Sklep Colway - Naturalny Kolagen

Sklep-Colway.com to lider branży naturalnego kolagenu. Na swojej witrynie sklep oferuje kosmetyki, suplementy na bazie kolagenu. Współpraca z klientem trwa prawie od początku założenia sklepu. Dzięki naszym działaniom sklep od lat zajmuje czołową pozycję w wyszukiwarce Google dla większości fraz, których używają klienci szukając produktów z kolagenem.

Zakres działań marketingu w Internecie

  • Optymalizacja witryny (SEO) oraz pozyskiwanie linków (linkbuilding)
  • Tworzenie specjalistycznych treści (contentu)
  • Reklamy w Google Ads
  • Działania wizerunkowe w Facebook
  • E-mail marketing

Efekty Współpracy

Sklep-Colway.com jest liderem w branży kolagenu naturalnego, a także naszym długoletnim klientem. Współpraca trwa już od 2015 roku. Dzięki realizacji długofalowej strategii marketingowej pod kątem wyszukiwarki Google witryna klienta z miesiąca na miesiąc odnotowuje wzrost widoczności na coraz to nowe frazy oraz wzrost nowych użytkowników na stronie. Kampanie Google Ads są stopniowe ograniczane z powodu coraz lepszej widoczności witryny w wyszukiwarce Google.

Od początku naszej współpracy witryna odnotowała ponad 300% lepszą widoczność w Google. Z miesiąca na miesiąc wzrasta ilość użytkowników odwiedzających witrynę przez wyniki naturalnego, dzięki czemu koszty poniesione na Google Ads stale spadają. Przykład klienta Sklep-Colway.com to dowód na to, że realizacja strategii marketingowej w różnych kanałach sprzedaży przynosi długofalowe rezultaty. 

Z pomocą dobrze dobranych słów kluczowych możemy zauważyć znaczny wzrost użytkowników trafiających do sklepu internetowego. W przeciągu roku liczba osób odwiedzającą stronę wzrosła niemal trzykrotnie. 


Widoczność w Google - według Senuto top 10

colway-senuto-top50

Widoczność w Google - według Senuto top 50

colway-senuto-top50


Widoczność w Google - według Semstorm top 10

Dzięki odpowiednio dobranym słowom kluczowym nastąpiło zwiększenie ruchu na sklepie. W przeciągu kilku miesięcy osiągnęliśmy niemal trzykrotny wzrost widoczności w wyszukiwarce Google

colway-semstorm-top10

Widoczność w Google - według Semstorm top 50

colway-semstron-top-50

Dane z Google Analytics 1.10.2016 - 30.11.2018 - Kanał Płatny (Google Ads)
 

Dane z Google Analytics 1.10.2016 - 30.11.2018 - Kanał organiczny (Wyszukiwarka Google)

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zobacz więcej pozycji

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.