Usługi partnerskie e-commerce

Usługi partnerskie e-commerce

Od 29 października 1969 roku, kiedy to w Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles powstawał Internet minęło już prawie 50 lat. Przez ten czas nasze życie zmieniło się nie do poznania. Ostatnie 10 lat było jednak wyjątkowe. Ilość nowej wiedzy, narzędzi czy usług wzrasta wykładniczo z roku na rok, że trudno za tym nadążyć. Każdy z nas ma ograniczoną ilość czasu żeby to wszystko jakoś ogarnąć, dlatego tak ważna jest specjalizacja, ale również współpraca.

Wiemy jak bardzo ważna jest dla dla Ciebie kompleksowa obsługa Twoich działań marketingowych. Oczekujesz od nas również koordynacji i spójności działań promocyjnych. Dlatego też chociaż jesteśmy wysokiej klasy specjalistami z marketingu w wyszukiwarkach, to lata doświadczeń w branży pozwoliły nawiązać współpracę z liderami branży internetowej. Dzięki temu oferujemy naszym Partnerom usługi w modelu AGENCJI 360o.

Wiemy jak bardzo ważna jest dla Ciebie kompleksowa obsługa Twoich działań marketingowych. Oczekujesz od nas również koordynacji i spójności działań promocyjnych. Dlatego też chociaż jesteśmy wysokiej klasy specjalistami z marketingu online, to lata doświadczeń w branży pozwoliły nawiązać współpracę z liderami branży internetowej. Dzięki temu oferujemy naszym Partnerom usługi w modelu AGENCJI 360o.

Podejmując się współpracy w ramach pozycjonowania SEO, Google Ads, kompleksowej obsługi sklepu internetowego czy innych działań w ramach strategii e-commerce i marketingu e-commerce zyskujesz gwarancję efektów i zadowolenia. Dowodem na to jest fakt, iż w Exelmedia pracują tylko najlepsi z najlepszych specjalistów SEO i Certyfikowani Specjaliści Google Ads. Zainteresowany? W takim razie już teraz dowiedz się więcej na nasz temat!

Exelmedia – Certyfikowana Agencja Google Partner i nasi partnerzy: :

Internet Bez Barier - czyli Roman Rozenberger (ibb.media). Roman to czołowy specjalista SEM w Polsce, który oprócz współpracy z naszą Agencją, realizuje swoje projekty i jest prelegentem na branżowych konferencjach, m.in. SEMkrk czy SilesiaSEM.

Główne obszary kompetencji: Google Ads i Google Analytics.


IT-Develop (it-develop.pl) - Specjaliści od bezpieczeństwa procesów IT nie tylko w e-commerce. Partner Comarch ERP i praktyk we wdrożeniach rozwiązań do efektywnego zarządzania Twoim e-commerce!

Główne obszary kompetencji: Platformy e-commerce, Systemy B2B, Omnichannel


Kolabrandy.pl (Kolabrandy.pl) - Marketing advisory na najwyższym poziomie. Maciej ogarnie kompleksowo marketing w Twoim biznesie od A do Z.

Główne obszary kompetencji: Marketing Advisory


mserwis logo

Mserwis (mserwis.pl i domeny.tv) - Hosting i utrzymanie domen internetowych. Jeśli szukasz niezawodnych serwerów i największego wyboru domen internetowych to nie ma lepszego miejsca w Polsce.

Główne obszary działalności: Hosting, Certyfikaty SSL, Domeny.


Shoper (shoper.pl) - Sklep internetowy w modelu SAAS, skrojony do Twoich potrzeb. Naszym zdaniem to najlepsze rozwiązanie SAAS na naszym rynku i dlatego jesteśmy Resellerem sklepu SHOPER ze specjalizacją pozycjonowanie i reklama.

Napisz do nas jeśli chcesz rozpocząć swój biznes e-commerce, lub zastanawiasz się nad zmianą systemu sklepu.

Posiadamy również sukcesy w pracy z platformą SHOPER w SEO, jeśli chcesz wdrożyć nasze rozwiązania w swoim sklepie, daj nam znać.


Salesmanago (salesmanago.pl) - Marketing Automation nr.1 w Polsce. Kompletna platforma marketingowa dla automatyzacji Twojego marketingu.

Jeśli chcesz rozpocząć wdrożenie marketing automation w swojej firmie lub sklepie internetowym, skontaktuj się z nami.


web4b.pl - czyli Piotr Półtorak (web4b.pl), jeśli szukasz front developera, który wdrożyć ma szablon do Wordpressa, Woocommerce czy PrestaShop to dobrze trafiłeś.

Główne obszary kompetencji: Wordpress, Joomla, Drupal, Shoper, Woocommerce.


Motle.pl (motle.pl) - czyli najwyższej jakości content marketing i brand journalism.

Główne obszary kompetencji: outsourcing redakcyjny dla firm, marek osobistych, instytucji, organizacji, blogerów, portali i wydawców.


CG2.pl (cg2.pl) - Agencja Interaktywna posiadająca dekadę doświadczeń w branży, spore portfolio oraz ogromny zapał do pracy. Ich realizacje zawsze charakteryzują się dbałością o szczegóły i innowacyjnymi pomysłami.

Główne obszary kompetencji: projekty stron internetowych na autorskim systemie CMS, identyfikacje wizualne oraz aplikacjie mobilne dla iOS i Androida.Igimedia (stronawwwabonamencie.pl- Szukasz strony internetowej, ale nie chcesz od razu mrozić Twojego kapitału? Z Igimedia możesz kupić profesjonalną witrynę na raty, w wygodnych 12 płatnościach. 

Główne obszary kompetencji: stron internetowe w modelu abonamentowym. 

Chcesz zostać naszym partnerem (np. na innej lokalizacji geograficznej)? - napisz do nas!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

  1. BEZPIECZEŃSTWO BIZNESOWE Współpraca bez ryzyka finansowego (w każdej chwili możesz zrezygnować nie narażając swojego biznesu na płacenie faktur, których nie chcesz płacić pod przymusem długoletniej umowy)
  2. BEZPIECZEŃSTWO PRAWNE Umowa nie zawiera nieuczciwych zapisów, plus wszystkie wybudowane zasoby po zakończeniu współpracy (w tym linki) pozostaną Twoją własnością
  3. BEZPIECZEŃSTWO DZIAŁAŃ Działamy na sprawdzonej wiedzy SEO/ADS i wieloletnim doświadczeniu, w tym pozyskanym we własnym projekcie e-commerce TULISIE.pl - jesteśmy PRAKTYKAMI
  4. TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ Każdy miesiąc działań podsumowujemy szczegółowym raportem, dzięki czemu masz stały wgląd w postępy i przebieg prac
  5. OBSŁUGA PREMIUM NASZYCH PARTNERÓW Działamy we wspólnym interesie więc szczególnie ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Tobą poprzez kanał na SLACK oraz spotkania online czy rozmowy telefoniczne
  6. ELASTYCZNOŚĆ WSPÓŁPRACY Realizujemy Twoje cele, co miesiąc dostosowujemy nasze działania dla najlepszych efektów, które możemy dla Ciebie uzyskać
  7. DZIAŁASZ Z PRAKTYKAMI E-COMMERCE Korzystać będziesz z naszego długoletniego doświadczenia w prowadzeniu własnego sklepu internetowego. Dzięki temu lepiej jest nam zrozumieć każdy aspekt biznesu e-commerce
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.