Shoper czy Sky Shop?

W ostatnich latach znacząco rozwijają się nowe technologie, a ludzie coraz częściej korzystają z możliwości, które otwiera przed nimi internet. Podobnie wygląda to w branży handlu i marketingu. Sklepy coraz częściej przenoszą swoją działalność lub wzbogacają tradycyjne rozwiązania handlem internetowym, zwanym e-commerce.

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Shoper czy Sky Shop?

W ostatnich latach znacząco rozwijają się nowe technologie, a ludzie coraz częściej korzystają z możliwości, które otwiera przed nimi internet. Podobnie wygląda to w branży handlu i marketingu. Sklepy coraz częściej przenoszą swoją działalność lub wzbogacają tradycyjne rozwiązania handlem internetowym, zwanym e-commerce. Dzięki sklepom online możemy zaoszczędzić wiele czasu, zrobić szybkie i wygodne zakupy, które w dodatku zostaną dostarczone nam pod same drzwi. Na pewno nikogo nie dziwi już fakt, że e-commerce i sklepy internetowe to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Oprócz sklepów stacjonarnych, które przenoszą się do sieci, tak samo nowe osoby decydują się na otwarcie własnych biznesów. Jednak pozostaje pytanie – co jest nam potrzebne, aby założyć internetowy sklep? Warto skorzystać przy tym z gotowych platform e-commerce, które w znacznym stopniu ułatwią i przyspieszą proces założenia e-sklepu. Kolejne pytanie, które samo się w tym momencie nasuwa to, jakie platformy e-commerce są najlepsze? Poniżej zestawimy ze sobą dwie z nich – Sky Shop i Shoper, a następnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie Shoper czy Sky Shop stanowi najlepszy wybór?

Sky Shop vs Shoper - informacje na start

Rozpoczynając porównanie Shoper i Sky Shop warto wyjaśnić na początku czym są obydwie platformy. Każda z nich to platforma e-commerce, na której możesz założyć swój własny e-sklep, wprowadzić produkty i rozpocząć swoją karierę w e-handlu. Zarówno Shoper, jak i Sky Shop opierają się na modelu SaaS, a więc gotowym oprogramowaniu, które kupujesz jak usługę. Nie musisz znać się na programowaniu ani być specjalistą od spraw handlu w internecie żeby skutecznie założyć sklep. Sklep internetowy SaaS to znakomite rozwiązanie, które nakierunkowane jest zarówno do osób początkujących, jak i tych nieco bardziej doświadczonych. Natomiast dodatkowym autem Shoper’a, o którym warto wspomnieć jest jego bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny panel administratora, w którym bez trudu odnajdzie się nawet osoba niemająca wcześniej styczności z e-sklepem.

Cena Sky Shop i Shoper

Kolejny aspekt, na który zwraca się uwagę podczas wyboru sklepu e-commerce to jego cena. W przypadku Sky Shop i Shoper obydwie te opcje są platformami, za które płaci się miesięczny abonament. Pierwsza z nich, a więc Sky Shop oferuje ceny zaczynające się od 99 zł. Sklep Shoper z kolei jest dostępny już od 79 zł! W cenach abonamentów do usług kupującego pozostają szereg motywów i szablonów sklepu, różne aplikacje czy dodatki, a także wsparcie techniczne. Jednak i tutaj przewagę ma Shoper, z uwagi na to, że posiada on zdecydowanie bardziej bogatą historię i dużo większe doświadczenie na rynku, a jego specjaliści cechują się dużymi umiejętnościami i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Jak więc możemy określić pojedynek Sky Shop vs Shoper?

Sky Shop i Shoper czy warto?

Kończąc porównanie Sky Shop czy Shoper pragniemy podkreślić, że każda z omawianych platform jest na swój sposób podobna do siebie nawzajem. Jednak w rywalizacji tej zwyciężyć może tylko jeden – naszym zdaniem jest to Shoper! Platforma ta jest bardziej popularna, posiada więcej klientów i może poszczycić się osiągnięciami, do których Sky Shop może dopiero dążyć. Tak więc ogłaszamy – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych, dla sklepów małych i średnich – wyborem numer 1 jest platforma Shoper!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.