Zarabiaj z Exelmedia

Szukasz dodatkowego dochodu ? Chciałbyś zarabiać pasywnie ? Z Exelmedia jest to możliwe! Poleć nasze usługi Google ADS lub SEO znajomym i klientom, którzy mają firmy i zarabiaj z każdej opłaconej faktury 10%. Jedyne co musisz zrobić to przekazać nam kontakt i rekomendacje, my zrobimy resztę!

Zarabiaj z Exelmedia

Cenimy sobie współpracę wewnątrz branży marketingu i reklamy, dlatego nasz program kierujemy głównie do:

  1. agencji marketingowych
  2. agencji reklamowych
  3. agencji PR
  4. agencji content marketingowych
  5. firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych
  6. freelancerów

Połączmy nasze siły!

Jak to działa – czyli jak zarabiać pasywnie ?

Kontakt

Jeśli znasz kogoś kto prowadzi firmę i ma już swoją stronę internetową lub sklep internetowy oraz szuka sposobów na zwiększenie sprzedaży, to poleć mu nasze usługi. Wystarczy, że wyślesz nam namiary – przekażesz telefon lub e-mail. My zajmujemy się resztą.

Przedstawienie oferty

W rozmowie z klientem dobieramy nasze usługi do rodzaju i wielkości jego biznesu. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania do wdrożenia. Po ich akceptacji wystawiamy pierwszą fakturę i po opłacie rozpoczynamy pracę. 

Rozliczenie z partnerem

Pod koniec każdego miesiąca otrzymujesz 10% z każdej zapłaconej faktury klienta poleconego przez Ciebie. Większość naszych produktów jest płatna w systemie miesięcznym lub kwartalnym i ma charakter ciągły. Oznacza to, że z jednego klienta możesz zarabiać co miesiąc latami!

Pewny partner

Nasze usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Nie musisz martwić się, że zawiedziemy Twojego zaufanie. Działamy na rzecz partnerstwa w biznesie polegającego na długotrwałych relacjach.

Certyfikowani specjaliści

Nad każdą kampanią Ads czuwają nasi certyfikowania specjaliści Google ADS i Analytics. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą jakość na rynku!

Pełna transparentność

Po rozpoczęciu współpracy z Twoim kontaktem, dostaniesz dostęp do panelu, w którym widoczne będą uzyskanie przez Ciebie prowizje. Wypłaty prowizji dokonujemy raz w miesiącu wprost na Twoje konto!

Porozmawiajmy o twoim marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.