Exelmedia szuka partnerów biznesowych do współpracy!

Poszukujemy firm produkcyjnych lub handlowych do zawarcia współpracy w zakresie prowadzenia sprzedaży e-commerce. Chcesz aby Twoja firma weszła na wyższy level marketingu? Odezwij się do Nas i zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się z nami

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Exelmedia szuka partnerów biznesowych do współpracy!

Prowadzisz firmę produkcyjną lub handlową i chcesz wskoczyć na wyższy poziom poziom marketingu, którzy przełoży się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży? Jeśli tak, to możemy Ci w tym skutecznie pomóc!

Aktywnie poszukujemy przedsiębiorców chętnych do zawarcia współpracy w zakresie prowadzenia sprzedaży e-commerce.

Od 2008 roku działamy w marketingu internetowym, doradzając klientom z przeróżnych branż, przygotowując dla nich szyte na miarę usługi, Wdrożone przez nas rozwiązania pozwalają e-commerce przyciągać do siebie nowych klientów i w efekcie podwyższyć przychody z prowadzonej działalności. 

Dokładnie wiemy z jakimi bolączkami zmagają się osoby prowadzące sklepy internetowe, ponieważ sami od 2017 roku prowadzimy własne e-commerce i dopasowujemy do nich marketing. Wiedzę teoretyczną skutecznie łączmy z praktyką, z miesiąca na miesiąc poprawiając sprzedaż w naszych sklepach, dzięki kompleksowym działaniom w różnych miejscach sieci. Możemy Ci pomóc osiągnąć podobny rezultat!

Jak wygląda współpraca?

Exelmedia zajmuje się marketingiem i systemami IT, a Partner, czyli Ty, obsługujesz sprzedaż, którą wygenerujemy.

Szczegóły współpracy uzgodnimy między sobą, określając odpowiedzialność każdej ze strony. Zastrzegamy sobie prawo do rozmów tylko z firmami spełniającymi nasze oczekiwania co do idealnego partnera (m.in. stopień zaangażowania partnera, wysoka marżowość produktu, perspektywiczna branża czy możliwości produkcyjne).

Jak rozpocząć rozmowy w sprawie współpracy partnerskiej?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z chęcią porozmawiamy, być może to właśnie z Tobą uda nam się zbudować wspólny i rentowny biznes? Prosimy o kontakt na adres e-mail: reklama@exelmedia.pl, w temacie wiadomości koniecznie dopisując: WSPÓŁPRACA PARTNERSKA + nazwą Twojej firmy.

W pierwszej wiadomości prosimy o opisanie pokrótce czym się zajmujesz i jakie były Twoje dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży internetowej. Podaj też wszystkie dane potrzebne do kontaktu, tzn. Twoja pozycja w firmie, NIP, telefon, e-mail i jeśli posiadasz to strona internetowa. Do zobaczenia Partnerze, to będzie dobry czas dla Twojej firmy!

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz zostać naszym partnerem biznesowym, skontaktuj się z nami już teraz!

belka

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.