Shoper - co to jest?

Co to Shoper? Jest to oprogramowanie dla sklepów internetowych, które pomoże Ci rozwinąć Twój własny e-biznes! Dzięki oprogramowaniu Shoper zyskasz niezbędne narzędzia do poprowadzenia działalności w branży e-commerce.

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Shoper - co to jest?

Co to Shoper? Jest to oprogramowanie dla sklepów internetowych, które pomoże Ci rozwinąć Twój własny e-biznes! Dzięki oprogramowaniu Shoper zyskasz niezbędne narzędzia do poprowadzenia działalności w branży e-commerce. Jak działa Shoper? Oprogramowanie to udostępnia Ci dostęp do ponad 250 funkcji, które ułatwią oraz przyspieszą proces zakładania sklepu online. Shoper pozwoli Ci na dowolne wybranie grafiki sklepu, wspomoże Cię od strony technicznej, zaoferuje najlepsze narzędzia, które wspomagają handel internetowy, a także zajmie się całym procesem zakupowym! Zastanawia Cię jak zacząć z Shoper oraz ile kosztuje Shoper? A może chcesz dowiedzieć się jak sklep Shoper wypada w porównaniu z innymi oprogramowaniami na rynku? Tego wszystkiego dowiesz się poniżej!

Shoper jak zacząć?

Początek przygody z Shoper’em jest niezwykle prosty! Możesz zacząć od wypróbowania darmowej 14 dniowej wersji próbnej, dzięki czemu sam przekonasz się o możliwościach, które oferuje omawiane oprogramowanie. W celu założenia testowego sklepu Shoper musisz wejść na stronę Shoper’a z oferowanymi pakietami i postępować zgodnie ze wskazówkami tam zawartymi. Kroki, które na Ciebie czekają to wybór własnej domeny, uzupełnienie niezbędnych danych oraz uruchomienie próbnego sklepu online Shoper!

Shoper, a inne sklepy internetowe

Częstymi pytaniami, na które można natrafić w sieci są pytania dotyczące tego, jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać? W końcu dostępnych jest wiele różnych oprogramowań, a każde z nich oferuje inne pakiety i możliwości. Kiedy jednak zestawimy je ze sobą wybór wydaje się być prosty! Przekonaj się sam i sprawdź nasze porównanie oprogramować sklepów internetowych!

Shoplo czy Shoper?

Odpowiedź na to pytanie pojawiła się sama – Shoper i Shoplo połączyły się i stworzyły jedność! Dzięki temu Shoper jeszcze pewniej umocnił swoją pozycję lidera wśród największych i najlepszych sklepów internetowych Software as a Service (SaaS). Sam fakt ten pokazuje jednak, że sklep Shoper jest doskonałym wyborem i oferuje największy pakiet możliwości rozwoju, w końcu przejęcie jednego z największych oprogramowań sklepów online w Polsce jest niemałym sukcesem!

Sky Shop czy Shoper?

Sky Shop jest sklepem, który w opiniach klientów wypada całkiem nieźle. Jest on dość prosty i intuicyjny w obsłudze, a do zalet można z całą pewnością zaliczyć też wbudowaną funkcję bloga. Niemniej prostota sklepu Sky Shop może stanowić też ograniczenie dla bardziej zaawansowanych sprzedawców. Tego z kolei nie uświadczysz w sklepie Shoper – do jego zdecydowanych atutów należą nieograniczone możliwość, w tym wprowadzenie coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań sprzedażowych.

PrestaShop czy Shoper?

Przyjrzyjmy się kolejnemu porównaniu i tym razem odpowiedzmy na pytanie – PrestaShop czy Shoper? Jeśli zestawimy podstawowe różnice między tymi dwoma oprogramowaniu od razu zauważymy przewagę sklepu Shoper. Dla porównania Shoper oferuje w 100% darmowe wsparcie działalności, w tym całkowicie bezpłatne warsztaty zdalne. Dodatkowo wybierając Shoper uzyskasz automatyczne darmowe aktualizacje oprogramowania, dostęp do systemów płatności oraz usługi Facebook Ads. Z kolei w PrestaShop funkcje te nie są dostępne lub wymagają dodatkowych płatności.

Shoper czy WooCommerce?

Ostatnie zestawienie, a więc Shoper czy WooCommerce? W tym przypadku moglibyśmy praktycznie skopiować tekst z porównania Shoper i PrestaShop. Również tutaj te same cechy przemawiają na korzyść Shoper, jednak możemy wyróżnić także kilka dodatkowych aspektów. Wśród nich warto nadmienić, że sklep WooCommerce nie oferuje darmowego hostingu oraz grafik – każdy z klientów musi przygotować je indywidualnie. Innym mankamentem jest też ciężki w obsłudze panel administracyjny WooCommerce, który wymaga dłuższego czasu na jego opanowanie. W przypadku oprogramowania Shoper, jak zostało już powiedziane wcześniej panel administratora jest bardzo intuicyjny i nie sprawi Ci żadnych trudności! Inną wadą, którą napotkasz w oprogramowaniu WooCommerce jest brak darmowego wsparcia technicznego oraz brak wsparcia w języku polskim.

Shoper czy warto?

Podsumowując – czy warto postawić na e-sklep Shoper? Jak najbardziej! Nie mamy wątpliwości, że udowodniło to powyższe porównanie i zestawienie sklepów internetowych. Po przeanalizowaniu różnych dostępnych opcji można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że oferta Shoper jest zdecydowanie najlepsza i spełni oczekiwania zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli zdecydujesz się na sklep Shoper na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Przekonaj się sam, wybierz darmową opcję próbną lub jeden z pakietów Shoper i wejdź do świata e-commerce jeszcze dzisiaj!

Uczciwe pozycjonowanie SEO i reklama Google Ads

W dzisiejszym dynamicznym świecie online, gdzie skuteczna obecność w wyszukiwarkach i precyzyjna reklama stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu biznesowego, w Exelmedia wychodzimy z ofertą uczciwego pozycjonowania SEO i efektywnej reklamy w Google Ads. Zapoznaj się z naszą propozycją i podnieś poziom swojej widoczności na uczciwych warunkach.

Dowiedz się więcej na temat uczciwych praktyk SEO i zapoznaj się z akcją społeczną, promującą uczciwe pozycjonowanie i reklamę w Google - #NABICIWSEO.

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności