Uczciwe Google Ads dla sklepów internetowych PrestaShop

Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu w sklepie PrestaShop? Chcesz dotrzeć do osób, które są zdecydowane kupić produkty takie jak Twoje? Chcesz samodzielne decydować o budżecie kampanii reklamowej sklepu internetowego? Z Google Ads PrestaShop możesz osiągnąć to wszystko! Przekonaj się jak dzięki naszej skutecznej kampanii Google Ads rozwiniesz swój biznes i zwielokrotnisz przychody. Już teraz skontaktuj się z Agencją Marketingu Internetowego, Certyfikowanym Partnerem Google i najlepszymi specjalistami Google Ads z Exelmedia!

Dlaczego powinieneś zadbać o Google dla sklepu internetowego PrestaShop?

Interesuje Cię natychmiastowe zwiększeniu ruchu klientów w Twoim sklepie internetowym PrestaShop? Chcesz dotrzeć do osób, które zdecydowane są kupić produkty takie jak Twoje? A może pragniesz zaistnieć w świadomości odbiorców? Z Google Ads dla sklepu online osiągniesz to bez problemu. Tutaj Ty decydujesz ile możesz przeznaczyć na marketing e-sklepu. Budżetu nie przekroczysz nawet o grosz. Możesz kierować reklamy w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Interesują Cię użytkownicy, szukający określonych produktów w oknie wyszukiwarki? A może chcesz pokazać Zaprezentuj swój e-commerce i rozwiąż problemy klientów, oferując im bezpośrednio Twoje produkty w najpopularniejszym miejscu internetowego świata. Zoptymalizowana przez nas kampania Google Ads PrestaShop pomoże Ci natychmiast zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowym na platformie  i skutecznie docierać do najbardziej wartościowych dla Ciebie klientów. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że jest to niezwykle skuteczna i najlepsza reklama sklepu w Google!

Jako partnerzy Google mamy dla Ciebie 1200zł na kampanię Google Ads. Chcesz uzyskać więcej informacji? Umów się na bezpłatne konsultacje i porozmawiaj z nami o rozwoju twojego biznesu w sieci

Chce rozwinąć swój biznes w sieci. Dzwonię do Was! 519089662

Każdy projekt wyceniamy oddzielnie, gdyż podchodzimy do biznesu naszych partnerów indywidualnie. Opłata za prowadzenie reklama Google Ads składa się z dwóch elementów:

1. Przygotowanie i ustawienie kampanii Google Ads oraz optymalizacja wstępna (1 miesiąc współpracy).
2. Bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii (od 2 miesiąca).

Co miesięczne, przejrzyste raporty

Dostępność i komunikacja - tworzymy każdemu partnerowi dedykowany kanał na komunikatorze Slack

Grafiki do GDN do osobnej wyceny

Ceny netto + 23% VAT

Kupon 1200 zł w ramach uczestnictwa w Google Partner

Minimalny budżet miesięczny na reklamy to 1200 zł.

Umowa bezterminowa - w każdym momencie możesz ją wypowiedzieć

Co zyskujesz dzięki profesjonalnie przygotowanej kampanii Google Ads dla sklepu PrestaShop?

  • Osiągasz natychmiastowy wzrost ruchu klientów w Twoim sklepie.
  • Trafiasz bezpośrednio do osób szukających Twoich produktów lub usług.
  • Twoja oferta jest widoczna najwyżej w wynikach wyszukiwania Google.
  • Twoja oferta może pojawiać dostępna jest w całej sieci reklamowej lub w miejscach, na których Ci zależy - stronach WWW, portalach branżowych, czy kanałach Youtube.
  • Ty określasz swój budżet i wybierasz ile chcesz wydawać w danym miesiącu.
  • Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę - nie marnujesz w ten sposób funduszy marketingowych.
  • Ty decydujesz jak długo chcesz prowadzić kampanię reklamową Twojego sklepu.

Reklama Google Ads PrestaShop daje Ci ogromne możliwości docierania do najbardziej zainteresowanych zakupem klientów. Dzięki pojawieniu się w odpowiednim miejscu i czasie, notujesz natychmiastowy wzrost ruchu, który może przełożyć się bezpośrednio zwiększenie Twoich produktów. Powyższe aspekty chyba jasno odpowiadają na pytanie jak zwiększyć ruch w sklepie internetowym oraz w jaki sposób zwiększyć zyski sklepu online – wystarczy skorzystać z Google Ads PrestaShop od Exelmedia!

Zobacz FAQ Google ADS 

Porozmawiajmy o uczciwym marketingu

Dzwonię w sprawie nowej usługi
Proszę o kontakt
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności