Sushi-sklep.pl – sklep z produktami azjatyckimi 2024

Sushi-sklep.pl to sklep zajmujący się sprzedażą produktów spożywczych oraz artykułów kuchennych pochodzenia azjatyckiego. Współpraca z naszym partnerem trwa nieprzerwanie od 2022 roku. W tym okresie skutecznie poprawiliśmy pozycję strony, co zauważalnie wpłynęło na wzrost ruchu, jak i poprawę wyników sprzedażowych.

Poprawa widoczności Sushi-sklep w wyszukiwarce Google

Profil klienta

Sushi-sklep zajmuje obecnie czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania, co świadczy o silnej pozycji naszego partnera na rynku. W asortymencie sklepu znajdują się produkty dedykowane do kuchni azjatyckiej, obejmujące zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły kuchenne pochodzące z Azji. Działania, które przeprowadziliśmy wpłynęły na wzrost liczby nowych użytkowników, co przełożyło się na mierzalne korzyści, takie jak wzrost sprzedaży i zwiększenie rozpoznawalności marki.

1. Zakres prowadzonych działań

  • Strategia SEO dla sklepu Shoper

Współpracę z Sushi-sklep.pl rozpoczęliśmy od kompleksowego audytu strony, analizy konkurencji i docelowej grupy klientów. Na podstawie uzyskanych danych opracowaliśmy strategię mającą na celu zwiększenie widoczności w wyszukiwarce, co przełożyło się na pozyskanie nowych klientów i poprawę wyników sprzedażowych.

  • Content marketing i research słów kluczowych

Po ustaleniu indywidualnej strategii SEO dla Sushi-sklep przeprowadziliśmy dogłębną analizę słów kluczowych. Wyniki tej analizy posłużyły do stworzenia nowych treści oraz optymalizacji aktualnego contentu na stronie.

  • Optymalizacja SEO

Następnym elementem sukcesu naszego Partnera jest optymalizacja SEO oraz techniczna optymalizacja sklepu. Nasza analiza pozwoliła zidentyfikować wszelkie nieprawidłowości i błędy techniczne na stronie, które miały negatywny wpływ na pozycjonowanie oraz doświadczenia użytkowników. Natychmiast podjęliśmy działania mające na celu ich naprawę, co zaowocowało zarówno poprawą widoczności strony w wyszukiwarce Google, jak i lepszymi wrażeniami dla odwiedzających stronę klientów.

  • Link building – linkowanie

Jednym z istotnych obszarów naszej pracy jest również link building. W ramach działań związanych z link buildingiem, skoncentrowaliśmy się na zoptymalizowaniu linkowania wewnętrznego dla domeny Sushi-sklep, jednocześnie budując solidne zaplecze wartościowych linków zewnętrznych.

2. Efekty współpracy

Działalność w branży e-commerce stanowi niemałe wyzwanie, a osiągnięcie sukcesu niejednokrotnie wiąże się z wieloma trudnościami. Dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu pozycjonowania SEO. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na szybką identyfikację problemów oraz ich skuteczną naprawę, co błyskawicznie przerodziło się w znaczną poprawę widoczności sklepu w wyszukiwarce. Nasze działania skupiły się w dużej mierze na rozbudowie struktury sklepu oraz stworzeniu nowych kategorii, które opierały się na niszowych frazach. Dzięki temu udało nam się dotrzeć do zdecydowanych klientów, którzy szukają konkretnego rodzaju produktów. Tym samym znacznie zwiększyła się liczba użytkowników na stronie, a co za tym idzie – sprzedaż.W kolejnych miesiącach planujemy dalszy rozwój sklepu, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepsze wyniki.

Sushi-sklep – Case Study 2024 – widoczność Google Search Console

Skuteczność w wynikach wyszukiwania (w sieci) od 20.10.2022 do 21.02.2024

 


Skuteczność w wynikach wyszukiwania (grafika) od 05.10.2022 do 04.02.2024

 

Sushi-sklep.pl – Case Study 2024 – widoczność Ahrefs

Ruch organiczny

 

Organiczne słowa kluczowe – TOP 1-3

Organiczne słowa kluczowe – TOP 4-10

Organiczne słowa kluczowe – TOP 11-20

Organiczne słowa kluczowe – TOP 21-50

Organiczne słowa kluczowe – TOP 51+

Sushi-sklep.pl – Case Study 2024 – widoczność Senuto

Widoczność w Google według Senuto – TOP 3

Widoczność w Google według Senuto – TOP 10

Widoczność w Google według Senuto – TOP 50

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zobacz więcej pozycji

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
Odkrywanie najlepszych składników sushi z Exelmedia to doskonały sposób na podniesienie jakości swoich potraw. Po dniu pełnym kulinarnych inspiracji, dlaczego nie dodać trochę emocji, odwiedzając vavada? Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować po dniu gotowania, czy szukasz rozrywki, vavada oferuje unikalne i ekscytujące doświadczenia w grach, które umilą Twój wolny czas. ExelMedia zajmuje się reklamą zewnętrzną oraz projektowaniem nośników reklamowych, łącząc kreatywność i innowacyjne technologie. Podobnie jak Vavada, ExelMedia stawia na wyjątkową jakość usług i satysfakcję klientów.
Quantum AI Platform est un site innovant dédié au trading, utilisant des algorithmes quantiques et l'intelligence artificielle pour optimiser les transactions en cryptomonnaies de manière sécurisée et efficace.