Szkolenia i Konsultacje w e-commerce

Szkolenia i Konsultacje w e-commerce

Chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu marketingu w e-commerce podczas szkoleń? A może pragniesz skonsultować swój biznes ze specjalistami? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie! Jesteśmy praktykami z dziedziny promocji i reklamy w e-commerce. Z pomocą naszej specjalistycznej wiedzy dowiesz się jak zadbać o Twoje przyszłe zyski z reklamy i promocji w Internecie.

Podnoś kompetencje z pomocą szkoleń i konsultacji e-commerce

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem w marketingu, które zdobywaliśmy długimi latami. Przez ten czas przeprowadziliśmy niezliczoną ilość szkoleń i konsultacji z zakresu e-commerce. Naszą specjalistyczną wiedzę przekazujemy jako prelegenci podczas wykładów na wydarzeniach branżowych. Zdobytym know-how dzielimy się także systematycznie ze studentami podczas zajęć akademickich, które mamy okazję prowadzić.

Co oferujemy w zakresie szkoleń i konsultacji e-commerce?

Z czego szkolimy?

Prowadzimy zaawansowane szkolenia z zakresu:

 1. SEO
 2. Google ADS
 3. Facebook ADS
 4. Analityki e-commerce

Podczas szkoleń nauczymy Cię jak korzystać z powyższych narzędzi w efektywny sposób. Wszystko aby stały się one wartością dodaną dla marketingu Twojego biznesu.

Szkolimy z marketingu e-commerce

Organizujemy zaawansowane szkolenia, pomagające podnieść kompetencje pracowników Twojej firmy. Specjalistyczną wiedzę przekazujemy w jasny i klarowny sposób, a wykorzystanie jej w praktyce będzie stanowić dla Twojego biznesu źródło wielu korzyści. Po odbytym szkoleniu będziesz mógł samodzielnie zarządzać wybranymi narzędziami w efektywny sposób.

Skonsultuj się z nami!

Podczas konsultacji dowiesz się, które obszary Twojego biznesu warto rozwijać. Poznasz również elementy wymagające poprawy. Szczegółowo przyjrzymy się Twojemu e-commerce i zaproponujemy rozwiązania, które pomogą Ci wycisnąć z biznesu jeszcze więcej. Przeanalizujemy twoje cele biznesowe i dopasujemy do nich optymalną strategię.

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. Elastyczna umowa. 3 miesiące próbne, później decydujesz ile chcesz współpracować.
 2. Nauczymy Cię sprzedawać. Masz pytania? Wytłumaczymy wszystko prostym językiem.
 3. Rentowność Twojego sklepu po 3 miesiącach działań. Przy odpowiednim budżecie urentownimy Twój sklep internetowy w kwartał..
 4. Czytelne raporty z wykonanych prac. Monitorujesz na bieżąco postępy prac.
 5. Jesteśmy Partnerem Google. Łączny obsługiwany przez nas budżet miesięczny kampanii reklamowych to ponad 250.000 zł.
 6. E-commerce od A do Z. Od strategii wdrożenia, marketingu, do zarządzania procesami sprzedażowymi.
 7. Jesteśmy praktykami. Zarządzamy swoimi sklepami internetowymi z milionowymi obrotami.
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.