Exelmedia szuka partnerów biznesowych do współpracy!

Poszukujemy firm produkcyjnych lub handlowych do zawarcia współpracy w zakresie prowadzenia sprzedaży e-commerce. Chcesz aby Twoja firma weszła na wyższy level marketingu? Odezwij się do Nas i zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Exelmedia szuka partnerów biznesowych do współpracy!

Prowadzisz firmę produkcyjną lub handlową i chcesz wskoczyć na wyższy poziom poziom marketingu, którzy przełoży się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży? Jeśli tak, to możemy Ci w tym skutecznie pomóc!

Aktywnie poszukujemy przedsiębiorców chętnych do zawarcia współpracy w zakresie prowadzenia sprzedaży e-commerce.

Od 2008 roku działamy w marketingu internetowym, doradzając klientom z przeróżnych branż, przygotowując dla nich szyte na miarę usługi, Wdrożone przez nas rozwiązania pozwalają e-commerce przyciągać do siebie nowych klientów i w efekcie podwyższyć przychody z prowadzonej działalności. 

Dokładnie wiemy z jakimi bolączkami zmagają się osoby prowadzące sklepy internetowe, ponieważ sami od 2017 roku prowadzimy własne e-commerce i dopasowujemy do nich marketing. Wiedzę teoretyczną skutecznie łączmy z praktyką, z miesiąca na miesiąc poprawiając sprzedaż w naszych sklepach, dzięki kompleksowym działaniom w różnych miejscach sieci. Możemy Ci pomóc osiągnąć podobny rezultat!

Jak wygląda współpraca?

Exelmedia zajmuje się marketingiem i systemami IT, a Partner, czyli Ty, obsługujesz sprzedaż, którą wygenerujemy.

Szczegóły współpracy uzgodnimy między sobą, określając odpowiedzialność każdej ze strony. Zastrzegamy sobie prawo do rozmów tylko z firmami spełniającymi nasze oczekiwania co do idealnego partnera (m.in. stopień zaangażowania partnera, wysoka marżowość produktu, perspektywiczna branża czy możliwości produkcyjne).

Jak rozpocząć rozmowy w sprawie współpracy partnerskiej?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z chęcią porozmawiamy, być może to właśnie z Tobą uda nam się zbudować wspólny i rentowny biznes? Prosimy o kontakt na adres e-mail: reklama@exelmedia.pl, w temacie wiadomości koniecznie dopisując: WSPÓŁPRACA PARTNERSKA + nazwą Twojej firmy.

W pierwszej wiadomości prosimy o opisanie pokrótce czym się zajmujesz i jakie były Twoje dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży internetowej. Podaj też wszystkie dane potrzebne do kontaktu, tzn. Twoja pozycja w firmie, NIP, telefon, e-mail i jeśli posiadasz to strona internetowa. Do zobaczenia Partnerze, to będzie dobry czas dla Twojej firmy!

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz zostać naszym partnerem biznesowym, skontaktuj się z nami już teraz!

belka

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności