiągają aż 50% wzrost z inwestycji w marketing i obniżają koszty marketingu do 30%.

Zwiększ przewagę konkurencyjną i nie marnuj niepotrzebnie pieniędzy w mało wydajny marketing!

Dowiedz się więcej

Twoje dane są bezpieczne i nie będą przetwarzane w celach marketingowych. Użyjemy ich do kontaktu, zgodnie z Twoją prośbą, którą wysyłasz.

Zobacz Wszystkie Rozwiązania Indywidualne

  • partner-prokonsumencki
  • partner-wfirma
  • partner-shoper
  • partner-mailchimp
  • partner-landingi
  •  

Pin It on Pinterest

Aktualne ceny naszych produktów znajdziesz na

SemForge.com