Wdrożenia sklepu internetowego Shoper

Wdrożenia sklepu internetowego Shoper

Chcesz otworzyć własny sklep internetowy? Aby wkroczyć w świat e-commerce powinieneś wybrać jedną z platform sprzedażowych, które zostały perfekcyjnie dopasowane, a liczba przeznaczonych na nie funkcjonalności jest wystarczająca. Idealnie sprawdzą się do tego CMS Shoper, PrestaShop i WooCommerce. Wdrożymy i zoptymalizujemy dla Ciebie sklep internetowy na jednej z wybranej platform, abyś zaczął jak najszybciej sprzedawać.

Wdrożenie sklepu internetowego Shoper - system który pomoże Ci sprzedawać

Chcesz otworzyć własny sklep internetowy? Aby zaistnieć w świecie e-commerce potrzebny Ci będzie profesjonalnie wdrożony sklep internetowy. Głównym czynnikiem, którym powinieneś się kierować wybierając autorski system sklepu internetowego jest ilość wdrożeń danego systemu i jego staż na rynku. Dzięki temu masz pewność, że producent miał czas na dopracowanie swojego produktu, a funkcjonalność którą otrzymujesz będzie wystarczająca.

Platforma Shoper to profesjonalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które pozwoli Ci wkroczyć w świat e-handlu z przytupem. Dowodem uznania ze strony branży oraz użytkowników jest wielokrotne przyznanie Shoper nagrody Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej oraz Godła Firmy Przyjaznej Klientowi.

Takiej okazji na sklep internetowy Shoper jakiej nie znajdziesz nigdzie!

Abonament Shoper STANDARD

 

OPŁATA STANDARDOWA 

OPŁATA ZE ZNIŻKĄ

ABONAMENT SHOPER STANDARD

300 zł netto 97 zł netto

 

Ilość licencji w promocji ograniczona. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Co zyskujesz wdrażając sklep internetowy Shoper?

Gotowy Sklep Internetowy

 1. Otrzymujesz sklep RWD działający na każdym urządzeniu. Nie musisz martwić się o wygląd Twojej strony na mniejszych ekranach.
 2. Otrzymujesz sklep dostosowany do oczekiwań klientów z Polski i zagranicy. Proces zakupowy przebiega bez problemów dla użytkowników. 
 3. Nie ponosisz ŻADNYCH ukrytych opłat i abonamentów. W ramach wdrożenia sklepu otrzymujesz również roczną asystę.

Łatwe zarządzanie

 1. Samodzielnie edytujesz zawartości sklepu. Masz pełną kontrolę nad Twoimi produktami.
 2. Obsługujesz z łatwością zamówienia klientów i dostajesz bieżące statystyki sprzedaży. Możesz na bieżąco zarządzać sprzedażą, a dzięki analizuje poznać lepiej odbiorców Twoich produktów.
 3. Dostajesz pełną funkcjonalność i wszystkie udogodnienia związane z e-commerce. Twój sklep wyposażony jest w profesjonalne narzędzia, które pomagają Ci sprzedawać. 

Integracje

 1. Zyskujesz integracje z większością systemów na rynku –  systemy płatności, porównywarki cen, programy magazynowe i inne.
 2. Otrzymujesz możliwość pełnej integracji z Allegro – możesz wystawiać Twoje produkty na aukcji, posiadając zawsze aktualne stany magazynowe i pełną synchronizację.
 3. Otrzymujesz możliwość pełnej integracji z Ceneo - możesz eksportować ofertę w pliku XML i zarządzać Twoimi produktami.
 4. Jednym kliknięciem generujesz listy przewozowe dla: Paczkomatów, DPD, InPost, Poczty Polskiej, lub innych wybranych kurierów. 
 5. Otrzymujesz możliwość pełnej integracji z systemami ERP - upraszczasz proces fakturowania i rozliczania kontrahentów, zyskujesz klarowny obraz swojej sprzedaży online
 6. Płatności w Twoim sklepie wykonywane są dzięki 7 sprawdzonym operatorom transakcji. Zakup przebiegają szybko, bezpiecznie i wygonie dla klientów.

Jak zadbamy o wdrożenie Twojego sklepu internetowego?

 1. Konfigurujemy wszystkie ustawienia i moduły w sklepie, aby precyzyjnie dopasować je do Twoich wymagań.
 2. Łączymy sklep z zewnętrznymi systemami, a Ty dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas.
 3. Synchronizujemy Twój sklep z systemami płatności, aby klienci mogli kupować u Ciebie prosto i bezpiecznie.
 4. Łączymy sklep z systemami kurierów, dzięki czemu jednym kliknięciem generujesz etykietę listu przewozowego
 5. Zoptymalizujemy sklep pod kątem technicznym tak, aby odpowiadał standardom SEO i UX.
 6. Nauczymy Cię kompleksowej obsługi systemu sklepu, dzięki czemu samodzielnie będziesz mógł zarządzać sprzedażą w Twoim sklepie.

Pozycjonowanie Shoper

Jak wiadomo, aby sklep online odniósł sukces niezbędne jest prawidłowo przeprowadzone pozycjonowanie SEO. Dzięki temu nasz biznes staje się lepiej widoczny, przyciąga nowych klientów i generuje większe zyski. Pozostaje jednak kwestia tego, jak należy podejść do pozycjonowania sklepu Shoper? W Exelmedia znamy na to odpowiedź! Nasi specjaliści SEO dołożą wszelkich starań, aby Twój sklep wyróżnił się na tle konkurencji i wskoczył na najwyższy możliwy poziom. Po naszej stronie stoi bogate doświadczenie w SEO Shoper czy pozycjonowaniu Shoper, dzięki czemu możemy zapewnić, że korzystając z oferty naszej firmy nie zawiedziesz się i będziesz w pełni usatysfakcjonowany uzyskanymi efektami. Przekonaj się sam i skorzystać z Shoper pozycjonowanie sklepu jeszcze dziś!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

7 głównych korzyści płynących dla ciebie
ze współpracy z Exelmedia

 1. BEZPIECZEŃSTWO BIZNESOWE Współpraca bez ryzyka finansowego (w każdej chwili możesz zrezygnować nie narażając swojego biznesu na płacenie faktur, których nie chcesz płacić pod przymusem długoletniej umowy)
 2. BEZPIECZEŃSTWO PRAWNE Umowa nie zawiera nieuczciwych zapisów, plus wszystkie wybudowane zasoby po zakończeniu współpracy (w tym linki) pozostaną Twoją własnością
 3. BEZPIECZEŃSTWO DZIAŁAŃ Działamy na sprawdzonej wiedzy SEO/ADS i wieloletnim doświadczeniu, w tym pozyskanym we własnym projekcie e-commerce TULISIE.pl - jesteśmy PRAKTYKAMI
 4. TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ Każdy miesiąc działań podsumowujemy szczegółowym raportem, dzięki czemu masz stały wgląd w postępy i przebieg prac
 5. OBSŁUGA PREMIUM NASZYCH PARTNERÓW Działamy we wspólnym interesie więc szczególnie ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Tobą poprzez kanał na SLACK oraz spotkania online czy rozmowy telefoniczne
 6. ELASTYCZNOŚĆ WSPÓŁPRACY Realizujemy Twoje cele, co miesiąc dostosowujemy nasze działania dla najlepszych efektów, które możemy dla Ciebie uzyskać
 7. DZIAŁASZ Z PRAKTYKAMI E-COMMERCE Korzystać będziesz z naszego długoletniego doświadczenia w prowadzeniu własnego sklepu internetowego. Dzięki temu lepiej jest nam zrozumieć każdy aspekt biznesu e-commerce
Więcej o exelmedia

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.