Shoper czy Sky Shop?

W ostatnich latach znacząco rozwijają się nowe technologie, a ludzie coraz częściej korzystają z możliwości, które otwiera przed nimi internet. Podobnie wygląda to w branży handlu i marketingu. Sklepy coraz częściej przenoszą swoją działalność lub wzbogacają tradycyjne rozwiązania handlem internetowym, zwanym e-commerce.

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Shoper czy Sky Shop?

W ostatnich latach znacząco rozwijają się nowe technologie, a ludzie coraz częściej korzystają z możliwości, które otwiera przed nimi internet. Podobnie wygląda to w branży handlu i marketingu. Sklepy coraz częściej przenoszą swoją działalność lub wzbogacają tradycyjne rozwiązania handlem internetowym, zwanym e-commerce. Dzięki sklepom online możemy zaoszczędzić wiele czasu, zrobić szybkie i wygodne zakupy, które w dodatku zostaną dostarczone nam pod same drzwi. Na pewno nikogo nie dziwi już fakt, że e-commerce i sklepy internetowe to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Oprócz sklepów stacjonarnych, które przenoszą się do sieci, tak samo nowe osoby decydują się na otwarcie własnych biznesów. Jednak pozostaje pytanie – co jest nam potrzebne, aby założyć internetowy sklep? Warto skorzystać przy tym z gotowych platform e-commerce, które w znacznym stopniu ułatwią i przyspieszą proces założenia e-sklepu. Kolejne pytanie, które samo się w tym momencie nasuwa to, jakie platformy e-commerce są najlepsze? Poniżej zestawimy ze sobą dwie z nich – Sky Shop i Shoper, a następnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie Shoper czy Sky Shop stanowi najlepszy wybór?

Sky Shop vs Shoper - informacje na start

Rozpoczynając porównanie Shoper i Sky Shop warto wyjaśnić na początku czym są obydwie platformy. Każda z nich to platforma e-commerce, na której możesz założyć swój własny e-sklep, wprowadzić produkty i rozpocząć swoją karierę w e-handlu. Zarówno Shoper, jak i Sky Shop opierają się na modelu SaaS, a więc gotowym oprogramowaniu, które kupujesz jak usługę. Nie musisz znać się na programowaniu ani być specjalistą od spraw handlu w internecie żeby skutecznie założyć sklep. Sklep internetowy SaaS to znakomite rozwiązanie, które nakierunkowane jest zarówno do osób początkujących, jak i tych nieco bardziej doświadczonych. Natomiast dodatkowym autem Shoper’a, o którym warto wspomnieć jest jego bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny panel administratora, w którym bez trudu odnajdzie się nawet osoba niemająca wcześniej styczności z e-sklepem.

Cena Sky Shop i Shoper

Kolejny aspekt, na który zwraca się uwagę podczas wyboru sklepu e-commerce to jego cena. W przypadku Sky Shop i Shoper obydwie te opcje są platformami, za które płaci się miesięczny abonament. Pierwsza z nich, a więc Sky Shop oferuje ceny zaczynające się od 99 zł. Sklep Shoper z kolei jest dostępny już od 79 zł! W cenach abonamentów do usług kupującego pozostają szereg motywów i szablonów sklepu, różne aplikacje czy dodatki, a także wsparcie techniczne. Jednak i tutaj przewagę ma Shoper, z uwagi na to, że posiada on zdecydowanie bardziej bogatą historię i dużo większe doświadczenie na rynku, a jego specjaliści cechują się dużymi umiejętnościami i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Jak więc możemy określić pojedynek Sky Shop vs Shoper?

Sky Shop i Shoper czy warto?

Kończąc porównanie Sky Shop czy Shoper pragniemy podkreślić, że każda z omawianych platform jest na swój sposób podobna do siebie nawzajem. Jednak w rywalizacji tej zwyciężyć może tylko jeden – naszym zdaniem jest to Shoper! Platforma ta jest bardziej popularna, posiada więcej klientów i może poszczycić się osiągnięciami, do których Sky Shop może dopiero dążyć. Tak więc ogłaszamy – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych, dla sklepów małych i średnich – wyborem numer 1 jest platforma Shoper!

Uczciwe pozycjonowanie SEO i reklama Google Ads

W dzisiejszym dynamicznym świecie online, gdzie skuteczna obecność w wyszukiwarkach i precyzyjna reklama stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu biznesowego, w Exelmedia wychodzimy z ofertą uczciwego pozycjonowania SEO i efektywnej reklamy w Google Ads. Zapoznaj się z naszą propozycją i podnieś poziom swojej widoczności na uczciwych warunkach.

Dowiedz się więcej na temat uczciwych praktyk SEO i zapoznaj się z akcją społeczną, promującą uczciwe pozycjonowanie i reklamę w Google - #NABICIWSEO.

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności