Zarabiaj z Exelmedia

Szukasz dodatkowego dochodu ? Chciałbyś zarabiać pasywnie ? Z Exelmedia jest to możliwe! Poleć nasze usługi Google ADS lub SEO znajomym i klientom, którzy mają firmy i zarabiaj z każdej opłaconej faktury 10%. Jedyne co musisz zrobić to przekazać nam kontakt i rekomendacje, my zrobimy resztę!

Zarabiaj z Exelmedia

Cenimy sobie współpracę wewnątrz branży marketingu i reklamy, dlatego nasz program kierujemy głównie do:

  1. agencji marketingowych
  2. agencji reklamowych
  3. agencji PR
  4. agencji content marketingowych
  5. firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych
  6. freelancerów

Połączmy nasze siły!

Jak to działa – czyli jak zarabiać pasywnie ?

Kontakt

Jeśli znasz kogoś kto prowadzi firmę i ma już swoją stronę internetową lub sklep internetowy oraz szuka sposobów na zwiększenie sprzedaży, to poleć mu nasze usługi. Wystarczy, że wyślesz nam namiary – przekażesz telefon lub e-mail. My zajmujemy się resztą.

Przedstawienie oferty

W rozmowie z klientem dobieramy nasze usługi do rodzaju i wielkości jego biznesu. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania do wdrożenia. Po ich akceptacji wystawiamy pierwszą fakturę i po opłacie rozpoczynamy pracę. 

Rozliczenie z partnerem

Pod koniec każdego miesiąca otrzymujesz 10% z każdej zapłaconej faktury klienta poleconego przez Ciebie. Większość naszych produktów jest płatna w systemie miesięcznym lub kwartalnym i ma charakter ciągły. Oznacza to, że z jednego klienta możesz zarabiać co miesiąc latami!

Pewny partner

Nasze usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Nie musisz martwić się, że zawiedziemy Twojego zaufanie. Działamy na rzecz partnerstwa w biznesie polegającego na długotrwałych relacjach.

Certyfikowani specjaliści

Nad każdą kampanią Ads czuwają nasi certyfikowania specjaliści Google ADS i Analytics. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą jakość na rynku!

Pełna transparentność

Po rozpoczęciu współpracy z Twoim kontaktem, dostaniesz dostęp do panelu, w którym widoczne będą uzyskanie przez Ciebie prowizje. Wypłaty prowizji dokonujemy raz w miesiącu wprost na Twoje konto!

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności