Szic.pl - KIA & MITSUBISHI

Szic.pl to oficjalna witryna autoryzowanego dealera KIA oraz serwisu Mitsubishi w Opolu. Współpraca z naszym partnerem trwa od stycznia 2017 roku. W ramach współpracy rozwijamy również sklep z częściami do KIA i Mitsubishi sklep.szic.pl, który oferuje oryginalne części i akcesoria samochodowe.

Zakres prowadzonych działań

Efekty współpracy

Szic.pl jest naszym długoletnim klientem. Dzięki realizacji długofalowej strategii marketingowej pod kątem wyszukiwarki Google witryna klienta z miesiąca na miesiąc odnotowuje wzrost widoczności na coraz to nowe frazy oraz wzrost nowych użytkowników na stronie. Od  początku naszej współpracy witryna Szic.pl odnotowała (potrzebna dokładna data współpracy) wzrost widoczności w Google oraz procentowy wzrost nowych użytkowników. Przykład klienta Szic.pl to dowód na to, że  realizacja strategii SEO przynosi długofalowe rezultaty.

W roku 2019 wzmacniane były nasze kompleksowane działania z lat poprzednich. W wyniku tego widoczność witryny poszybowała znacząco w górę. 

Case study 2019 - Szic.pl - KIA & MITSUBISHI

Widoczność w Google - Top 10 i Top 50 według Senuto

Widoczność w Google według Semstorm

Widoczność w Google - Top 3 i Top 10 według Senuto

 

Widoczność w Google - To50 według Senuto


Widoczność w Google według Semstorm

Dane z Google Analytics 1.01.2017 - 30.11.2018

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zobacz więcej pozycji

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.